Ali kdo pozna to Alfo 11

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Odgovori
Uporabniški avatar
Don Picco
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1047
Pridružen: So Mar 20, 2004 11:57 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo MiTo QV
Kraj: Ljubljana-Crnuce
Kontakt:

mtmtr napisal/-a:Ja, drug konec Slovenije. Pa ker je dosti podrtih in lepo nališpanih se ne bi zdaj vozil v LJ in zapravljal čas. Tako, da če ima kdo kakšne info ali je avto ok ali ne bi prosil. Brez problema častim pivo na kakšnem srečanju :)
Kukr sem jest avto gledu je vidt lep. Je blo pa tud veliko narejeno na avtu. Tocno kaj vse pa zal ne vem. Poznam pa lastnika ce je se isti seveda.
We brake 4 Nobody
!!!AR - 156 2.5 v6!!!
!!!AR-MiTo QV!!!

“A turbo: exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens and you go faster.”
— Jeremy Clarkson
mtmtr
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 4
Pridružen: Pe Apr 29, 2022 8:44 pm

Na takšnem avtu bi me skrbelo, če ne bi bilo delano nič.

Hvala za info, si bom verjetno vzel čas in šel pogledat.
Uporabniški avatar
Don Picco
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1047
Pridružen: So Mar 20, 2004 11:57 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo MiTo QV
Kraj: Ljubljana-Crnuce
Kontakt:

mtmtr napisal/-a:Ja, drug konec Slovenije. Pa ker je dosti podrtih in lepo nališpanih se ne bi zdaj vozil v LJ in zapravljal čas. Tako, da če ima kdo kakšne info ali je avto ok ali ne bi prosil. Brez problema častim pivo na kakšnem srečanju :)

Slika

Slika

tole mam ce ti kej pomaga
We brake 4 Nobody
!!!AR - 156 2.5 v6!!!
!!!AR-MiTo QV!!!

“A turbo: exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens and you go faster.”
— Jeremy Clarkson
Uporabniški avatar
Binji
Administrator
Administrator
Prispevkov: 7813
Pridružen: Ne Apr 05, 2009 6:51 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GT 3.2V6
Kraj: Jesenice

Kolikor vem, je imela po podvozju kar nekaj rje. Upam, da je bilo dobro sanirano.
Gabrex14
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 13
Pridružen: To Jun 01, 2021 3:35 pm

Pozdravljeni,

ali morda kdo ve, kje iz Italije bi se dalo dobiti 147ko?
Gabrex14
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 13
Pridružen: To Jun 01, 2021 3:35 pm

Pozdravljeni Alfisti,

ali se vam zdi preveč tvegano dati 4500€ za ravno uvoženo 147ko (link spodaj)? Prodajalec pravi, da je kot nova, pozimi garažirana. Malo mi je sumljivo, ker jo je uvozil 1 mesec nazaj, dal na tehnični zdaj pa prodaja. Je vredno tvegati toliko denarja?

Hvala za odgovore!

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id ... omeo%20147" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
MaStr
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9780
Pridružen: Sr Nov 09, 2005 7:34 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulia Q4 Veloce, 2.2 JTDm
Kraj: Assling (Jesenice)

Kar močno ceno ima, pa čeprav gre za "odlično" ohranjeno collezzione serijo. Gume so videti precej nove, znamka teh pa :roll:
Zanimivo, da so emblemi na platiščih čisto zbledeli. Če prav vidim na sliki, so zavorni diski že proti koncu. Tapeta na voznikovih vratih tudi že odstopa, desni sedež je že rahlo načet, voznikov je najbrž še bolj.
Za pogledat je, glede dejanske ohranjenosti in cene se boš pa prepričal in dogovarjal na mestu samem ...
Moje mnenje je, da bi za ta denar morala biti praktično dejansko kot nova iz salona :wink:
Join the dark side:
viewtopic.php?f=8&t=44270" onclick="window.open(this.href);return false;
csamo001
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 37
Pridružen: Sr Okt 19, 2005 3:00 pm
Član Alfa Kluba: 0

A morda kdo pozna? Izgleda zelo lepa...

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id ... Sportwagon" onclick="window.open(this.href);return false;
Bokyboy3
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 3
Pridružen: Po Okt 12, 2015 6:12 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 SW 1.9 MJTD 120 KM, l. 2010

Pozdravljeni

Prosil bi kakšno mnenje o tej Alfi. Kar se tiče pomankljivosti, moč motorja in podobno. Če jo je pa kateri že šel pogledati, pa toliko bolje za kakšen komentar.

Hvala in LP

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id ... %20Stelvio" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
MaStr
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9780
Pridružen: Sr Nov 09, 2005 7:34 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulia Q4 Veloce, 2.2 JTDm
Kraj: Assling (Jesenice)

Sumljivo poceni je za ta letnik in opremo!
Absolutno jo je treba (dobro) pogledat, vendar previdno ...

Glede pospeškov pa nikar ne skrbi. Precej dobro se premakne za 150 konjev - bolje od moje bivše 150ks 159 in komaj kaj slabše od 210ks Giulije. Itak jo, če ti bo premalo, lahko kasneje daš čipat. 230ks dobiš brez kakšnega pretiravanja.
Join the dark side:
viewtopic.php?f=8&t=44270" onclick="window.open(this.href);return false;
Veron
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 538
Pridružen: Ne Maj 01, 2005 6:13 pm

AH PETOVIA AVTO d.o.o. velikokrat avtov nima na zalogi ampak jim poveš kaj bi imel ti licitirajo... Kako je z omenjenim oglas, nevem.
Ko sem iskal Giulio zase, sem naletel na nekaj njihovih oglasov in je bilo enako. "Točno to vozilo nimam na zalogi, lahko vam takega najdemo".
Uporabniški avatar
Damijan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6071
Pridružen: Po Okt 13, 2003 9:30 pm
Vozilo: Lady "K"
Kraj: Gabrje (nedaleč od Preshgain)

Kdo jo bo? :)

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id ... omeo%20155" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
Aless
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2180
Pridružen: To Jan 09, 2007 10:58 am
Vozilo: ....
Kraj: Bizeljsko / Maribor
Kontakt:

čisto informativno me zanima, ker sem zadnji 2 leti malo na slabem z informacijami o trgu alf...

solidne (da ne vprašam za dobre) 147 / 156 / GT so že redke kot poceni pivo?
Uporabniški avatar
MaStr
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9780
Pridružen: Sr Nov 09, 2005 7:34 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulia Q4 Veloce, 2.2 JTDm
Kraj: Assling (Jesenice)

Bolj ali manj ... Se pa najdejo. :wink:
Join the dark side:
viewtopic.php?f=8&t=44270" onclick="window.open(this.href);return false;
Tevž156
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 234
Pridružen: Pe Mar 06, 2009 8:41 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Sevnica/Trebnje/Ljubljana

Veron napisal/-a:AH PETOVIA AVTO d.o.o. velikokrat avtov nima na zalogi ampak jim poveš kaj bi imel ti licitirajo... Kako je z omenjenim oglas, nevem.
Ko sem iskal Giulio zase, sem naletel na nekaj njihovih oglasov in je bilo enako. "Točno to vozilo nimam na zalogi, lahko vam takega najdemo".
Stelvio mi deluje da je pri njih na zalogi, ker ma njihove okvirčke za tablico in navigacija kaže cesto na katerem naslovu se nahajajo.

Je pa možno da je avto prodan in imajo oglas še gor da "privabijo" kakšno stranko.
Odgovori
  • Informacija