Ali kdo pozna ta avto - 7

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Zaklenjeno
Miholl
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5328
Pridružen: Po Okt 18, 2004 3:40 pm
Vozilo: 156 sw
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Ta ladja gre 240 kmh...z kako drugo masino...
Uporabniški avatar
Alan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4553
Pridružen: Ne Feb 27, 2005 3:10 pm
Vozilo: Giulia 2.0t rwd in 156 3.0 24V V6 GTAm

Spet komentarji o hitrosti...
Verjamem da nabere 240 po števcu, pač je to res max v dobrih pogojih.
Limuzine imajo vedno večjo končno kot karavani in manjši hatchi. Sem peljal 166-ko 3-0 V6, pa je s tremi notri nabrala 250 za šalo (za kaj več ni bilo prostora)
Alfa je kot punca, če ne skrbiš za njo te hitro prevara z avtomehanikom :mrgreen:
https://enigma-motorsport.si/" onclick="window.open(this.href);return false;
moofdi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1630
Pridružen: Pe Maj 09, 2008 2:53 pm
Vozilo: 155 3.0 V6 24V
Kraj: Radovljica

Točno tako, po števcu ne vem zakaj nebi šla 240€. S 3.0 V6 motorizacijo, na dovolj dolgi ravnini zabije števec na 260km/h, čeprov realno po GPS-u je pa to malenkost pod 245km/h... :wink:
Če je ravno, ni zabavno.
Uporabniški avatar
kukec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1166
Pridružen: To Sep 30, 2008 7:23 pm
Kraj: Slov. Bistrica

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4068953&show=1
kaj pravite na to?

edit..
a ni sovoznikov airbag deklc malo čuden? pa tut na volanu mi deluje barva presvetla..
Slika
Exorcist
Alfist
Alfist
Prispevkov: 437
Pridružen: To Avg 10, 2004 2:55 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Brežice

sovoznikov airbag je klasičen pojav pri vseh 156, 147, GT ...
Uporabniški avatar
WiTBoY
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3744
Pridružen: Sr Jul 21, 2004 12:10 pm
Vozilo: 159 2.4 Q4
Kraj: Logatec

zamenjas cepke pa bo stal tko kot treba
matt_14
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 11
Pridružen: Ne Jun 13, 2010 2:25 pm

alfaboy
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 235
Pridružen: Sr Nov 30, 2005 10:41 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Krško

Z avtom mogoče vse OK, sam prodajalca sta pa totalna švercarja pa šalabajzarja... Sem njima dal v račun svojo 156 2.4 JTD SW, je mela neki čez 190k km, ko jo je dal na net je imela cca 160k km... Pa še čist u pizdi je bil tist avto, tko, da pomoje jo je res minimalno porihtu, pa nafuku kterga da jo je prodal....
Alfist po duši!!
Uporabniški avatar
kovach
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2759
Pridružen: Ne Okt 16, 2005 11:56 am

Miholl napisal/-a:Ta ladja gre 240 kmh...z kako drugo masino...
kr vrjamm da gre, od bvogrija je tako rekoč vzporedna z mojo..je pa tako kot je alan in moofdi napisala, meni gre tudi 245 po števcu s 4mi v avtu, pa bi še malo šla samo še ni bilo priložnosti,kar naprej pa tudi ne probavam :doubt:
Miholl
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5328
Pridružen: Po Okt 18, 2004 3:40 pm
Vozilo: 156 sw
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Sem mel tako masino v lazjem avtu, zdej edino ce ma res tok dolg menjalnik, ampak meni ni vec kot 230 pokazalo (ni pogojev), tko da dvomm da gre se 200 kil tezja krava boljs...avto ma le samo 175 konjev...
Miholl
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5328
Pridružen: Po Okt 18, 2004 3:40 pm
Vozilo: 156 sw
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Romeo Alfetti napisal/-a:bela 33 je pa od enga gospoda tuki iz naših krajev.Ohranjena u nulo,res kot nova! =D>
No da se nekaj napisem o beli 33 in o rdeci 33 od Omahensa.

