Poznavalci Alfic,vabim vas na kavico

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Odgovori
majči
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 18
Pridružen: Če Mar 22, 2012 12:48 pm

Evo,naša lepotička je zrihtana =D> Kako se vam zdi?

Slika
Uporabniški avatar
žival
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3281
Pridružen: Pe Avg 26, 2005 12:42 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Litija

Sm te hotu dopoldne klicat, da je avto zdej čist drug, pa je zmanjkal časa. :wink: Upam da si zadovoljna.

lp
majči
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 18
Pridružen: Če Mar 22, 2012 12:48 pm

Ojla,a si vedel,da je tam??Mislim,da je kar lepo spolirana,izgleda 10 let mlajša =D> .....No,zdaj pa še predlog za ceno,preden gre na avto.net :mrgreen: ??
Uporabniški avatar
žival
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3281
Pridružen: Pe Avg 26, 2005 12:42 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Litija

Sm jo vidu ja glih k jo je majster pral. Res zgleda precej mlajša. :wink: Ceno pa kar sama nastavi. Eno sredino iz avtoneta vzemi pa bo.
bvogri
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 819
Pridružen: Po Jun 29, 2009 6:40 pm

Tale barva je res zmaga. In ja na sliki zgleda super.

Kakšno vsoto približno pričakuješ za avto?
Že veš kaj ga bo nasledilo v primeru prodaje? oz. zakaj sploh prodajaš?
majči
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 18
Pridružen: Če Mar 22, 2012 12:48 pm

oj,prodaja izključno zaradi tega,ker je premalhna za nas-smo dobili 4-tega otročka,v prtljažnik gre le voziček...edini avto,ki jo bo nasledil,je multipla..-ali pa avtobus :lol: ...moj dragi je čist nesrečen,če bo šla tale naša lepotička res od hiše :( ...ko sva jo leta 2008 kupila,sva bila prepričana,da bo za vedno,potem pa te življenje preseneti :lol:
Pepo
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 142
Pridružen: To Sep 09, 2003 11:38 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Lepa zver. na slikah je vrhunska :D , se vidi, da je Majčin dec (ali pa ona sama) lepo skrbel zanjo. Bi pa potreboval še kakšno fotko, čeprav mislim, da so avti na fotkah načelno lepši kot potem v naravi. Detajle vidiš le z prostim očesom.Pa podatek o prevoženih km.

Glede na podobne avte na Avto - netu bi bila realna cena tamle nekje okrog 6.500 EUR, verjketno pa bo dobila kakih 5.500 evrov. Pač ni Audi ali BMW, čeprav prav nič slabša od teh loegic iz let 2003, 2004.

Veliko sreče pri prodaji, Alfi pa dobrega lasnika.
Uporabniški avatar
B.I.S.H.O.P.
Alfist
Alfist
Prispevkov: 404
Pridružen: Pe Dec 28, 2007 10:54 am
Član Alfa Kluba: 0
Vozilo: Fiat 500L 1.6 mjt 120KM Cross
Kraj: Vodice

majči napisal/-a:oj,prodaja izključno zaradi tega,ker je premalhna za nas-smo dobili 4-tega otročka,v prtljažnik gre le voziček...edini avto,ki jo bo nasledil,je multipla..-ali pa avtobus :lol: ... :lol:
Fajn razmislita glede multiple.Prtljažnik ni tako velik, kot si misliš, pomoje bosta morala kr kak enoprostorc nabavit. Npr fiat ulysse...Mi je pa "kočija"-multipla ful huda glih zato, ker je nekaj posebnega. Aja, alfica je drugače špica =D>
I DIDN'T DO IT! LAWYER FUCKED
majči
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 18
Pridružen: Če Mar 22, 2012 12:48 pm

Oj,več slikic je objavljenih v galeriji...Evo,alfica je na avto.net...Mislim,da sem postavila realno ceno ,od katere ne bom več dosti odstopala..Multipla pa je bila najin predhodnik in sva bila z njo zelo zadovoljna,je tako grda,da mi je lepa ..Pa kot avion-prtljažnik ni res ne vem kako velik,je pa že med sedeži full prostora,tako da sem načeloma kar zanjo ogreta..Edino,kar me skrbi,je sama vožnja-iz alfice s takimi pospeški nazaj na "slow",to bo najbrž malo problem #-o :D ..Ampak se človek vsega navadi...Jaz ja,moj pa bo najbrž zelo trpel,če bo kdaj za volanom :lol:...Včeraj me je klical en simpatični gospod za alfo,meni je tako smešno,ko me sprašujejo,če dela centralno,pa ključavnica,pa luči????Ja,itak,da dela,kaj čez prtljažnik plezamo :lol:?Ne vem,a folk prodaja avte,ko to ne dela???No,tako-upam,da kje martinčkate na morju,en lep kisel pozdravček iz Lj....
Odgovori
  • Informacija