Ali kdo pozna ta avto ... 3

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
tito156
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1529
Pridružen: Sr Jun 07, 2006 10:40 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: MarburgAnDerDrau

Prodaja jo en tip, ki je doma iz Hoč pri Mariboru. Ima trgovino z avto deli, ima pa tudi še več lepotic: 75 3,0 america, giulietta, gtv......ferarri...
=D>
8AK
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1999
Pridružen: Ne Sep 05, 2004 1:48 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Črnuče

amerike ni več :wink:

Je pa na ta avto treba še 500 do 1000€ dat (bolj kot ne malenkosti).
Ko sem ga jaz pri prejšnem lastniku gledal je zanjo hotel imet 500€ (Teo je bil zraven).
V8
sleby
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5743
Pridružen: Po Nov 24, 2003 1:16 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

emil ima razprodajo?
a se mogoce se kdo spomni, da so v enem testu 159ke grajali polozaj voznika, ces da ni volan tocno na sredini? no, ocitno imajo pri alfi s tem problem ze od nekdaj, poglejte samo fotko notranjosti od giuliette=]
Slika
8AK
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1999
Pridružen: Ne Sep 05, 2004 1:48 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Črnuče

Emil že nekaj časa razprodaja "srebrnino" :)
V8
8AK
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1999
Pridružen: Ne Sep 05, 2004 1:48 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Črnuče

V8
Uporabniški avatar
Turbac
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 655
Pridružen: Sr Apr 14, 2004 10:55 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Logatec

zanima me če kdo pozna to alfo,a je to bivša od italjanske policije in je pač porihtana v civil,ker sem včasih delal v neki firmi ki so jih vozili iz tujine in je bilo par policijskih ki so se poceni prodale,barva,letnik in motor pa tud ustrezajo italjanski policiji
http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=1867801
SUBARU LEGACY 2.0GL 4X4 1995
FIAT CROMA 1.9 JTD multijet l.2006
Uporabniški avatar
kađiva
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 100
Pridružen: Če Feb 07, 2008 5:12 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: kranj
Kontakt:

živjo!

sem nov na forumu in ker sem že pri motociklih povsem med italijane padu (imam Ducatija in Cagivo) bom verjetn tud avto kupu italijanski 8)

že od nekdaj mi je bla zelo všeč 75-ka ,in sem našel tole na avto.net , pa me zanima če karkol kdo ve o tem avtu? dober, ni dober, se splača kupit?

no sej itak jo bom pa en dan šel pogledat

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=1845788

lp
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

Ker si nov na forumu, še ne pomeni da ti ni treba brati,... Gor imaš temo ali kdo pozna ta avto... Kaj misliš da je tam notri :twisted: ... Imaš temo obvezno preberi, lepo pa se je tudi predstaviti... no kakorkoli, ko bo post na pravem mestu dobiš odgovor :wink:

Verjemi nočem biti nič žaljiv ali kaj podobnega, prisrčno dobrodošel na forumu upam da boš dobil iskane info, ampak nek red mora bit :wink: Mamo že tko enga na forumu k je v enem letu nabil 3000 postov :lol:
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

Turbac napisal/-a:zanima me če kdo pozna to alfo,a je to bivša od italjanske policije in je pač porihtana v civil,ker sem včasih delal v neki firmi ki so jih vozili iz tujine in je bilo par policijskih ki so se poceni prodale,barva,letnik in motor pa tud ustrezajo italjanski policiji
http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=1867801
ne ma za jajca ampak če se ni tale prodajala za sicer samo kakega tisočaka manj in z 90k km več nočem nobenemu nič :wink:

Sigurno pa je mogla biti v ITA policiji, ker tale barva je bila samo za njih se mi zdi.. ali pa je bila ostalem svetu tako grda da je ni nihče kupil :wink:
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
8AK
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1999
Pridružen: Ne Sep 05, 2004 1:48 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Črnuče

@kađiva

viewtopic.php?t=3827&start=0

tole si malo poglej, morda ti pride kak nasvet prav ;)

Sicer pa za pri taki ceni nimaš kaj preveč za zmišljevat si :P

PS: nevem zakaj tema ni pod "vodniki" -A-;
V8
Uporabniški avatar
El Barto
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6837
Pridružen: Ne Jan 15, 2006 7:25 am
Vozilo: Alfa Romeo Stelvio Q4 2.0 MA 280 2019
Alfa Romeo 166 2.5 V6 2001
Alfa Romeo GT 2.0 JTS 2006
Kraj: Gorje

@kađiva
Ta 75-ka se je od privat lastnika prodajala za 280€ kot srednje ohranjena, ko je šla v prodajo preko avtohiše pa za 460€ kot odlično ohranjena in sedaj cena počasi pada.
Po slikah sodeč je že malce zdelana, pa še klime nima, ABS-a pa skoraj sigurno tudi ne.
Alfa Romeo - made in Italy, perfected in my garage
8AK
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1999
Pridružen: Ne Sep 05, 2004 1:48 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Črnuče

Z ene 500 € bi jo pomoje lahko spravi nazaj k "življenju". BTW zakaj pa nebi imela ABSa?
V8
Uporabniški avatar
Grilzz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1700
Pridružen: Ne Jan 18, 2004 7:57 pm
Kraj: Lj

Zato, ker je identična kot El Bartova in moja in so verjetno vse take prišle v Slovenijo brez absa.
"Anyone who has driven anything from an Alfa 75 to an old Giulia Super or GT Junior will know their real magic lies in the way they come alive in the corners."
8AK
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1999
Pridružen: Ne Sep 05, 2004 1:48 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Črnuče

Grilzz napisal/-a:Zato, ker je identična kot El Bartova in moja in so verjetno vse take prišle v Slovenijo brez absa.
Hehe moj fotr je mel tud tako (rdečo 1.6 IE) :) Kaj pa veš mogoče je naknadno gor?
V8
Zaklenjeno
  • Informacija