2.5 V6 motor

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Uporabniški avatar
Binji
Administrator
Administrator
Prispevkov: 7812
Pridružen: Ne Apr 05, 2009 6:51 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GT 3.2V6
Kraj: Jesenice

Miholl napisal/-a:147 je se vedno na voljo :)
Je v mislih.. spada v kategorijo šparovčka... :D
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

thunderbolt napisal/-a:
lizard napisal/-a:Malce slabši oz. bolj zadušen zvok bi naj imele zadnje verzije (samo 3.0 in 3.2), ki so imele katalizatorje tudi na izpušnih kolektorjih.
Jaz sem zamenjal te famozne kolektorje z katalizatorji za športni kolektor v upanju, da bo zvok še lepši... Zvok se bistveno ni spremenil, razen neprijetnega rezkega zvoka v višjih obratih. Tko da, v praksi ta podatek ne drži povsem :wink:
Tega pri meni ni. Torej mora biti razlog v tvojem izpuhu, športnem katalizatorju, športnem izpušnem kolektorju? Ne vem točno kaj vse maš serijsko in kaj ne.
"There are a lot of good sports car on the road."
"I know, I pass them all the time."
Alfa Romeo. Engineered to Excite.
opankar
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2067
Pridružen: Če Sep 25, 2003 3:46 pm
Kraj: Lubiana

lizard napisal/-a:
thunderbolt napisal/-a:
lizard napisal/-a:Malce slabši oz. bolj zadušen zvok bi naj imele zadnje verzije (samo 3.0 in 3.2), ki so imele katalizatorje tudi na izpušnih kolektorjih.
Jaz sem zamenjal te famozne kolektorje z katalizatorji za športni kolektor v upanju, da bo zvok še lepši... Zvok se bistveno ni spremenil, razen neprijetnega rezkega zvoka v višjih obratih. Tko da, v praksi ta podatek ne drži povsem :wink:
Tega pri meni ni. Torej mora biti razlog v tvojem izpuhu, športnem katalizatorju, športnem izpušnem kolektorju? Ne vem točno kaj vse maš serijsko in kaj ne.
A ti maš na tvoji lancii kolektorje brez katalizatorjev? So bili original brez ali si jih ti menjal?
You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa, until you have experienced that roller-coaster of pain, disappointment and agony for the brief moment, when everything works.
Uporabniški avatar
fixy
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 574
Pridružen: So Maj 29, 2010 2:47 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 SW 1750 TBi
Kraj: Brežice

Binji napisal/-a:A ve kdo za kako lepo 156 s tem motorjem? Me malo prijema imet eno igracko :) Ce ne najdem nic pametnega bo treba pa nabavit en sparovck za punco :(
eno 2.5 imaš med oglasi
1998 156 2.5 V6
2006 159 3.2 JTS V6 Q4
2007 159 1.9 JTDm
2010 159 SW 1750 TBi
2011 159 SW 2.0 JTDm
Odgovori
  • Informacija