Vse o novi 147

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
Uporabniški avatar
Uroš
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3652
Pridružen: Po Mar 22, 2004 4:35 pm
Kraj: Maribor-Tezno

kar se mene tiče se mi zdi da so od prenove Alfe 33 in 155 naprej vse facelift verzije grše ali pa vsaj brez neke globine. Ne vem no...
Uroš
Uporabniški avatar
AR-146
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2668
Pridružen: Ne Okt 05, 2003 12:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

ni grdo samo premal se spremeni
Uporabniški avatar
Q_4
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2354
Pridružen: To Apr 27, 2004 10:37 am
Vozilo: Alfa GT
Kraj: MB-Okolica

Nimajo več tistega RAZLIČNEGA od drugih avtov.
Takrat so imele športnost in agresijo, danes še samo agresijo komercialno.
33ska ki jo vozim pa mi nidi oni "old school" kaj je pač alfa delala takrat v teh časih. Men pa je 33ska C4 (4fergazeri) še nekak TISTA taprava alfa.Zakaj? ker to kaj je i, IE, XI...to je vse že po nekih merilih...to daš pun gas pa računalnik naredi vse...boring. Ko sem prejšno alfo 33 C4 vozo, pa zi jo mogo znat pelat...to so CRX-i popizdavali, ker se me po MBju niso otresli pa da me jebeš! Ok saj na kaki 500m ravnini so šlo NEKOLIKO!!! naprej...samo to je blo TO! Zaj pa ko oni kos čipa pa malo cina pa en kos kabla več delajo namesto tebe...to pa več ni meti mašino "v glavi" ! Stopiš pa ajde...kolk bo dal pač bo.
Pa še prejšnja 33ska, stari model...ISTO 1,3 na enem duplem fergazeru...kak si jo pohodo tak je šla. Če si jo "pravilno" pol si se lahko špilo kolk si se htel. Pa še zadek od stare 33ske mi je DOSTI lepši. bolj MASSERATI style! 155ka pa je prava puščica, tak ko je DarkoQ4 napisal enkrat, zaj: darko567.
Ajde
...ko ne moreš dol iz znamke Alfa Romeo...
Uporabniški avatar
veloce
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5591
Pridružen: So Jan 10, 2004 11:23 pm
Vozilo: Alfa Romeo 156 1.8 16v TS Sport Pack 02
Alfa Romeo 159 2.0 SW TI 2.0 Mjet
Kraj: Ajdovščina

Ma pokvarili so jo za pop...., prekleti Italjani. Prva serija 147 je res eden najlepših avtov. Zdej jo ne ločiš od Lacettija! Zadaj je nova lepša, ker ma podaljšane luči.
Ma vse facelifte zgrešijo, bedaki! Sam kolk so pokvarili 166. Prva je bla nekaj posebnega že zaradi luči, ta pa za bruhat in previsoke in preširoke luči. Nova 156 je spredaj še nekako za potrpet, zadaj pa spet preširoke luči-neskladje, pa zravnane odbijače. Ma glih danes sem eno gledal. Ma te kar mine volja!
Slika
Uporabniški avatar
Uroš
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3652
Pridružen: Po Mar 22, 2004 4:35 pm
Kraj: Maribor-Tezno

veloce napisal/-a:Ma pokvarili so jo za pop...., prekleti Italjani. Prva serija 147 je res eden najlepših avtov. Zdej jo ne ločiš od Lacettija! Zadaj je nova lepša, ker ma podaljšane luči.
Ma vse facelifte zgrešijo, bedaki! Sam kolk so pokvarili 166. Prva je bla nekaj posebnega že zaradi luči, ta pa za bruhat in previsoke in preširoke luči. Nova 156 je spredaj še nekako za potrpet, zadaj pa spet preširoke luči-neskladje, pa zravnane odbijače. Ma glih danes sem eno gledal. Ma te kar mine volja!
ej TOČNO MOJE MISLI !!!!!!!!!!!!!!! =D>
Uroš
alfa66
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 96
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 3:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: MB