Oba avta sta totalna S E K R E T A. Mislim jaz nevem kaj vam ni jasno da napisete da je avto v nulo in da je avto obnovljen. Ko da se folk norca dela s folka.

OK.

Najprej bela
*gnila vsepovsod kjer mora bit (podn,blatniki,tank,vrata, nosilci motorja)
*motor malo tezko vzge, pri cca 2000 obratih se trese celi avto

Vglavnm podrtija

Se rdeca
Obup.
Avto je multikolore (pa ne zato ker bi bledel). Notri so Recaro zici strgani, strop je bil menjan ker je bil umazan samo da je zamenjani tut umazan :|
Avto je z vseh vetrov, sprednji odbijac ma rezo med masko za prst notr vtaknt. Ena ogabna nalepka na tanku. Izpuh pusca. Masina ne laufa lepo oz. tako kot bi morala. Volanski obroc ne drzi mesta (ga dobis v narocje).
Zadnji spojler je obupen. Pragovi niso od Imole. Na vratih so neki ogabni distancniki za zvocnike. Na sprednji havbi je odtis nalepke skorpijona. Poden je konkretno pregnit (toliko o tem da nima rje...), na stevcu ni 121.000km ampak 2xx tisoc km...

Verjetno sm se kej pozabil pa naj se Uros in Claus kaj dopiseta.

Jaz sem bil popolnoma razocaran, kaksni skreti se prodajajo za 700 eur...

Se najbolj me pa razpizdi to da folk govori da je avto obnovljen, da je kot nov itd, a na konc skret od skreta...

Naslednji ki napise da prodaja odlicno ohranjen avto, ali pa da prodaja kolega odlicno ohranjen avto naj raje 2x premisli in razmisli o standardih odlicnega. Ker tedva avta nista niti v istem osoncju odlicnosti.

Kurc pa taki ljubitelji in prvi lastniki....
Uporabniški avatar
OFC
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 198
Pridružen: To Jul 18, 2006 1:07 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

156 1.6TS - Prvi lastnik: :D
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4070328&show=1
Pozna kdo, je prešvoh mašina za ta avto?
uros86
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 784
Pridružen: Sr Jul 26, 2006 2:36 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

Miholl napisal/-a:
Romeo Alfetti napisal/-a:bela 33 je pa od enga gospoda tuki iz naših krajev.Ohranjena u nulo,res kot nova! =D>
No da se nekaj napisem o beli 33 in o rdeci 33 od Omahensa.

Oba avta sta totalna S E K R E T A. Mislim jaz nevem kaj vam ni jasno da napisete da je avto v nulo in da je avto obnovljen. Ko da se folk norca dela s folka.

OK.

Najprej bela
*gnila vsepovsod kjer mora bit (podn,blatniki,tank,vrata, nosilci motorja)
*motor malo tezko vzge, pri cca 2000 obratih se trese celi avto

Vglavnm podrtija

Se rdeca
Obup.
Avto je multikolore (pa ne zato ker bi bledel). Notri so Recaro zici strgani, strop je bil menjan ker je bil umazan samo da je zamenjani tut umazan :|
Avto je z vseh vetrov, sprednji odbijac ma rezo med masko za prst notr vtaknt. Ena ogabna nalepka na tanku. Izpuh pusca. Masina ne laufa lepo oz. tako kot bi morala. Volanski obroc ne drzi mesta (ga dobis v narocje).
Zadnji spojler je obupen. Pragovi niso od Imole. Na vratih so neki ogabni distancniki za zvocnike. Na sprednji havbi je odtis nalepke skorpijona. Poden je konkretno pregnit (toliko o tem da nima rje...), na stevcu ni 121.000km ampak 2xx tisoc km...

Verjetno sm se kej pozabil pa naj se Uros in Claus kaj dopiseta.

Jaz sem bil popolnoma razocaran, kaksni skreti se prodajajo za 700 eur...

Se najbolj me pa razpizdi to da folk govori da je avto obnovljen, da je kot nov itd, a na konc skret od skreta...

