prednovoletno-bozicna zabava?

Objave srečanj in prireditev ...
Odgovori
Uporabniški avatar
uLtRa
Alfist
Alfist
Prispevkov: 453
Pridružen: Ne Nov 09, 2003 11:12 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

ja no skratka k se je o tem neki govoril na meetingu d se misl en party al neki narest me zanima c pol bo kej iz tega al ne bo?
Uporabniški avatar
Jakap80
Alfist
Alfist
Prispevkov: 281
Pridružen: Po Nov 10, 2003 11:52 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

p**** sm zaspan ... kwaj to zdj :roll:
Alfa Romeo 155 1.8 TS
Uporabniški avatar
MITT
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 725
Pridružen: Po Sep 29, 2003 7:07 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lj.si
Kontakt:

Vsakič, ko odprem tale forum, mamo en nov post o bodočem meetingu. :)

Lahko bi se zakampirali v en lokal in chetali, zunej je mal prehladno. After bo seveda Drag Rejs al pa driftanje =D> , če bo že sneg. :)
:evil:: "Yes, if you wanna run cool, you got to run on heavy heavy fuel!" :mrgreen:
Uporabniški avatar
uLtRa
Alfist
Alfist
Prispevkov: 453
Pridružen: Ne Nov 09, 2003 11:12 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

sj to nej bi biu tko party...odklop pa to...pol pa c bos pijan nevem kok bos hotu oz. upal it driftat al pa dragat...hehe...razn c ti je useen kje tvoj avto (lahko) pristane :lol:
Uporabniški avatar
MITT
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 725
Pridružen: Po Sep 29, 2003 7:07 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lj.si
Kontakt:

EEEM, itak SPLOH ne smeš vozit, ko piješ!!! TO bo še zelo aktualna tema na meetingih!

TUdi zato sem sam vedno v mejah normale, če pa vem, da bomo prespali, pol se pa da malce bolj odklopit! Ampak za to je pa treba organizirat bajto/plac.
:evil:: "Yes, if you wanna run cool, you got to run on heavy heavy fuel!" :mrgreen:
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Ena čagica v kaki bajti pa bi res prijala.
Uporabniški avatar
uLtRa
Alfist
Alfist
Prispevkov: 453
Pridružen: Ne Nov 09, 2003 11:12 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

ja no sej neki tazga mam tut js u mislih...pa k je ideja za tole ze prej padla me zanima ce se bo kej razvil iz tega al bo ostala pac samo ideja? .....
Uporabniški avatar
Jakap80
Alfist
Alfist
Prispevkov: 281
Pridružen: Po Nov 10, 2003 11:52 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

ultra: pa dj ti kj nared da ne bo sam ideja a ne ... a se je tok lepo zanasat na druge 8)
Alfa Romeo 155 1.8 TS
Uporabniški avatar
uLtRa
Alfist
Alfist
Prispevkov: 453
Pridružen: Ne Nov 09, 2003 11:12 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

ja hmmm mas prou sam js sm "uboga" dijakinja 4.letnika, ki ima prevec dela s solo in maturitetnimi predmeti ter nekako premlada da bi posteno organizirala kako tako zadevo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ... lahko pa pomagam! sicer sm pa pricakovala na moj post odziv dolocene osebe ki je ze samo idejo dala...sam guess it ain't gonna happen!
Uporabniški avatar
Jakap80
Alfist
Alfist
Prispevkov: 281
Pridružen: Po Nov 10, 2003 11:52 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

ta dolocena oseba je blaz vrjetn, sj ce nau on nc organiziru ne bo noben he he, on ma pac zilco pa da se mu usi ostali smo preleni !

Tist z solo je pa slab izgovor :doubt:
Alfa Romeo 155 1.8 TS
Uporabniški avatar
uLtRa
Alfist
Alfist
Prispevkov: 453
Pridružen: Ne Nov 09, 2003 11:12 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

hja no sj vem d je bedn izgovor :roll:
drgac mas pa prou d je to blaz ja :mrgreen:
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Kokr sm ti na ircu 10x povedu že pa 3x osebno pa 2x na forumu 7.12.2003 BOM POBIRAL PRIJAVE ZA PREDNOVOLETNO ZABAVO!!!!!!!!!!! da vidmo sploh kam bi se lohk dal ipd..potem pride še izbiranje datuma na forumu in med folkom, potem plačila za najem koče, nabavo pijače in jedače potem pa sam še BOČNOOOOOO ( na zurki bo prisoten tudi alkotester ki ga bom v kratkem nabavil ) :)
Uporabniški avatar
miškica
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 131
Pridružen: Ne Nov 02, 2003 11:58 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: medvode

Ja res bi blo lepo met eno pravo feštico in ker me v nedeljo ne bo me lahk kar štejete zraven če bo le datum pravi da slućajno ne bom delala.Pa upam da se boste kaj pametnega spomnili kam bi se lahko dali da bi blo noro.......
miškicaaaa
Uporabniški avatar
uLtRa
Alfist
Alfist
Prispevkov: 453
Pridružen: Ne Nov 09, 2003 11:12 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

LaserJaMM napisal/-a:Kokr sm ti na ircu 10x povedu že pa 3x osebno pa 2x na forumu 7.12.2003 BOM POBIRAL PRIJAVE ZA PREDNOVOLETNO ZABAVO!!!!!!!!!!! da vidmo sploh kam bi se lohk dal ipd..potem pride še izbiranje datuma na forumu in med folkom, potem plačila za najem koče, nabavo pijače in jedače potem pa sam še BOČNOOOOOO ( na zurki bo prisoten tudi alkotester ki ga bom v kratkem nabavil ) :)

hmmm....a si res to ze reku? :roll: :roll: :roll: ....pol pa oprosti, sm pozabla :oops:
Uporabniški avatar
uLtRa
Alfist
Alfist
Prispevkov: 453
Pridružen: Ne Nov 09, 2003 11:12 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

miškica napisal/-a:Ja res bi blo lepo met eno pravo feštico in ker me v nedeljo ne bo me lahk kar štejete zraven če bo le datum pravi da slućajno ne bom delala.Pa upam da se boste kaj pametnega spomnili kam bi se lahko dali da bi blo noro.......

Ej pa kaj ti res delas d bos mogla ze za nou let delat pa tko...? (c si pa ze povedala kdaj pa sori k s5 sprasujem)
Odgovori
  • Informacija