Pogorela 147 JTD

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Piki
Alfist
Alfist
Prispevkov: 383
Pridružen: Pe Dec 01, 2006 7:59 pm
Vozilo: AR 156 SW 2.4 JTD 10V
Kraj: Ljubljana

Gregson007 napisal/-a:a jih zasujemo z povpraševanji:
http://www.alfaromeo.si/Storitveinservis/Vpoklici.html
Dejmo mal, jaz bom dal poizvedbo glede vpoklica, naj AT malo dela. :wink:
Piki
Alfist
Alfist
Prispevkov: 383
Pridružen: Pe Dec 01, 2006 7:59 pm
Vozilo: AR 156 SW 2.4 JTD 10V
Kraj: Ljubljana

Piki napisal/-a:
Gregson007 napisal/-a:a jih zasujemo z povpraševanji:
http://www.alfaromeo.si/Storitveinservis/Vpoklici.html
Dejmo mal, jaz bom dal poizvedbo glede vpoklica, naj AT malo dela. :wink:
Meni je po izpolnitvi obrazca napisalo, da ni predvidenega vpoklica, če pa je bila napaka odpravljena v preteklosti pa še vedno ne vem. :evil: Bom ob priliki vprašal na servisu. Do takrat pa upam, da ne bo zagorela. #-o
Uporabniški avatar
kukec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1163
Pridružen: To Sep 30, 2008 7:23 pm
Kraj: Slov. Bistrica

Creed napisal/-a:Mater moja ma spet vpoklic...ZAR93700003125533. Ze pri prvem vpoklicu je bila nevarnost pozara, sedaj spet. Zgleda da alfe rade gorijo :)
Svasta.

LP
na kateri strani si to preveril, alfaromeo ali vosa? jaz mam dost podobno številko in na vosa se ne najdem na alfaromeo pa mi napiše da ni vpoklica za moje vozilo 3163048 imam na koncu št.,,
Slika
stuntz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2340
Pridružen: Sr Avg 04, 2004 9:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zagorje

končni produkt

Slika
Freedom of speech ? What is that some brand of toilet paper? Found it at ( cant say PM me ) :D
Uporabniški avatar
Gregson007
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7744
Pridružen: So Mar 29, 2008 7:33 pm
Vozilo: LaFa ...... 404
Kraj: Laibach

Jaz sem dobil odgovor. ,,za vozilo z vin št. X.....X ni bil oddan vpoklic,,. Se bo pa ob rednem servisu preventivno preverilo okoli tega.
Slika
Piki
Alfist
Alfist
Prispevkov: 383
Pridružen: Pe Dec 01, 2006 7:59 pm
Vozilo: AR 156 SW 2.4 JTD 10V
Kraj: Ljubljana

Gregson007 napisal/-a:Jaz sem dobil odgovor. ,,za vozilo z vin št. X.....X ni bil oddan vpoklic,,. Se bo pa ob rednem servisu preventivno preverilo okoli tega.
+1
Uporabniški avatar
Creed
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4301
Pridružen: To Feb 01, 2005 2:22 pm

kukec napisal/-a:
Creed napisal/-a:Mater moja ma spet vpoklic...ZAR93700003125533. Ze pri prvem vpoklicu je bila nevarnost pozara, sedaj spet. Zgleda da alfe rade gorijo :)
Svasta.

LP
na kateri strani si to preveril, alfaromeo ali vosa? jaz mam dost podobno številko in na vosa se ne najdem na alfaromeo pa mi napiše da ni vpoklica za moje vozilo 3163048 imam na koncu št.,,
alfa_samec napisal/-a:@stuntz: in kakšna je potencialna rešitev tvojega problema, glede na to, da je Alfa zgorela? Se prizna tovarniška napaka in kakšna kompenzacija ali nič?

Vsi pa lahko pogledate uradne vpoklice tukaj: http://www.vosa.gov.uk/vosa/apps/recalls/default.asp
LP
Uporabniški avatar
kukec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1163
Pridružen: To Sep 30, 2008 7:23 pm
Kraj: Slov. Bistrica

Mene so že klicali iz Petrovčiča, kaj me kao zanima glede vpoklica, pa sem povedo da nočem da mi avto zgori :D in je rekla da bodo še dodatno preverili in me obvestijo.
Slika
Scremer
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1700
Pridružen: To Apr 05, 2005 9:43 pm
Vozilo: AR159, AR spider veloce
Kraj: Kransterdam
Kontakt:

stuntz napisal/-a:končni produkt

Slika
:( sranje... Stari ama čisto nič ti ni ostalo od avta... Še enga gumbka ne moreš prodat za dele.
Uporabniški avatar
punkfan
Alfist
Alfist
Prispevkov: 457
Pridružen: Pe Okt 03, 2003 12:44 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: prestolnica

Resnicno smola :/

Po tem dogodku sem pregledal, ce je slucajno tudi moja na crni listi, enako kot pred kakimi 5-6 leti, ko je nekaj avtov zgorelo po tujini in kot zanimivost opazil, da je moja tudi med vpoklicanimi, takrat pa je ni bilo. Zaenkrat lahko pooblasceno servisno mrezo samo pohvalim, ker nisem pricakoval, da se bo sploh se kdo zanimal za skoraj 10 let star avto!

edit: tudi skurjena dobro izgleda! ;)
Alfa fanatik
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 127
Pridružen: Pe Jun 10, 2011 12:42 pm

punkfan napisal/-a:
edit: tudi skurjena dobro izgleda! ;)
dejansko pašejo črni dišli na svetlo karoserijo
Odgovori
  • Informacija