Uroš napisal/-a:
veloce napisal/-a:Ma pokvarili so jo za pop...., prekleti Italjani. Prva serija 147 je res eden najlepših avtov. Zdej jo ne ločiš od Lacettija! Zadaj je nova lepša, ker ma podaljšane luči.
Ma vse facelifte zgrešijo, bedaki! Sam kolk so pokvarili 166. Prva je bla nekaj posebnega že zaradi luči, ta pa za bruhat in previsoke in preširoke luči. Nova 156 je spredaj še nekako za potrpet, zadaj pa spet preširoke luči-neskladje, pa zravnane odbijače. Ma glih danes sem eno gledal. Ma te kar mine volja!
ej TOČNO MOJE MISLI !!!!!!!!!!!!!!! =D>

se podpišem pod to, in dodajam:
kromiran dodatek na robu prtljažnih vrat je nekak oplovski, češki. ...
Sploh pa restilingi alfi jemljejo znamki značaj, predvsem zaradi tega ker od ene do druge verzije vmes japonci, nemci,..skopirajo pol stvari (zračniki, števci, kontrolni gumbi za klimo,...) in potem ni več tistega individualističnega občutka, ko sediš v avtu. Po moje restilinga sploh nebi delal, ampak zadevo pustil - tako kot npr. 166, do naslednjega modela. S tem bi vedno obstoječi zagotavljali individulanost, ki jo alfisti želimo.....
mater, nas bo kdo poslušal ali ne? :evil:
Uporabniški avatar
superleggera
Alfist
Alfist
Prispevkov: 322
Pridružen: Sr Avg 13, 2003 11:47 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Jauerburg

Bomo pa kupovali serije pred restylingom........ :lol:
Senza cuore saremmo solo macchine
Alfista
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2069
Pridružen: Po Sep 29, 2003 9:28 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio
Alfa Romeo Stelvio 2.0 Q4 GT Junior
Kraj: Brda

Ne se tolko razburjat okoli nove 147! Mislim da jo nobeden še ni videl v živo! Zadnje 5-6 let so Alfe zelo NE fotogenične, vsaj meni, potem ko jo pa vidiš v resnici se pa stvari zelo obrnejo!
Meni so 147, 156 in 166 lepe, zaenkrat pa 156 in 166 prenovljene še lepše! Komaj čakam da bom vidu tudi prenovljeno 147.

Ciao Alfista :D
Slika
Uporabniški avatar
Policist
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1078
Pridružen: Po Jan 19, 2004 1:55 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ajdovščina

Alfista napisal/-a:Ne se tolko razburjat okoli nove 147! Mislim da jo nobeden še ni videl v živo! Zadnje 5-6 let so Alfe zelo NE fotogenične, vsaj meni, potem ko jo pa vidiš v resnici se pa stvari zelo obrnejo!
Meni so 147, 156 in 166 lepe, zaenkrat pa 156 in 166 prenovljene še lepše! Komaj čakam da bom vidu tudi prenovljeno 147.

Ciao Alfista :D

Se kar strinjam s tabo. Še vsaka alfa mi je bla lepša ko sem jo videl v živo, kot pa prej na fotografijah.
Slika
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Men deluje preveč nemško.. mogoče zarad luči.. sicer pa počakmo da vidmo na cesti.
Uporabniški avatar
loka
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 240
Pridružen: Pe Apr 09, 2004 12:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

Men je pa všeč...pa ne me tepst. Predvsem osnovni modeli se mi zdi, da bodo izgledali bolj športno, "močneje"...
Jo je pa def. najprej treba videt v živo.
Lp!
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

GT je na slikah tudi zgledal porazno, v naravi pa hmmmmmmmmm :doubt:
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
Josephe
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1164
Pridružen: Ne Jan 18, 2004 10:18 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Teo napisal/-a:GT je na slikah tudi zgledal porazno, v naravi pa hmmmmmmmmm :doubt:
Se strinjam, na slikah izgledajo precej slabše

LP joseph
Uporabniški avatar
Alfač
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 82
Pridružen: Če Avg 26, 2004 5:17 pm

Hja,narejena je v stilu prejšnjih restilingov.Kar pa se izgleda tiče,ni za vsak okus.Vsake oči imajo pač svojega malarja.
Odgovori
  • Informacija