Ali kdo pozna to Alfo 11

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Odgovori
nedvedinho
Alfist
Alfist
Prispevkov: 465
Pridružen: To Mar 02, 2010 3:53 pm
Član Alfa Kluba: 0

alen232 napisal/-a:Bil na ogledu te alfe 159 4x4 zadnje trije servisi pri zegi delani. Avto ne vem ce ima toliko km kolikor pise da jih ima. Veliki servis potrebno narediti....pri pocasni voznji z navitim volano spredaj nekaj zelo grdo butne...veliko prask od kamenckov na pragovih zadah...ne vem nisem se niti vec pogovarjal o ceni po ogledu. Ce bo komu pomoc...

Lp
Kaj te je potem odvrnilo?
alen232
Alfist
Alfist
Prispevkov: 280
Pridružen: To Maj 07, 2013 10:46 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Okolica Ljubljana

Prvo to da nekaj je zelo grdo butnilo v kolesu, axa,kardan ne vem tocno kaj ima avto od spodaj kako je to narejeno, drugo da velik servis bi bilo treba narediti,ok to bi se naredil sam,tretje prodajalcu je dol mahalo o avtu ni pokazal nobenga interesa,da bi prodal avto...uglvnom slab obcutek.
Samo italijan :)
Uporabniški avatar
grega983
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1013
Pridružen: Sr Sep 18, 2013 12:18 pm
Vozilo: Lancia Delta 1.6 turbo
Alfa Romeo 33 1.7 16v Permanent 4
Lancia Thema 2.0 16v turbo LS

Volvo XC90
Kraj: Fram

Polosovina hin. Ni prva in tudi ne zadnja 2.4 s to težavo.
Velik servis čisto normalno da se ga naredi ob nakupu.
Odbijač pa razbito ...... normalno da ima avto zgodovino po kakih 10ih letih. Važno je, da je karoserija ostala cela, nepoškodovane vitalne in velike stvari ter instalacije. Fuge so zadnja stvar

Če je bilo samo to pa ostalo štimalo, bi se ga splačalo bolj detajlno pogledati. Zgleda pa da tudi ti nisi bil najbolj zainteresiran kupec, če nisi uspel enega prodajalca prepričati, da ti nameni 5 min in si pač zgledal kot povprečen firbec, ki jih imajo vsak dan na modni reviji.
Vsi kosi, odpadli z mojih krip, so bili s ponosom izdelani v Italiji :)
alen232
Alfist
Alfist
Prispevkov: 280
Pridružen: To Maj 07, 2013 10:46 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Okolica Ljubljana

seveda pameten si kot da si bil tam zmano na ogledu a se ti ne zdi. Ce meni neka tretja oseba pride avto odpreti in ne clovek s katerim sem se pogovarjal po telefonu, na katerokoli moje vprasanje je bil odgovor, to bos pa ti bolje vedel kot jaz. Pa ko si ze tako pameten, dej mal se zamisli, jaz bom nekoga prepriceval za moj denar da mu ga dam? A si ti resen?
Samo italijan :)
Uporabniški avatar
grega983
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1013
Pridružen: Sr Sep 18, 2013 12:18 pm
Vozilo: Lancia Delta 1.6 turbo
Alfa Romeo 33 1.7 16v Permanent 4
Lancia Thema 2.0 16v turbo LS

Volvo XC90
Kraj: Fram

Jz sem ti napisal kaj je na avtu hin.
In pa med vrsticami da boš za tak denar pri tej velikosti avta težko dobilj kaj manj zvoženega/zjebanega.
Pa komentar o tvojem ogledu. Če sem te užalil sori ampak kot sem napisal je večina kupcev takšnih. Pridejo, firbcajo, pičkarijo.
Če on ni resen .... j.... ga, greš drugam
Vsi kosi, odpadli z mojih krip, so bili s ponosom izdelani v Italiji :)
Miholl
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5328
Pridružen: Po Okt 18, 2004 3:40 pm
Vozilo: 156 sw
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Za 6k€ moras dobit brezhiben avto star 10-12 let, ne pa da ze v startu prides domov z 1000€ stroska.
forplan
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 63
Pridružen: Pe Sep 13, 2013 10:46 am

Opozorilo: preprodajalec

Če vas zanima avto raje mene vprašite :)

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id ... veliko%20o.." onclick="window.open(this.href);return false;.
alen232
Alfist
Alfist
Prispevkov: 280
Pridružen: To Maj 07, 2013 10:46 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Okolica Ljubljana

grega razumem jaz tvoj komentar, jaz sem prisel z 6k eur v zepu da bi avto res kupil in ne tam firbcal in sem to tudi rekel po telefonu da pridem z denarjem, nebi se vozil eno uro na ogled zato da bom nekomu tratil cas, nisem tak glumac da se mi da okol folk zajebavat. Tudi vsakemu, ko ga poklicem povem koliko imam denarja ce je cena slucajno visja od tega kolikor imam, pac da si ne delam nekih utvar pa tud prodajalec lahko takoj po telefonu pove a je sprejemljivo. Mogoce samo kot zanimivost zdele sem se spomnil, hladilne tekocine je bilo tudi malo pod minimumom, kar me je se odvrnilo od nakupa, mogoce glava pocena itd...

