Kdo se krade avtoradie!?

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Odgovori
kixs
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 790
Pridružen: To Avg 23, 2005 3:11 pm

Evo, pa so me dobili... vceraj v Cityparku v garazi so mi lepo vdrli v avto (zlomili kljucavnico) in tako "lepo" potegnili avtoradio ven, da manjka se "pol" plastike od sredinske konzole!!

Matri jim jebem cefursko! :evil:

*Ni nujno, da so bili cefurji(TM).
Slika
Uporabniški avatar
Binji
Administrator
Administrator
Prispevkov: 7813
Pridružen: Ne Apr 05, 2009 6:51 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GT 3.2V6
Kraj: Jesenice

O jeba... :( Upam da mas dobro zavarovanje in da dobis policaje, ki se jim celo kaj da delat...
Uporabniški avatar
Killergame17
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2974
Pridružen: To Apr 07, 2009 7:33 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo 164 3.0 V6 12V QV Q2 1990 in Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTDm 2005
Kraj: Brežice
Kontakt:

ojej :? sam res kdo pa se krade avtoradije..zdej ko si to povedal mi je pa kr mal zal da sem stran dal tist za zakrit radio..ne vem ce nebom kr nazaj zmontiral res :?


P.S. ker radio si pa mel?
Uporabniški avatar
Red_Rocket
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1012
Pridružen: Če Jun 19, 2008 3:36 pm
Vozilo: Fiat Punto MK2 1.2 2003

js vedno vzamem ploščico ven, če grem v LJ al pa CE v shoping, prav tako prometno! :roll:
Exorcist
Alfist
Alfist
Prispevkov: 437
Pridružen: To Avg 10, 2004 2:55 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Brežice

zakaj se pa ne bi več kradlo avtoradijev? Kradejo jih večinoma ljudje s fizično odvisnostjo od raznih substanc, objestneži, cigani, romuni itd. In ne mislite, da če parkirate v garažnih hišah, da ste obvarovani kraj...
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Pa kdo sploh kupuje ukradene radije, če so že novi praktično zastonj #-o
Če ljudje nebi kupovali ukradene robe, se tudi kradlo nebi.....tako da naj se zamislijo tisti ki kupujejo.....
Zadnjič spremenil Foggy, dne Po Jan 11, 2010 2:58 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
colibry
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3840
Pridružen: Pe Feb 04, 2005 5:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

jaz ga kupim. zakaj ga nebi. pride narkic prnese radio vredn 500 kupim ga pa za 20.. ne vidm razloga zakaj ga nebi kupil?
Uporabniški avatar
Overs[t]eer
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1704
Pridružen: To Sep 21, 2004 11:37 pm
Vozilo: 156 3.2 GTA
Kraj: Ljubljana

Kradejo sam še džankiji... pa pol prodajo za 10€ naprej... Res ne vem kako se jim da.
Tud če ga dobijo je bogi revež tolk zaščiten pa itak nič nima tko da mu nič ne morejo.

Edino če si mel kazga beckerja al pa nakamichija pol bo mogoče dubu za dvojno dozo pa overdose naredu, pa bo neki časa mir... :D
Uporabniški avatar
Gregson007
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7743
Pridružen: So Mar 29, 2008 7:33 pm
Vozilo: LaFa ...... 404
Kraj: Laibach

oh še se krade, še, najprej pobrska po predalčku, če ni nič pa radio odnese, đankiji so pa tko zaščiteni k kočevski medved, samo odvisno pa pol kaj se mu zgodi če na koga naleti in da je le ta imel mal slab dan v službi :-)(
Slika
kixs
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 790
Pridružen: To Avg 23, 2005 3:11 pm

Ja. Policaj je tudi rekel, da je bil ziher kak dzanki... vendar, ko zdaj malo pomislim... je bila prav zanima scena, ko sta prisla policista. Eni muloti so se kar od nekje pojavili in se postavili nekaj metrov proc in gledali kaj se dogaja. Avto so imeli parkiran malo proc. Zanimivo je samo to, da so prisli vsak iz svoje smeri. Dva celo po stopnicah iz zgornje etaze. So se mi ze vceri zdeli sumljivi, pa sem si rekel, da si samo domisljam. Vendar, ko bolje pomislim, ni vrag, da niso bili prav ti na delu! #-o

PS:
- zavarovanje samo osnovno, brez kakrsnega koli kaska...
- model je bil JVC G722. Pred nekaj leti sem dal zanj okoli 200€ - logicno nov in ne ukraden :roll:
Slika
Uporabniški avatar
fiatista
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1382
Pridružen: Po Nov 05, 2007 11:11 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Sorško polje

za ukradene radie bojo zmeraj kupci, ker to ni kot telefon ki je ukraden neuporaben
Trentatre 1.3S
Uporabniški avatar
dejan031
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1578
Pridružen: Pe Dec 30, 2005 12:43 pm
Vozilo: 2009 159 Tbi with Squadra chip
Kraj: cerkno

tam so že dvem mojim frendom ulomili v avto in dnesli celo sub vprtljažniku, nardit pa nimaš kaj :roll:

lp
Uporabniški avatar
Uroš
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3652
Pridružen: Po Mar 22, 2004 4:35 pm
Kraj: Maribor-Tezno

mimogrede samo ena informacija, če imate avto kasko zavarovan, in ni doplačana premija za avtoradio ipd. naknadno vgrajeno opremo le ta oprema ni predmet zavarovanja ! Razen v primerih ko je avtoradio sestavni del opreme npr 147, tam je zavarovan paket originalne opreme, torej original avto radio. Če ga zamenjamo in je not dražji je kot že rečeno potrebno doplačati k premiji. Cena takega zavarovanja je glede na ceno opreme zelo nizka, le velikokrat agenti pozabijo ponudit !
Uroš
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Ta mesec sem dobil domov sodbo. Narkoman ki mi je ukradel avtoradio bo zaradi tega sedel 4 mesece. Skupaj 2 leti zaradi raznih zadev.

Dobil so ga na podlagi fingerprinta na kljuki.

:)
Uporabniški avatar
Matjaz46
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1830
Pridružen: Sr Jan 16, 2008 9:06 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

hja men so okradli motor nekaj let nazaj. Dobili so storilca, priznal krivdo, nato po 5 letih preganjanja po sodiščih so ga oprostili kao zaradi pomanjkanja dokazov (priznal je krivdo). Familija je bila brezposlena, mulc je nosil dražje znamke na sebi kot sem imel jaz vredno celo omaro cunj. Samo ker je bošček revček in nima za živet je oproščen...
Enkrat bom res začel samo še roke rezat. Ni vrag da ne bom tudi enkrat nastavil kakšno stvar pa opazoval od daleč in če se bo kakšen pogumen našel, se bomo drugače pogovarjal.
Living life on the fast lane. Gumball baby.

Slika
Odgovori
  • Informacija