Padanje obratov

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Odgovori
perci
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 6
Pridružen: Pe Jul 23, 2004 8:09 pm

Živjo!

Ker sem eden izmed novih voznikov alf imam eno vprašanje glede 145ke 1.4 TS, pri prostem teku mi padejo obrati nato pa ponovno skočijo nekje na 15k in zopet nazaj v normalni tek. To se mi občasno dogaja in mi gre že počas na k...., zato me zanima kaj bi bilo to narobe.

Hvala za strokovne nasvete
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Crknil ti je le kdo drug kot BOSCHEV motoček prostega teka.. Nov stane približno 40k sit ali več.. obnoviti se ga da pa za cca 10k.. lahko mi pošlješ ZS pa ti zrihtam zadevo.. moram mal pobrskat če imam še kakega kje doma.
Uporabniški avatar
Turtle
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4033
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 5:22 pm
Vozilo: Alfa Romeo Guiletta QV
Alfa Romeo 155 2.5 V6
Kraj: Bilo kuda kiki svuda

Je to isti kot na 33ki? To je potenciometer,ne?
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Nope, ts ima potenciometer in motorček prostega. Boxer pa ma samo potenciometr. Ni to isto.
Uporabniški avatar
alfa1
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 19
Pridružen: Pe Sep 03, 2004 8:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: lj

Iste probleme sem imel jaz in sedaj jih ni več. Pojdi na servis da ti avto priključi na tester in boš vedel na čem si.
alfa66
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 96
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 3:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: MB

LaserJaMM napisal/-a:Crknil ti je le kdo drug kot BOSCHEV motoček prostega teka.. Nov stane približno 40k sit ali več.. obnoviti se ga da pa za cca 10k.. lahko mi pošlješ ZS pa ti zrihtam zadevo.. moram mal pobrskat če imam še kakega kje doma.
Meni so ga že 2x v 4 letih menjali, sedaj pa spet nihajo obrati. Boschevo sranje....Ali obstaja Marelijev? grem stavit, da bi potem bil mir.
Odgovori
  • Informacija