Naslednji ki napise da prodaja odlicno ohranjen avto, ali pa da prodaja kolega odlicno ohranjen avto naj raje 2x premisli in razmisli o standardih odlicnega. Ker tedva avta nista niti v istem osoncju odlicnosti.

Kurc pa taki ljubitelji in prvi lastniki....
Jahk kva naj rečm, razočaran na celi črti, ker po opisih in telefonskih pogovorih sodeč naj bi bila avta odlična in oh in sploh..... Bil sm prpravljen dat 700 eur za solidno ohranjeno, ampak za obe skupaj ne bi dal 300.... Jahk nč iščemo dalje....
Za povečanje penisa si preprosto kupite BMW in problem je rešen.Pred uporabo se posvetujte z forumskim pametnjakovičem ali pri uporabniku.
sleby
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5743
Pridružen: Po Nov 24, 2003 1:16 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

sam ste tapravi.. 250 s 4imi v avtu..
Slika
Uporabniški avatar
toma123
Alfist
Alfist
Prispevkov: 250
Pridružen: Po Dec 19, 2005 8:42 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Obala

uros86 napisal/-a:
Miholl napisal/-a:
Romeo Alfetti napisal/-a:bela 33 je pa od enga gospoda tuki iz naših krajev.Ohranjena u nulo,res kot nova! =D>
No da se nekaj napisem o beli 33 in o rdeci 33 od Omahensa.

Oba avta sta totalna S E K R E T A. Mislim jaz nevem kaj vam ni jasno da napisete da je avto v nulo in da je avto obnovljen. Ko da se folk norca dela s folka.

OK.

Najprej bela
*gnila vsepovsod kjer mora bit (podn,blatniki,tank,vrata, nosilci motorja)
*motor malo tezko vzge, pri cca 2000 obratih se trese celi avto

Vglavnm podrtija

Se rdeca
Obup.
Avto je multikolore (pa ne zato ker bi bledel). Notri so Recaro zici strgani, strop je bil menjan ker je bil umazan samo da je zamenjani tut umazan :|
Avto je z vseh vetrov, sprednji odbijac ma rezo med masko za prst notr vtaknt. Ena ogabna nalepka na tanku. Izpuh pusca. Masina ne laufa lepo oz. tako kot bi morala. Volanski obroc ne drzi mesta (ga dobis v narocje).
Zadnji spojler je obupen. Pragovi niso od Imole. Na vratih so neki ogabni distancniki za zvocnike. Na sprednji havbi je odtis nalepke skorpijona. Poden je konkretno pregnit (toliko o tem da nima rje...), na stevcu ni 121.000km ampak 2xx tisoc km...

Verjetno sm se kej pozabil pa naj se Uros in Claus kaj dopiseta.

Jaz sem bil popolnoma razocaran, kaksni skreti se prodajajo za 700 eur...

Se najbolj me pa razpizdi to da folk govori da je avto obnovljen, da je kot nov itd, a na konc skret od skreta...

Naslednji ki napise da prodaja odlicno ohranjen avto, ali pa da prodaja kolega odlicno ohranjen avto naj raje 2x premisli in razmisli o standardih odlicnega. Ker tedva avta nista niti v istem osoncju odlicnosti.

Kurc pa taki ljubitelji in prvi lastniki....
Jahk kva naj rečm, razočaran na celi črti, ker po opisih in telefonskih pogovorih sodeč naj bi bila avta odlična in oh in sploh..... Bil sm prpravljen dat 700 eur za solidno ohranjeno, ampak za obe skupaj ne bi dal 300.... Jahk nč iščemo dalje....
Dobro res 700€ mogoče je preveč a vendar tudi od 17 let starega avta ne moreš pričakovati da je v nulo in da ti ga praktično podarijo. Sprijazniti se moraš da rja po 17 letih naredi svoje pa tudi če je stal v garaži. Konec koncev tudi tvoja Imola je bila lepa in kot nova a se je izkazalo da je rjava da glava peče. Torej se pravi iščeš 33ko z 10.000km za 100€.
Zaklenjeno
  • Informacija