Kamal

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Odgovori
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

Grejo grejo, na eni od teh dveh slikah je Maserati GT Wagon oz. Kubang, ki je isto tak odšel malo v pozabo, čeprav je izgledal super.

Slika


Kamal skice:

SlikaSlika
SlikaSlika
Uporabniški avatar
GTA lover
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1908
Pridružen: To Avg 30, 2005 5:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Slika
Uff, tole je pa nekaj zame :D
Zadnjič spremenil GTA lover, dne Pe Mar 02, 2007 3:20 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
krucymucy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2140
Pridružen: Če Jan 05, 2006 9:27 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: 50.000km od Ribata

kart :)
Moje ime je Niva, Lado Niva. Sem terenski človek!
rapbit
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1876
Pridružen: To Jun 15, 2004 9:08 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: lublana trnovo

matr to mi je pa ušeč....
meu bi use kar ma križ pa kačo u krogcu!!!!!
-----------------------------------------------------
Uporabniški avatar
H.P. BaXXter
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1498
Pridružen: Ne Feb 12, 2006 7:57 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lj

lep je tale koncept upam da bo cim prej tudi uresnicen
FuManchu napisal/-a:V moji dvoletni alfistični karieri sem ugotovil, da je najpomembneje biti član AMZS (zastonj šlep :lol:)
Uporabniški avatar
Italiano
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 21
Pridružen: So Apr 16, 2005 2:23 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Alfa naj bi kmalu predstavila svoj prvi SUV! Paparaci so ga srečali na cesti, kako se testira pod preobleko Fiat Palia. Upajmo, da je res.

Alfin SUV cilja na kupce, ki iščejo cenejšo alternativo novemu Audiju Q5 ali BMW-ju X3 – nobeden od treh ni predviden za pravo terensko vožnjo.

Alfin SUV bo poudaril športno naravnanost znamke in izjemno oblikovanje kot tudi vrhunsko udobje.

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Vir: http://www.worldcarfans.com/spyphotos.c ... -romeo-suv
rapbit
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1876
Pridružen: To Jun 15, 2004 9:08 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: lublana trnovo

zadnja (alfina slikca ) je super...
uno gor od fiata je pa .. hm... popolno razočaranje glede na zadnje modele k jih je dal ven...
ful mi je ogabn ..
meu bi use kar ma križ pa kačo u krogcu!!!!!
-----------------------------------------------------
Uporabniški avatar
Unicorn
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 818
Pridružen: So Sep 11, 2004 1:10 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Dravograd

tako kot je rekel rapbit - zadnja je kolikor vidim totalna znanstvena fantastika še... mi tudi ni kaj posebnega, tisti "fiat" bi pa bolj pasalo če bi imel spreda znak dacia. Upam da ne bo tak Fiat, še manj pa Alfa. Lepo če se dela na cenejših različicah v primerjavi s konkurenco, nikakor pa ne na cenenih verzijah, kakor izgleda to. Me spominja na Kia Pride... pa Dacia Logan... :doubt:
Uporabniški avatar
Italiano
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 21
Pridružen: So Apr 16, 2005 2:23 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Vidva nista razumela, "kaj se dogaja". Piše, da se Alfin SUV testira pod preobleko ali pod krinko, če hočete, Fiat Palia. Vse več proizvajalcev to počne zato, da avto ostane čim dlje skrivnost pred konkurenco. Saj lahko vsak vidi, da ta "Palio" ni v proporcih in da čudno zgleda. To pa zato, ker je spodaj Alfin SUV :wink:
Uporabniški avatar
Unicorn
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 818
Pridružen: So Sep 11, 2004 1:10 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Dravograd

