VELIKI MEETING 7.12.2003

Objave srečanj in prireditev ...
Odgovori
Cuore Sportivo
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2145
Pridružen: Ne Nov 16, 2003 8:31 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

a mi lahko kdo pove za točno uro?da vem točno zamudit 5min :D
Axi
Alfist
Alfist
Prispevkov: 416
Pridružen: So Okt 11, 2003 1:19 pm

Cuore Sportivo napisal/-a:kok alfic pa pride, če je uporabnikov okol 130?
pride jih tolk kolkr jih pac pride :| a mislis da bos zvedel natancno stevilo? :S pridi pa bos videl.... 130 pa sigurno ne.
Uporabniški avatar
AR-146
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2668
Pridružen: Ne Okt 05, 2003 12:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

upajmo da nas čim več

kdaj pa bo se bo pa še točno napisal
Uporabniški avatar
Jakap80
Alfist
Alfist
Prispevkov: 281
Pridružen: Po Nov 10, 2003 11:52 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Cuore Sportivo napisal/-a:a mi lahko kdo pove za točno uro?da vem točno zamudit 5min :D
Za enkrat velja tale ura: 2.00 p.m.

Ce bojo pa kake spremembe sm pa preprican da bote obvesceni prav cajt, sicr pa kje je se 7.12. zih se bo se kj spremenil :hi:-
Alfa Romeo 155 1.8 TS
Walter de' Silva
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 147
Pridružen: So Nov 08, 2003 12:43 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

Je že boljše zdaj...

Ne Teo, nisi razumel. Dol mi visi glede avtomobila. Vem, da ima VW napake, prav tako Honda in vsi drugi. Zaradi mene jih lahko Qrcaš kolko hočeš. Nisem jih jaz naredil.

Skrbi me, da je zate vsak ki si ne kupi alfe malo vsekan v buči. Poizkusi razmisliti da vsakemu ne ustreza enaka filozofija. Zato tudi obstaja tako pestra izbira.

In vsi ostali, vem da je to AR forum. Zlo lepo, da ste vsi tako prepričani v Alfo, da jo kujete v zvezde. Toda a nimate drugih argumentov kot te, da blatite druge znamke. (Seveda imate. Saj sem jih že veliko slišal, tak da kr dalje s tem)
Sem pa bolj nereden član foruma, ker me je ena stvar za prijatelja zanimala. In ne bo mi noben branil da včasih malo pogledam in kaj pametnega pripišem. (Če seveda nebom razgrajal po forumu.)
Uporabniški avatar
uLtRa
Alfist
Alfist
Prispevkov: 453
Pridružen: Ne Nov 09, 2003 11:12 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

oki oki....razumem...ma ne ti kr pis ane...bomo usaj drugi mel poste za nabijat :mrgreen: drgac pa js osebno ne ponizujem ravn drugih znamk :)
Uporabniški avatar
Jakap80
Alfist
Alfist
Prispevkov: 281
Pridružen: Po Nov 10, 2003 11:52 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Walter de' Silva napisal/-a:Je že boljše zdaj...

Ne Teo, nisi razumel. Dol mi visi glede avtomobila. Vem, da ima VW napake, prav tako Honda in vsi drugi. Zaradi mene jih lahko Qrcaš kolko hočeš. Nisem jih jaz naredil.

Skrbi me, da je zate vsak ki si ne kupi alfe malo vsekan v buči. Poizkusi razmisliti da vsakemu ne ustreza enaka filozofija. Zato tudi obstaja tako pestra izbira.

In vsi ostali, vem da je to AR forum. Zlo lepo, da ste vsi tako prepričani v Alfo, da jo kujete v zvezde. Toda a nimate drugih argumentov kot te, da blatite druge znamke. (Seveda imate. Saj sem jih že veliko slišal, tak da kr dalje s tem)
Sem pa bolj nereden član foruma, ker me je ena stvar za prijatelja zanimala. In ne bo mi noben branil da včasih malo pogledam in kaj pametnega pripišem. (Če seveda nebom razgrajal po forumu.)

