ALFISTI, POZOR!!

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Odgovori
GT
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 120
Pridružen: Ne Nov 09, 2003 8:19 pm

Teo

na www.avto.net sem videl da eden kupuje alfa romeo junior pa mogoče njega pokličeš če je mel kakšno nagledano pa je ni vzel pa jo lahko pol ti. nikoli se ne ve :)
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Videl si moj oglas. :lol: :lol: :lol: :lol:
Torej vidiš, da se trudim priti do tega avta.
Vseeno hvala. :P =D>
GT
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 120
Pridružen: Ne Nov 09, 2003 8:19 pm

ups :lol: nisem vedel no upam da ti bo ratalo. pa drugače si že sploh našel kakšno juniorko v slo?
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Danes sem oddal oglas da iščem Giulio in so ga zbrisal, zdej jim čist besen pišem email!!!
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Ena juniorka 1300 je v Škofljici, vendar z malce nerealno ceno za njeno ohranjenost, ena junior1600 je v mariboru(cena 3000000Sit) in je baje ena najlepših v evropi in dve ima en gospod Ivan, ki pa ju še nisem videl in ne vem kakšni sta. Nekaj pa je v Sloveniji tudi GTAjevk, ki pa imajo malo visoke cene pa še obnova je pri takšnem avtu neprimerno dražja. Po evropi pa jih je kar precej. Poglej http://www.autoscout24.de
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

GTA je pa tok huda (tastara) bi jo skor raj mel kot tanovo :mrgreen:
GT
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 120
Pridružen: Ne Nov 09, 2003 8:19 pm

maš prav jih je kr nekaj sam cene so mogoče za malenkost dražje kot pri nas kolk sem videl, so pa res lepe :mrgreen:
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Cene so kakršne so, mene bolj kot to moti vsa zmešnjava pri morebitnem uvozu. Kar slabo mi postane, ko pomislim, da bi moral čakati v kakšnih vrstah pa da bi me pošiljali od vrat do vrat z različnimi papirji. Priznam tudi, da z uvozi vozil nimam pravih izkušenj, a vseeno čutim rahel odpor do vseh carin in njihovih postopkov. Čakam na EU.

Stara GTA pa je itak legendarni avto, sploh GTAm 1750-- za tega pa bi najverjetneje tudi mamo prodal. :D
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Cene so kakršne so, mene bolj kot to moti vsa zmešnjava pri morebitnem uvozu. Kar slabo mi postane, ko pomislim, da bi moral čakati v kakšnih vrstah pa da bi me pošiljali od vrat do vrat z različnimi papirji. Priznam tudi, da z uvozi vozil nimam pravih izkušenj, a vseeno čutim rahel odpor do vseh carin in njihovih postopkov. Čakam na EU.

Stara GTA pa je itak legendarni avto, sploh GTAm 1750-- za tega pa bi najverjetneje tudi mamo prodal. :D :wink:
GT
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 120
Pridružen: Ne Nov 09, 2003 8:19 pm

to je že res

počakaj do 1. maja pol pa verjetno ne bi smelo bit problemov glede uvoza :D

edino kaj je carine se rešiš ddv pa tak plačaš gori tak da se mi zdi tu nebi smelo bit problemov :mrgreen:

veliko sreče pri skanju še naprej če pa bom kje našel kaj pa ti bom povedal, nikol se ne ve

sam če velja pregovor kdor išče ta najde verjetno ne bo problema :mrgreen:
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Pol pa bomo vsak vikend uživali.
Uporabniški avatar
zombi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1933
Pridružen: Ne Okt 12, 2003 7:58 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo 159 2.0 JTDm
Kraj: Logatec
Kontakt:

Hja carine ne bo več, samo je utopično pričakovat, da bodo avtomobili kaj cenejš, ker bodo že naši vrli državniki poskrbel za višje trošarine, sem že nekaj bral o tem...in verjetno bo res tako...

Mogoče uspe komu izkoristi mesec ali dva preden se pijavke zdramijo, čeprav bodo po moje že prej poskrbele. :(
Uporabniški avatar
AR-146
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2668
Pridružen: Ne Okt 05, 2003 12:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

ma ja kurbe so usi po vrst
Odgovori
  • Informacija