Ali kdo pozna ta avto ... 5

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
GTAm
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5102
Pridružen: Sr Jan 14, 2004 12:36 pm
Kraj: Postojna

Zakaj se pa tale zenfa spet prodaja?
Uporabniški avatar
Enthusiast
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 663
Pridružen: So Apr 26, 2008 8:25 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Radmirje

Gorkichev napisal/-a:
Enthusiast napisal/-a:
Gorkichev napisal/-a:Pozna kdo prodajalca? Vidu že kdo avto?

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=2432532#

sm komentiru dve strani nazaj, lahko grem tudi malo pofirbcat do njega, se stalno vozim mimo :mrgreen:
Ubistvi me res zanima v kakem stanju je. Taki avti v tujini grejo od 15k€ naprej, pri nas pa je zastojn - čudno !?!?
torej danes sem imel malo časa in sem skočil pogledat alfico. Kot sem zvedel je uvožena iz italije od prvega lastnika baje, servisna knjiga je, dvojni ključi..
Na zunaj je zelo lepa, sicer je deževalo lahko da sem kaj pregedal, desna sprednja felgica je malo obripsana ampak res malenkos in zmotu me je še auspuh ki je nekam čudno rjav po vrhu. Lepo ji sedejo 17ke. Mašina videt ok, nikjer nisem zapazil da bi jo kej pimplal, sma jo tut zalaufala, motor prede kt mucka. Sama notranjost malenkost slabše, ampak ne več kot minimalno oguljenega usnja z nekaj odtiski k da bi vozili psa na sovoznikovem sedežu, na sovoznikovih vratih je še ena malo globja ureznina velika dolga cca 3cm, lahko da je tudi od krempla, kaj pa vem. Volan nč znucan, stopalke prav tako ne, mislim da so km realni. Menjalnik lepo dela, sicer na mestu k vozit nsm mogu k je v ogradi obdana z kopico švabotov. :mrgreen: Moje mnenje je da je vredna tega denarja, jst sm za svojo dal še skoraj polovico zraven. :doubt: Toliko od mene.
Uporabniški avatar
Matjaz46
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1830
Pridružen: Sr Jan 16, 2008 9:06 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

S tem, da je tvoja leto mlajša. Jaz sem dal rahlo več, s tem da je dizelca.
Living life on the fast lane. Gumball baby.

Slika
Uporabniški avatar
dejan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1692
Pridružen: Ne Sep 07, 2003 5:03 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

bass napisal/-a:
Pepsi napisal/-a:pa še to gregaB...

Vsi ti avti stojijo na parkiriščih že lep lep čas. In čeprav prvo neomajni prodajalci ponavadi dajo avto potem. Se najde tut kakšen trmast, ki mu z argumenti in vidnimi dokazi dokažeš da avto ni toliko vreden , ampak takšne pustiš naj uživajo v svoji popolnosti na parkirišču ki bo tam stala še lep čas :wink:
Vidi se, da si dosti gledal okoli. :mrgreen:

Se čisto strinjam. Pred cca. pol leta me je popadla neka (sicer nora) ideja, da bi pa jaz mel V6 in sem se peljal do enega dealerja-prodajalca s spiderco V6 in mu ponudil za 2 leti starejši avto dva jurja doplačila. No, tip ni želel slišat, pa sem mu zaželel srečno prodajanje, pa da naj me pokliče, ko se naveliča prodajat.
No, klical ni, je pa dal avto spet sem med oglase, cene pa tudi ni spustil....
:lol:
Čez ene dve leti bo že kdo kupil...sicer za pol cene, ampak treba se je držat svojih načel :mrgreen:

Dealerji se ne zavedajo, da je bolje vrabec v roki...kot avto 2 leti na parkingu.
A ti drugače prodajaš rabljene avte, al si samo splošni internetni sveznalac, ki druge učiš kako se dela posel?
Uporabniški avatar
Ozi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3611
Pridružen: Če Dec 28, 2006 10:18 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Rivercity
Kontakt:

GTAm napisal/-a:Zakaj se pa tale zenfa spet prodaja?
Kolikor vem ima RobertH možnost nakupa BMW E9 in zato prodaja...mislim, da celo oba avta - in 530i in zenfko (kateri prej gre) :mrgreen:
Uporabniški avatar
Gorkichev
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1818
Pridružen: Ne Jul 03, 2005 10:06 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica - Ljubljana - Nova Gorica

