Ali kdo pozna to Alfo 11

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Odgovori
didi
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 833
Pridružen: Ne Maj 20, 2012 11:47 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta QV
Kraj: Ljubljana

MaStr napisal/-a:Skoraj 1000€ so že nova platišča vredna ...
Meni tako ali tako niso všeč, tako da jih zaradi mene lahko ima pa jih da na traktor če hoče. Meni se gre za avto. Feltne si lahko kupim tudi sam po mojem okusu, tudi če so vredna jih bom težko prodal za to ceno ;) glede na to da veva da je to skoraj lepa plača samo za feltne, ki pa si jih lahko privošči vedno manj ljudi dan danes. Jst sem šel tja zrd avta in ne felten. Če je avto ceu bogi potem pa res ne vem kaj je odlično ohranjeno za njih to vse skupaj.

@Miholl, ja res se ti potem malo bedasto zdi ko vidiš "odlično ohranjen" primerek ;) ki je bil spaseran v trske že. Vsi so danes na žalost mehaniki, kleparji in ličarji, 90 % jih pa nima blage veze o ničemer. Ko se začneš pogovarjat se potem pa izmikajo in se hitro ujamejo v zanko kako in kaj ;)

za 3.500€ kolikor naj bi bila zadnja cena glede na to v kakem stanju je avto, tudi GORA lahko pove svoje mnenje in potrdi, pa na žalost mora biti človek že res totalni kreten da jih da nekomu za skropucalo od avta.
Spidermen
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 62
Pridružen: Pe Sep 23, 2016 8:49 pm
Vozilo: AR 33 boxer 1.3
AR 156 116 hp
AR 156 SW 14o hp
Spider 916 2.0 t.spark
AR 155 t.spark
Kraj: N.Gorica

https://www.subito.it/auto/alfa-romeo-s ... 771470.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

So ze bolj ljudske cene
Uporabniški avatar
MaStr
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9772
Pridružen: Sr Nov 09, 2005 7:34 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulia Q4 Veloce, 2.2 JTDm
Kraj: Assling (Jesenice)

Rabljen bo pa ja cenejši, kot nov ....
Join the dark side:
viewtopic.php?f=8&t=44270" onclick="window.open(this.href);return false;
bacco979
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 78
Pridružen: Po Jun 03, 2013 7:34 am
Vozilo: 2014 Giulietta 2.0 16v

No saj tudi nove prodajajo malo ustvarjalno... za 28.750 € https://www.autoscout24.it/annunci/alfa ... ?cldtidx=2

Potem pa zadeva izgleda takole...
Anticipo 7.165,00e
36 canoni da 599,00e
Totale spesa in 3 anni: 28.729,00e
Cacolato in 36 mesi e 60.000km
SonoR
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 87
Pridružen: Ne Jan 03, 2016 12:35 pm

Zdravo.

Pozna kdo to Alfo? Mnenja za avtomatski menjalnik? Prednosti, slabosti...

HVALA!

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12470033


Edit: Le kako lahko spregledaš najbolj aktivno temo na forumu?? Prestavljeno ...
O menjalniku pa: search.php?keywords=q+tronic&terms=all& ... it=Iskanje" onclick="window.open(this.href);return false;
alfačip
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 9
Pridružen: To Avg 15, 2017 10:20 pm

pred tremi leti sem kupil enako takšno do takrat nisem vozil avtomatskega menjalnika in sem bil velik fan ročnega menjalnika niti nisem hotel slišat za avtomatika ampak je pač tako naneslo ... sedaj mi je pa avtomatski menjalnik top od top prva liga in druga več ne kupim mogoče me bo kdo okaral ampak ja zelo zadovoljen nobenih problemov tako ne z motorjem niti z podvozjam niti z manjalnikom definitivno je avtomatik zakon vsaj meni .....
SonoR
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 87
Pridružen: Ne Jan 03, 2016 12:35 pm

Pa se ti ne zdi malce nizka cena za ponujen avto? :-k Na kaj je treba biti pozoren?
alen232
Alfist
Alfist
Prispevkov: 280
Pridružen: To Maj 07, 2013 10:46 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Okolica Ljubljana

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id ... DM%20Progr.." onclick="window.open(this.href);return false;.


Sva se slisala po telefonu, lastnik eno leto? Pozna kdo avto? Lastnika? lepa je na slikah zelo.


Hvala,Lp
Samo italijan :)
SonoR
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 87
Pridružen: Ne Jan 03, 2016 12:35 pm

tudi jaz sprašujem za isto :D Si ga povprašal za menjavo? ker je bil zelo zainteresiran za menjavo z mojo 147, malce sumljivo mi je to...

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12475471

poglej tablico pri tem avtu in pri alfi za katero se zanimaš in pa lokacijo slik.




Edit: objavo, neposredno nad tvojim odgovorom ni potrebno kopirati / citirati ...
alen232
Alfist
Alfist
Prispevkov: 280
Pridružen: To Maj 07, 2013 10:46 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Okolica Ljubljana

Predvidevam da je neki preprodajalec?mogoce?! Sem mu rekel ce mi poslje stevilko prometenga dovoljenja pa je rekel ce sem resen kupec naj pridem na ogled in preverim avto. Je pa to neki preprodajalec, ko vneses stevilko v googla ti vrze par preteklih oglasov z to stevilko. Pravi da je 3 lastnik, vprasanje...
Samo italijan :)
alen232
Alfist
Alfist
Prispevkov: 280
Pridružen: To Maj 07, 2013 10:46 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Okolica Ljubljana

Se pa strinjam zelo je lepa in zanimiva na slikah. Kar se tice menjalnika naceloma naj nebi bili problematicni ce so bili redni servisi pa ce ga niso zlorabljali, naj me nekdo popravi ampak se mi zdi da je to toyotin menjalnik.
Samo italijan :)
SonoR
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 87
Pridružen: Ne Jan 03, 2016 12:35 pm

ja tudi meni je rekel. če bilo kaj želim naj pridem v Kamnik :D Kar naj pozabi :D Ali niso to enaki menjalniki kot v BMWjih? :-k



Edit: Še 1x: objavo, neposredno nad tvojim odgovorom ni potrebno kopirati / citirati ...
alen232
Alfist
Alfist
Prispevkov: 280
Pridružen: To Maj 07, 2013 10:46 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Okolica Ljubljana

Nisem preprican ampak se mi zdi da to so v alfi asus menjalniki, bmw ima ZFA menjalnike, ki so konkretno boljsi, so pa tudi izjeme pri bmwjih kjer so sfukani menjalniki, kot receno, vse je odvisno od prejsnjega lastnika kako je z njim ravnal.
Samo italijan :)
ROBERTH
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2831
Pridružen: Po Mar 13, 2006 9:06 pm
Kraj: Kranj

WTF

Asus, ZFA, tista iz oglasa letnik 2008, mod. 09....

Vrtec, SPAT!
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

Hjao.... V 159ki je bil 6 stopenjski avtomatik od Aisina. V Giulii in Stelviu pa je 8. stopenjski od ZF-a - tako kot pri skorajda vseh evropskih avtih z vzdolžno postavljenimi motorji (Audi, BMW, Maserati,...).
"There are a lot of good sports car on the road."
"I know, I pass them all the time."
Alfa Romeo. Engineered to Excite.
Odgovori
  • Informacija