Help me!!! Kupil AR 145 1.6 16V TS

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
8AK
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1999
Pridružen: Ne Sep 05, 2004 1:48 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Črnuče

Ce pa naus dubu dnarja ga pa za jajca obes ! :evil:
Take barabe so itaq sam za pre zid!
V8
smilez
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 5
Pridružen: Ne Sep 05, 2004 8:13 pm

LaserJaMM napisal/-a:Emm pri kateri zavarovalnici je avto bil prej zavarovan in kateri. To povej, pa bom mal povprašal kaj se je z avtom dogajal.

Drgač pa bi jaz šel takoj na policijo, da s enaredi zapisnik zaradi kansjših zadev. Da nebi potem res prišo do tega da si ti avto sesu pa popravu itd.
Avto je bil zavarovan permanetno od 10.11.04-12.12.04 pri zavarovalnici triglav (enota celje)!
Drugač pa je bil prvič registriran v Kopru na zadnjem steklu pa je nalepka od
Auto Car pa tudi okvirji tablic so njihovi!

Kje pa lahko najdem nekoga ki bo ocenil stanje vozila, mislim starost poškodb in podobno?
Cuore Sportivo
stuntz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2340
Pridružen: Sr Avg 04, 2004 9:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zagorje

posluš onega ki je reku da je odvetnik vzemi s sabo gorili pomaga verjemi
Freedom of speech ? What is that some brand of toilet paper? Found it at ( cant say PM me ) :D
Uporabniški avatar
tjanze1
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 114
Pridružen: Ne Jul 18, 2004 9:16 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

V oglasu!!!!

Ohranjenost: srednje ohranjeno
OPOMBA:
avto je izredno ohranjen,vreden odgleda,in je brez praskice,MOZNA MENJAVA.
Pa kaj ste zmešani?
Ko mi napiše,da je srednje ohranjen,potem že veš,da je s****.
Niti gledat ga ne grem.Smo že končali pa še ga videl nisem.
Pleha je ko dreka.
Jaz pa mislim,da če ti ne bo takoj dal denarja nazaj (že pri prvem obisku),
boš imel še najmanj stroškov,da si avto pač popraviš in požri kar si kupil.
Vsekakor pa idi probat dobit denar nazaj.
Na sodiščih in pri odvetnikih boš dal denarja za 10 popravil.Na koncu pa še lahko tožbo zgubiš.
Ne vem če prav razmišljam? Televizija? TEDNIK? Novinarji?Nič stane?
WE BRAKE FOR NOBODY!
Uporabniški avatar
Italjan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1043
Pridružen: Če Avg 05, 2004 12:13 pm

Men se je zgodil neki podobnga - mal čudn je začela mašina škripat :) -p cca 100km . Avto sm peljau nazaj, čeprav je model nekaj jamral mi je vrnil denar in seveda kopijo kupoprodajne, da smo vse kupi takoj stragal (za vsak slučaj), da nebi kdo kasnej kj pisku, a ne? Model ja pač poskusil, če bo šlo...

Na policijo se gre nazadnje, če po mirni poti ne gre. Pa tud tko je, da policija nima kaj nardit, ampak naredijo samo zapisnik (kar je edino njihovo delo v tem primeru). Potem pa sledi pravna pot, za kateo pa vemo kako je...
alfa66
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 96
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 3:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: MB

LaserJaMM napisal/-a:Emmm.. sistem videno kupljeno.. na pogodbi prov piše da si je kupec avto detaljno ogledal.

Kater avto pa je to? Kdo ga je prodajal?
Klavzule v pogodbi, ki bi izključile skrite napake, so nične, ker so v nasprotju z zakonom. Za skrito napako velja, da je bila na vozilu že ob nakupu, če se pojavi 6 mesecev od nakupa. Za Air bage definitvno velja to pravilo, ker nisi mogel videti. Sicer pa imaš 8 dni časa, da blago vrneš brez ugovora in zahtevaš kupnino. Če dokažeš skrito napako (npr. airbagov sploh ni notri..) pa moraš dobiti vrnjene še stroške.
Verjemi - pred 14 dnevi sem tako rekoč doktoriral na zakonu o varstvu potrošnikov, ko sem vračal avto..
Odgovori
  • Informacija