ZZzzZZZeeeeeeeeeeeeeeeeeeeehhhhhhhhhh :bootyshake:
Alfa Romeo 155 1.8 TS
Uporabniški avatar
uLtRa
Alfist
Alfist
Prispevkov: 453
Pridružen: Ne Nov 09, 2003 11:12 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

LOL!
a u zivo bi si tut upal: :bootyshake: ? :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
Jakap80
Alfist
Alfist
Prispevkov: 281
Pridružen: Po Nov 10, 2003 11:52 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

ultra: try me :lol:
Alfa Romeo 155 1.8 TS
Alfaman 145
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 149
Pridružen: Sr Okt 22, 2003 8:45 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Itak ,da jst tut pridm!sam točno za uro mi povejte
Uporabniški avatar
roadking
Alfist
Alfist
Prispevkov: 395
Pridružen: Če Nov 20, 2003 11:43 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Verjetno pridem!
pa se nekaj glede kritiziranja ostalih znamk- lepo je bit zagret alfist, lahko recemo da so ostale znamke sranje(osebno ne mislim tko, ceprav bom vedno mel Alfo v garazi), ni pa fer da se lastnike oznacuje na tak nacin, kot se je dalo prebrati v nekaterih postih na forumu. Vsak ma svoje veselje in prepricanje, pa ponavadi zaradi tega ni nic slabsi kot ostali!
Sej mi pa vemo da je alfa pac najboljsa! 8)
majaCRX
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 508
Pridružen: Sr Nov 26, 2003 7:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: SG

uLtRa napisal/-a:eem...ja no mas point u tem ane sam useen pa c se nisi opazu je to alfa romeo forum pa itak d se bo tle Alfe koval u zvezde,haloo!? 8)
NAMEN FORUMA ni POVELIČEVANJE določene znamke avtomobila!!

Namen forumov je: zbiranje informacij, izmenjava informacij, POMOČ pri tuningu, stylingu, tehniki… nikakor pa ne poveličevanje ene in pljuvanje druge znamke vozil.
Uporabniški avatar
Jakap80
Alfist
Alfist
Prispevkov: 281
Pridružen: Po Nov 10, 2003 11:52 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

majaCRX napisal/-a:
uLtRa napisal/-a:eem...ja no mas point u tem ane sam useen pa c se nisi opazu je to alfa romeo forum pa itak d se bo tle Alfe koval u zvezde,haloo!? 8)
NAMEN FORUMA ni POVELIČEVANJE določene znamke avtomobila!!

Namen forumov je: zbiranje informacij, izmenjava informacij, POMOČ pri tuningu, stylingu, tehniki… nikakor pa ne poveličevanje ene in pljuvanje druge znamke vozil.
Sj ni noben reku da je to namen foruma, vsaj iz tega citata to ni razvidno tko da tvoj argument ni na mestu ! :doubt:

Pac hotla je povedat, da ne mors pricakovat, da bojo na tem forumu pluval po Alfah, ker je vecina userjev tukaj ljubiteljev alf !
Alfa Romeo 155 1.8 TS
majaCRX
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 508
Pridružen: Sr Nov 26, 2003 7:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: SG

Jakap80 napisal/-a:
majaCRX napisal/-a:
uLtRa napisal/-a:eem...ja no mas point u tem ane sam useen pa c se nisi opazu je to alfa romeo forum pa itak d se bo tle Alfe koval u zvezde,haloo!? 8)
NAMEN FORUMA ni POVELIČEVANJE določene znamke avtomobila!!

Namen forumov je: zbiranje informacij, izmenjava informacij, POMOČ pri tuningu, stylingu, tehniki… nikakor pa ne poveličevanje ene in pljuvanje druge znamke vozil.
Sj ni noben reku da je to namen foruma, vsaj iz tega citata to ni razvidno tko da tvoj argument ni na mestu ! :doubt:

Pac hotla je povedat, da ne mors pricakovat, da bojo na tem forumu pluval po Alfah, ker je vecina userjev tukaj ljubiteljev alf !
Beri dobro: ona nirekla, da boste tukaj pljuvali po Alfah, ampak: itak d se bo tle Alfe koval u zvezde
racingboy
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 869
Pridružen: Pe Avg 29, 2003 4:52 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Unec
Kontakt:

In tko je tud prou :D
"Misliš, da obstaja neka meja. Ko se je dotakneš, se nekaj zgodi. Šele tedaj veš, kje je tvoja meja."
Odgovori
  • Informacija