Čisto normalno razumljeno - kot ekonomistu in udeleženem v največjem poslu glede razvoja in nakupa v SLO mi ni jasno, da se greš okoli vozit in testirat z maketo nečesa kar nikoli ne bo.
Toliko govorimo o finančnem položaju Alfe - in ta da bi "metala" dragocen denar stran in postavila neko brilianco (zato da jo skrije) pod dobro sestavljen in skladen "nadstrešek", mi ni logično. Na lastni koži vem koliko stane razvoj nečesa (sicer ne na 4, ampak na 8 kolesih, pa vseeno)... in to belo "nikakvo čudo" na morda odličnem podvozju je veliko stalo. Če bi bil to moj prijekt, bi raje zaenkrat s 147-ko "pokril" to podvozje. S potrebnimi spremembami bi taka poteza stala manj kot to "nekaj".
Iz tega vlečem, da to vseeno nekaj bo - in to nekaj bo Fiat (ker dvomim da gre Alfi tako grozno za nohte da bi žrla take muhe). Karkoli že bo - trenutno izgleda ceneno. In to je bil moj point - slika "nečesa", kar nedvomno ostaja v hiši pod takim ali drugačnim imenom. Upam da ne bo Alfa ta križanec med golfovim frisom, stilotovo ritjo in telesom suzukija ignisa. Podvozje bomo pa že še spoznali...
Zakaj menim, da bi bila ta školjka metanje denarja skozi okno? Ker bi mogli za povritev vložka s tem "sesuti" konkurenco. Tako bo pa Fiat le zapolnil nišo, ki je do danes ni imel. Slab načrt. Če greš na trg, kjer že obstaja konkurenca - še posebej pa v segmentu, ki je v porastu, moraš nastopiti z Bang-om, da pokasiraš najmanj tiste kupce, ki si želijo nekaj drugačnega. Fiat je to neuspešno poskusil z Multiplo. Premalo prave reklame in premalo inovacij je bilo v njej za kaj takšnega. Če jih je premalo, ciljaš na tiste, ki jim ni težko praznit denarnice (8C). Če ciljaš na množico, narediš dober, zanesljiv koncept, ki ga oblečeš v estetsko splošno sprejemljivo obliko. Kvazi terencev je na cestah dovolj in trg je blizu zasičenosti. Alfa rabi bit terenec, ki bo res lahko šel občasno offroad in hkrati lep - tu pa je še prostora - le pravo mero je treba najti. Podvozje je že visoko... "nadstrešek" je še treba.
rapbit
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1876
Pridružen: To Jun 15, 2004 9:08 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: lublana trnovo

Unicorn napisal/-a:... Karkoli že bo - trenutno izgleda ceneno. In to je bil moj point - slika "nečesa", kar nedvomno ostaja v hiši pod takim ali drugačnim imenom. ...
my point exectly... govorim za zgornje slike.. in ja vem da taka ne bo alfa .. samo po vsej verjetnosti nekaj ( verjetno fiat ) bo ... wack!!!
meu bi use kar ma križ pa kačo u krogcu!!!!!
-----------------------------------------------------
Miholl
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5328
Pridružen: Po Okt 18, 2004 3:40 pm
Vozilo: 156 sw
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Jaz grem stavit da bo alfa lansirala SUV.
Trg SUV vozil se naprej raste,verjetno bo tak avto tudi za v Ameriko delan (glede na to da se odpravljajo cez luzo) in gledajo tudi na kupce tam,ki se iz ogromnih suvov obracajo na malo manjse (poraba goriva),je pa kupec ki kupi alfa romeo dovolj specificen,in se jim verjetno ni treba bati a se bo vozilo prodajalo ali ne,ker razred ima potencial. Je pa druga stvar kok bodo iz njega potegnili dobicka...

Sam 4x4 pogon pa ze imajo dobro razvit za potrebe SUVja...
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

fanta, vidva res na razumeta kaj je mula. :)
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
rapbit
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1876
Pridružen: To Jun 15, 2004 9:08 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: lublana trnovo

komu ? kaj? ....
meu bi use kar ma križ pa kačo u krogcu!!!!!
-----------------------------------------------------
Uporabniški avatar
Alan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4553
Pridružen: Ne Feb 27, 2005 3:10 pm
Vozilo: Giulia 2.0t rwd in 156 3.0 24V V6 GTAm

Res ne vidim kaj ni jasno, fiat palio se prodaja ze zelo dolgo, in ze druga generacija je na cesti. Malo nesporazuma najbrz.
Palio pa izgleda takole:

Slika

Palio adventure

Slika
Alfa je kot punca, če ne skrbiš za njo te hitro prevara z avtomehanikom :mrgreen:
https://enigma-motorsport.si/" onclick="window.open(this.href);return false;
Odgovori
  • Informacija