Mito 1.6 d

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
alfa mito?
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 3
Pridružen: Če Feb 28, 2013 8:29 am

...čeprav sem jo na začetku razumel, da je avto od začetka v njihovi lasti - SLO, je baje avto iz uvoza, ima servisno knjigo in realne km. in, da ga je možno videti samo za vikend, sedaj je pa kar naenkrat dosegljiv tudi čez teden...khm?
...moram na kaj posebej pazit?


hvala za odgovore
Uporabniški avatar
alfa_samec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 11797
Pridružen: Sr Dec 05, 2007 11:08 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GTV 2.0, 145 1.6, 147 1.6, 147 FL 1.6; Brera 2.4 JTDm; MiTo 1.3 JTDm
Kraj: Puconci

alfa mito? napisal/-a:...čeprav sem jo na začetku razumel, da je avto od začetka v njihovi lasti - SLO, je baje avto iz uvoza, ima servisno knjigo in realne km. in, da ga je možno videti samo za vikend, sedaj je pa kar naenkrat dosegljiv tudi čez teden...khm?
...moram na kaj posebej pazit?


hvala za odgovore
Saj ti pravim, meni se niso zdeli ravno najbolj 100% tam ... Pazi na to, da je vse servisirano pri pooblaščencu: v tej regiji sta to samo 2 in sicer LAJTER iz Dobrovnika in pa Petrovčič iz MB. Če ni avto bil servisiran pri njima, potem se obrni in adijo. Druge pooblaščene servise pa najdeš na uradni strani Alfa Romeo, če se je mogoče servisiral kje drugje.
albreht.l
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 4
Pridružen: Sr Apr 14, 2010 9:21 am

Zdravo,
jaz imam Mito 1,6 JTDm, 43.000km in sem super zadovoljen. Zaenkrat nisem imel nobenih stroškov in upam, da bo tako ostalo. Porabo imam cca. 5l. Včasih 4,5 pozimi se dvigne do 5,5l. Vožnja pa je s tem motorjem lahko tudi zelo hitra :)
simnov
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 780
Pridružen: Po Avg 23, 2010 9:50 pm
Vozilo: Alfa Romeo 147 Ts 1.6 Distinctive
2006 120KM

Rajši daj Benzina boš vidu da bo fajn :D
Uporabniški avatar
LaŠko-TeaM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1771
Pridružen: Sr Feb 04, 2009 5:00 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Murske Sobota - Dol.Bistrica

Evo da š jaz malo povem glede tega salona.Pred dvema dnevoma je kolega pr njih kupil golf 4( :lol: ) za cca.1500€ tip ni hotu spustit,kot rečeno niti 10€.
Najprej naklada kak je avto super fajn,kar je glede motorja res.Notranjost je bila usrana kot bi svinje po njej hodile,ponavadi se to spuca če pride kupec ali pač?Avto vžiga super kot nov in je kolega opravil testno vožnjo in se odločo zanj.Gre on prepis nardit pa vse kaj spada zraven.Pride nazaj pa se vsede v avto,da bi se odpeljal domov in avto kar noče in noče vžgat.Kaj je naredu,hotu mu je poturit hin akumulator,pa je mislo sej bo tolko še dober da mu bo vžgal in da se odpelje hah my ass,pa se je malo zafrcno.
Po 10 min. prepiranja je tip vendarle popustil in je kolegu dal ganc novi akumulator.

p.s. ni pa mus,da je do vsake stranke tako a ne.

l.p.
Uporabniški avatar
alfa_samec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 11797
Pridružen: Sr Dec 05, 2007 11:08 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GTV 2.0, 145 1.6, 147 1.6, 147 FL 1.6; Brera 2.4 JTDm; MiTo 1.3 JTDm
Kraj: Puconci

Nam niti za probno ni želel dati avta, pa je Leona kupil za 9990€ :roll:
simnov
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 780
Pridružen: Po Avg 23, 2010 9:50 pm
Vozilo: Alfa Romeo 147 Ts 1.6 Distinctive
2006 120KM

Šef je vprašal ali imate kakšen star dober akumulator. :D
Odgovori
  • Informacija