Notranjost alfa 156

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Uporabniški avatar
martinjansek
Alfist
Alfist
Prispevkov: 389
Pridružen: Sr Sep 28, 2011 8:35 pm

Lep pozrdav
Zanima me če bi (pomojem ne ampak vseeno ) , pasali usnjeni sedeži iz 156 sw 03 v 156 98l ? ter nasloh če pašejo iz sw v limuzino
Bolje je iti z 101ko v gostilno kod z Mercedesom v službo , bolje je biti mrtvo pijan , kod pa trezen mrtev :D
Uporabniški avatar
Binji
Administrator
Administrator
Prispevkov: 7812
Pridružen: Ne Apr 05, 2009 6:51 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GT 3.2V6
Kraj: Jesenice

Kot vem, zadnji sedeži ne pašejo med sw/limuzino.
Uporabniški avatar
martinjansek
Alfist
Alfist
Prispevkov: 389
Pridružen: Sr Sep 28, 2011 8:35 pm

Binji napisal/-a:Kot vem, zadnji sedeži ne pašejo med sw/limuzino.
Se mi je kar zdelo jaooo pa taka ugodnost , in še usnje jaoooo :d haha
Bolje je iti z 101ko v gostilno kod z Mercedesom v službo , bolje je biti mrtvo pijan , kod pa trezen mrtev :D
Uporabniški avatar
NejcZ
Alfist
Alfist
Prispevkov: 453
Pridružen: Pe Jan 14, 2011 12:46 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Mozirje

Usnje fajn zgleda, drugače je pa neuporabno :D Nočem ga več :lol:
Uporabniški avatar
martinjansek
Alfist
Alfist
Prispevkov: 389
Pridružen: Sr Sep 28, 2011 8:35 pm

NejcZ napisal/-a:Usnje fajn zgleda, drugače je pa neuporabno :D Nočem ga več :lol:
Tudi jaz imam doma materijal pa use da bi jih naredil , ampak ker nisem prestaš usnja jih nebom delal :) zanimal me je ker mi jih je en ponudil za menjavo za lcd led 24 LG za takšno menjavo bi pa montiral v avto haha
Bolje je iti z 101ko v gostilno kod z Mercedesom v službo , bolje je biti mrtvo pijan , kod pa trezen mrtev :D
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

NejcZ napisal/-a:Usnje fajn zgleda, drugače je pa neuporabno :D Nočem ga več :lol:
Stvar osebne preference. Sam vidim veliko več prednosti v usnjenih sedežih, kot pa tekstilnih, da higienskih razlogov niti ne omenjam.
Uporabniški avatar
martinjansek
Alfist
Alfist
Prispevkov: 389
Pridružen: Sr Sep 28, 2011 8:35 pm

Foggy napisal/-a:
NejcZ napisal/-a:Usnje fajn zgleda, drugače je pa neuporabno :D Nočem ga več :lol:
Stvar osebne preference. Sam vidim veliko več prednosti v usnjenih sedežih, kot pa tekstilnih, da higienskih razlogov niti ne omenjam.
To je res ampak čez čas vse razpoka :? npr sem gledal sedeže zelo lepe od alfe letnik 2005 ampak tako razpokani da jih še v garaži nebi imel , seveda je pa odvisno od vzdrževanja
Bolje je iti z 101ko v gostilno kod z Mercedesom v službo , bolje je biti mrtvo pijan , kod pa trezen mrtev :D
Uporabniški avatar
Binji
Administrator
Administrator
Prispevkov: 7812
Pridružen: Ne Apr 05, 2009 6:51 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GT 3.2V6
Kraj: Jesenice

Če usnjene sedeže redno neguješ in jih ne poškoduješ, so lahko zelo lepi zelo dolgo. Samo če pa jih ne...
Uporabniški avatar
alfa_samec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 11797
Pridružen: Sr Dec 05, 2007 11:08 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GTV 2.0, 145 1.6, 147 1.6, 147 FL 1.6; Brera 2.4 JTDm; MiTo 1.3 JTDm
Kraj: Puconci

Foggy napisal/-a:
NejcZ napisal/-a:Usnje fajn zgleda, drugače je pa neuporabno :D Nočem ga več :lol:
Stvar osebne preference. Sam vidim veliko več prednosti v usnjenih sedežih, kot pa tekstilnih, da higienskih razlogov niti ne omenjam.
Imajo tudi usnjeni kar nekaj slabih plati, od hitre obrabe, do trganja, sušenja, vročine, mrzlih dni, če ni gretja itn.
Uporabniški avatar
NejcZ
Alfist
Alfist
Prispevkov: 453
Pridružen: Pe Jan 14, 2011 12:46 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Mozirje

Jaz imam zelo lepo usnje, sicer je malo površinsko obrabljeno, ampak še vseeno v odličnem stanju. Imam tudi gretje. Res je, fajn se puče, pa vseen ga nočem več :D
Glede higiene je pa tako.. z globinskim na mokro potegneš enkrat na mesec pa mislim da ni problema :)
pero666
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1445
Pridružen: Pe Dec 12, 2008 6:09 pm
Vozilo: 166 3.0 V6 & 159 TI

avto z usnjeno notranjostjo zgleda 100x bolje kot brez. Nima pa usnje neke hude uporabne prednosti, gretje je pa obvezno.
Seveda pa mi je usnje precej bolj vsec.
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Zato pa lahko vsak kupi takšne, ki mu ustrezajo. Sam prisegam na usnje, tako v avtomobilu, kot doma na sedežni.
Uporabniški avatar
TribesMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9758
Pridružen: Če Jul 12, 2007 6:17 pm
Vozilo: Something else

Pa pol deko čez :>
Uporabniški avatar
NejcZ
Alfist
Alfist
Prispevkov: 453
Pridružen: Pe Jan 14, 2011 12:46 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Mozirje

:lol:
Dejansko :mrgreen: Sploh poleti :|
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

TribesMan napisal/-a:Pa pol deko čez :>
Nikoli, to bi bila pa res ena večjih neumnosti, ki bi jih lahko naredil :mrgreen:
Odgovori
  • Informacija