Miholl ne rabiti biti cist brezhiben ampak ja tako nekako kot si rekel, pripeljes ga domov pa se 1000e v startu.
Samo italijan :)
alen232
Alfist
Alfist
Prispevkov: 280
Pridružen: To Maj 07, 2013 10:46 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Okolica Ljubljana

forplan napisal/-a:Opozorilo: preprodajalec

Če vas zanima avto raje mene vprašite :)

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id ... veliko%20o.." onclick="window.open(this.href);return false;.

A je to ta k se je prodajala za 3250e ne dolgo nazaj.
Samo italijan :)
forplan
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 63
Pridružen: Pe Sep 13, 2013 10:46 am

alen232 napisal/-a:
forplan napisal/-a:Opozorilo: preprodajalec

Če vas zanima avto raje mene vprašite :)

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id ... veliko%20o.." onclick="window.open(this.href);return false;.

A je to ta k se je prodajala za 3250e ne dolgo nazaj.
Jp
bobo69
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 103
Pridružen: So Jan 09, 2010 9:23 pm

alen232 napisal/-a:grega razumem jaz tvoj komentar, jaz sem prisel z 6k eur v zepu da bi avto res kupil in ne tam firbcal in sem to tudi rekel po telefonu da pridem z denarjem, nebi se vozil eno uro na ogled zato da bom nekomu tratil cas, nisem tak glumac da se mi da okol folk zajebavat. Tudi vsakemu, ko ga poklicem povem koliko imam denarja ce je cena slucajno visja od tega kolikor imam, pac da si ne delam nekih utvar pa tud prodajalec lahko takoj po telefonu pove a je sprejemljivo. Mogoce samo kot zanimivost zdele sem se spomnil, hladilne tekocine je bilo tudi malo pod minimumom, kar me je se odvrnilo od nakupa, mogoce glava pocena itd...
Miholl ne rabiti biti cist brezhiben ampak ja tako nekako kot si rekel, pripeljes ga domov pa se 1000e v startu.
Če že rabiš 4x4 avto za isti denar raje poišči ohranjenega Subaruja.
alen232
Alfist
Alfist
Prispevkov: 280
Pridružen: To Maj 07, 2013 10:46 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Okolica Ljubljana

Sej ni sam 4x4 na slikah je avto lep pa km so privlacni.
Samo italijan :)
bobo69
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 103
Pridružen: So Jan 09, 2010 9:23 pm

Potem je pa druga stvar.
nedvedinho
Alfist
Alfist
Prispevkov: 465
Pridružen: To Mar 02, 2010 3:53 pm
Član Alfa Kluba: 0

alen232 napisal/-a:Miholl ne rabiti biti cist brezhiben ampak ja tako nekako kot si rekel, pripeljes ga domov pa se 1000e v startu.
Takih je 4/5 avtov.
"veliki servis narejen, računa ni", "gume so še dobre, imajo še 3mm profila", "diski bojo počas za zamenjat", "prazen tank", "vinjeta", "komplet prve pomoči je pretečen", "2 žarnici sta pregoreli" ,"praska na odbijaču"...

Za vsak rabljen avto je treba imet še jurja na rezervi za taka in podobna opravila. Moje mnenje, moje izkušnje...

Uglavnem, težko je dobit vrhunski avto star 7-10 let za 5.000€. Še ko je vse po proceduri in je res vrhunski primerek tudi na 2. in 3. pogled, se kaj najde. Leta in km pač naredijo svoje...
Miholl
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5328
Pridružen: Po Okt 18, 2004 3:40 pm
Vozilo: 156 sw
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Imel sem 100+ avtov. V rangu 500-15000. Morda sta bila dva na ktera sem moral dat jurja. Pa se to sem vnaprej vedel.

Ce v startu dobro kupis nimas kaj vlagat. Ce moras tkoj vlagat - nisi dobro kupil.

To je tudi en izmed razlogov da nimam 159. Standard mojega nakupa je pac previsok da bi jo nabavil, ker lepih ni, ce je lepa je pa 8-10 jurjev kar je meni prevec za zastarel avto
Odgovori
  • Informacija