Enthusiast napisal/-a:
Gorkichev napisal/-a:
Enthusiast napisal/-a:
sm komentiru dve strani nazaj, lahko grem tudi malo pofirbcat do njega, se stalno vozim mimo :mrgreen:
Ubistvi me res zanima v kakem stanju je. Taki avti v tujini grejo od 15k€ naprej, pri nas pa je zastojn - čudno !?!?
torej danes sem imel malo časa in sem skočil pogledat alfico. Kot sem zvedel je uvožena iz italije od prvega lastnika baje, servisna knjiga je, dvojni ključi..
Na zunaj je zelo lepa, sicer je deževalo lahko da sem kaj pregedal, desna sprednja felgica je malo obripsana ampak res malenkos in zmotu me je še auspuh ki je nekam čudno rjav po vrhu. Lepo ji sedejo 17ke. Mašina videt ok, nikjer nisem zapazil da bi jo kej pimplal, sma jo tut zalaufala, motor prede kt mucka. Sama notranjost malenkost slabše, ampak ne več kot minimalno oguljenega usnja z nekaj odtiski k da bi vozili psa na sovoznikovem sedežu, na sovoznikovih vratih je še ena malo globja ureznina velika dolga cca 3cm, lahko da je tudi od krempla, kaj pa vem. Volan nč znucan, stopalke prav tako ne, mislim da so km realni. Menjalnik lepo dela, sicer na mestu k vozit nsm mogu k je v ogradi obdana z kopico švabotov. :mrgreen: Moje mnenje je da je vredna tega denarja, jst sm za svojo dal še skoraj polovico zraven. :doubt: Toliko od mene.
Hvala za opis. Če bo še nasledni tedn v oglasu jo skočim pogledat
Uporabniški avatar
Enthusiast
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 663
Pridružen: So Apr 26, 2008 8:25 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Radmirje

Matjaz46 napisal/-a:S tem, da je tvoja leto mlajša. Jaz sem dal rahlo več, s tem da je dizelca.
Jst sm mnenja da če bi kupu zdaj bi jo dobil za najmanj cca 1500€ ceneje, na gotovino pa sploh. :wink:
Uporabniški avatar
bass
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3874
Pridružen: Po Mar 13, 2006 1:45 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

dejan napisal/-a:
bass napisal/-a:
Pepsi napisal/-a:pa še to gregaB...

Vsi ti avti stojijo na parkiriščih že lep lep čas. In čeprav prvo neomajni prodajalci ponavadi dajo avto potem. Se najde tut kakšen trmast, ki mu z argumenti in vidnimi dokazi dokažeš da avto ni toliko vreden , ampak takšne pustiš naj uživajo v svoji popolnosti na parkirišču ki bo tam stala še lep čas :wink:
Vidi se, da si dosti gledal okoli. :mrgreen:

Se čisto strinjam. Pred cca. pol leta me je popadla neka (sicer nora) ideja, da bi pa jaz mel V6 in sem se peljal do enega dealerja-prodajalca s spiderco V6 in mu ponudil za 2 leti starejši avto dva jurja doplačila. No, tip ni želel slišat, pa sem mu zaželel srečno prodajanje, pa da naj me pokliče, ko se naveliča prodajat.
No, klical ni, je pa dal avto spet sem med oglase, cene pa tudi ni spustil....
:lol:
Čez ene dve leti bo že kdo kupil...sicer za pol cene, ampak treba se je držat svojih načel :mrgreen:

Dealerji se ne zavedajo, da je bolje vrabec v roki...kot avto 2 leti na parkingu.
A ti drugače prodajaš rabljene avte, al si samo splošni internetni sveznalac, ki druge učiš kako se dela posel?
Oprosti, si užaljen al kaj je tvoj problem?
Lej, mel sem trenutek norosti poleti, ko bi menjal za karkoli od alfe, samo da je V6.
Tip bi lahko imel v istem tednu 2000€ profita ter dve leti mlajši avto v top stanju, z računi izjemno obsežnih servisov (nebi bil problem prodat), v zameno bi pa jaz vzel V6 spiderco z obledelo barvo in montiranim cheap s**** špotrnim filtrom iz pene in "kroma".
Tako pa nima niti 2000 €, niti interesentov za spiderco.
Dejstvo je, da ima tip na forumu 2 objavi, in obe sta med oglasi. Ena pol leta nazaj, ena pa zdaj pred kratkim, seveda obe za dotično alfo. Že to ti pove veliko o prodajalcu, ozr. o optimistično zastavljeni ceni. Da ne omenjam, da tipu v pol leta ni donknilo, da ima (po moji oceni za 30%) previsoko ceno.
In, če že vprašaš, ja, se ukvarjam z marketingom produktov, ki so (če jih primerjam z avtomobili) v rangu RR in mi ni tuje, kako se določeno stvar z višjo dodano vrednostjo proda (in ne zgolj prodaja v nedogled).
Jeremy Clarkson napisal/-a:You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa...
Uporabniški avatar
Enthusiast
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 663
Pridružen: So Apr 26, 2008 8:25 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Radmirje

Gorkichev napisal/-a:
Enthusiast napisal/-a:
Gorkichev napisal/-a: Ubistvi me res zanima v kakem stanju je. Taki avti v tujini grejo od 15k€ naprej, pri nas pa je zastojn - čudno !?!?
torej danes sem imel malo časa in sem skočil pogledat alfico. Kot sem zvedel je uvožena iz italije od prvega lastnika baje, servisna knjiga je, dvojni ključi..
Na zunaj je zelo lepa, sicer je deževalo lahko da sem kaj pregedal, desna sprednja felgica je malo obripsana ampak res malenkos in zmotu me je še auspuh ki je nekam čudno rjav po vrhu. Lepo ji sedejo 17ke. Mašina videt ok, nikjer nisem zapazil da bi jo kej pimplal, sma jo tut zalaufala, motor prede kt mucka. Sama notranjost malenkost slabše, ampak ne več kot minimalno oguljenega usnja z nekaj odtiski k da bi vozili psa na sovoznikovem sedežu, na sovoznikovih vratih je še ena malo globja ureznina velika dolga cca 3cm, lahko da je tudi od krempla, kaj pa vem. Volan nč znucan, stopalke prav tako ne, mislim da so km realni. Menjalnik lepo dela, sicer na mestu k vozit nsm mogu k je v ogradi obdana z kopico švabotov. :mrgreen: Moje mnenje je da je vredna tega denarja, jst sm za svojo dal še skoraj polovico zraven. :doubt: Toliko od mene.
Hvala za opis. Če bo še nasledni tedn v oglasu jo skočim pogledat
dobu nove info. od šefa, avto bil podrsan po strani, notri je drug motor, baje dan nov 30.000km nazaj :doubt:
Uporabniški avatar
Gorkichev
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1818
Pridružen: Ne Jul 03, 2005 10:06 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica - Ljubljana - Nova Gorica

Enthusiast napisal/-a:
Gorkichev napisal/-a:
Enthusiast napisal/-a: torej danes sem imel malo časa in sem skočil pogledat alfico. Kot sem zvedel je uvožena iz italije od prvega lastnika baje, servisna knjiga je, dvojni ključi..
Na zunaj je zelo lepa, sicer je deževalo lahko da sem kaj pregedal, desna sprednja felgica je malo obripsana ampak res malenkos in zmotu me je še auspuh ki je nekam čudno rjav po vrhu. Lepo ji sedejo 17ke. Mašina videt ok, nikjer nisem zapazil da bi jo kej pimplal, sma jo tut zalaufala, motor prede kt mucka. Sama notranjost malenkost slabše, ampak ne več kot minimalno oguljenega usnja z nekaj odtiski k da bi vozili psa na sovoznikovem sedežu, na sovoznikovih vratih je še ena malo globja ureznina velika dolga cca 3cm, lahko da je tudi od krempla, kaj pa vem. Volan nč znucan, stopalke prav tako ne, mislim da so km realni. Menjalnik lepo dela, sicer na mestu k vozit nsm mogu k je v ogradi obdana z kopico švabotov. :mrgreen: Moje mnenje je da je vredna tega denarja, jst sm za svojo dal še skoraj polovico zraven. :doubt: Toliko od mene.
Hvala za opis. Če bo še nasledni tedn v oglasu jo skočim pogledat
dobu nove info. od šefa, avto bil podrsan po strani, notri je drug motor, baje dan nov 30.000km nazaj :doubt:
Potem ta je tista ki se je pred mesci prodajala brez motorja :? ...zdaj pa kao nov motor. :doubt:

Nevem....jst je ne bi tikal :roll:
Uporabniški avatar
Enthusiast
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 663
Pridružen: So Apr 26, 2008 8:25 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Radmirje

torej smo lepo izločili še eno iz ponudbe :mrgreen: =D>
Miholl
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5328
Pridružen: Po Okt 18, 2004 3:40 pm
Vozilo: 156 sw
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=2354626

Si je kdo šel ogledat tole?

Ve kdo,je to uvoz ali slo avto?

Pozna kdo kakšno garancijo nudijo pri tem prodajalcu,kakšne dobre/slabe izkušnje?

LP
Uporabniški avatar
colibry
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3840
Pridružen: Pe Feb 04, 2005 5:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Miholl napisal/-a:http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=2354626

Si je kdo šel ogledat tole?

Ve kdo,je to uvoz ali slo avto?

Pozna kdo kakšno garancijo nudijo pri tem prodajalcu,kakšne dobre/slabe izkušnje?

LP
baje kilometrina ni prava neglede nato da garantirajo pisno za kilometre...
gregaB
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 25
Pridružen: Pe Avg 22, 2008 2:29 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

hej!

Mogoče kdo pozna tole 147ko?

http://www.avto.net/2004/dealer_oglas.asp?ID=2440157
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

gregaB napisal/-a:hej!

Mogoče kdo pozna tole 147ko?

http://www.avto.net/2004/dealer_oglas.asp?ID=2440157
Pojdi pogledat. Zgleda OK. Modri Lev ima za razliko od večino ponavadi res vredu avte tam parkirane in naloadane z opremo. Pa tudi za garancijo se da verjetno kaj dogovoriti :wink:
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Zaklenjeno
  • Informacija