tehnični pregled

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
tomaz.xt
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 193
Pridružen: Ne Dec 02, 2007 8:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Novo mesto-Škocjan

wolfyy napisal/-a:Pa žarnico ven vzameš pa ne sveti več :mrgreen:
hehe tko sem jst brez ABSa pršel skos. kaj češ sam majster na tehničem mi je reku da nesme nobena lučka svetit :D
Vsako prase rije zase
Uporabniški avatar
alfa_samec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 11797
Pridružen: Sr Dec 05, 2007 11:08 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GTV 2.0, 145 1.6, 147 1.6, 147 FL 1.6; Brera 2.4 JTDm; MiTo 1.3 JTDm
Kraj: Puconci

Nevem kako da drue znamke nimajo tolk problemov z Airbagi
Sosed ma Fiat Stilo in sveti AB lučka, očetovi Mazdi 6 je stalno svetila AB lučka, nov mamin Peugeot 207 in je na trenutke svetila in lučka za AB in za motor (z napisom na armaturi Motorfähler!) ...

Tko da je kar skupno to vsem ...
simnov
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 780
Pridružen: Po Avg 23, 2010 9:50 pm
Vozilo: Alfa Romeo 147 Ts 1.6 Distinctive
2006 120KM

Jaz sem bombo od plina imel zahaklano z to torbo ko je notri prva pomoč žarnice in na tehničnem mi je vse razmetal in potem sem 25km poslušal kaj ropota se je pa bomba kotalila.
bvogri
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 819
Pridružen: Po Jun 29, 2009 6:40 pm

alfa_samec napisal/-a:
Nevem kako da drue znamke nimajo tolk problemov z Airbagi
Sosed ma Fiat Stilo in sveti AB lučka, očetovi Mazdi 6 je stalno svetila AB lučka, nov mamin Peugeot 207 in je na trenutke svetila in lučka za AB in za motor (z napisom na armaturi Motorfähler!) ...

Tko da je kar skupno to vsem ...
Ja sej je tut na mojmu BMWjeu svetilu lučka zarad sovoznikove mreže. Pa smo zrihtal bypass k se mi ni dal mreže menjat in je bla stvar rešena 4ever.

Pri Alfi kolikor sem jih jaz videl pa je ponavadi tako da se več kot polovici prižiga lučka enkrat zaradi tega, drugič zaradi druzga... In ponavadi napaka ni stalna.

Priznaš ali ne. Mogoče majo tolk napak Francozi ki so itaq znani po ''kvaliteti'' , pri drugih znamkah pa je glede tega več ali manj mir.
Uporabniški avatar
Alfa33
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3324
Pridružen: Če Sep 25, 2003 12:30 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW
Kraj: Ljubljana-Vič
Kontakt:

simnov napisal/-a:Jaz sem bombo od plina imel zahaklano z to torbo ko je notri prva pomoč žarnice in na tehničnem mi je vse razmetal in potem sem 25km poslušal kaj ropota se je pa bomba kotalila.
To pa ni on kriv, jaz bi te vrgel ker nimaš pritrjene stvari. Ogrožaš vse okrog sebe #-o
Slika
Uporabniški avatar
alex146
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1739
Pridružen: Po Mar 06, 2006 2:22 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: AR 159 SW 2,0 JTDM & AR Mito 1,4 turbo LPG
Kraj: Ljubljana

Alfa33 napisal/-a:
simnov napisal/-a:Jaz sem bombo od plina imel zahaklano z to torbo ko je notri prva pomoč žarnice in na tehničnem mi je vse razmetal in potem sem 25km poslušal kaj ropota se je pa bomba kotalila.
To pa ni on kriv, jaz bi te vrgel ker nimaš pritrjene stvari. Ogrožaš vse okrog sebe #-o
+1
Uporabniški avatar
alfa_samec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 11797
Pridružen: Sr Dec 05, 2007 11:08 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GTV 2.0, 145 1.6, 147 1.6, 147 FL 1.6; Brera 2.4 JTDm; MiTo 1.3 JTDm
Kraj: Puconci

bvogri napisal/-a:
alfa_samec napisal/-a:
Nevem kako da drue znamke nimajo tolk problemov z Airbagi
Sosed ma Fiat Stilo in sveti AB lučka, očetovi Mazdi 6 je stalno svetila AB lučka, nov mamin Peugeot 207 in je na trenutke svetila in lučka za AB in za motor (z napisom na armaturi Motorfähler!) ...

Tko da je kar skupno to vsem ...
Ja sej je tut na mojmu BMWjeu svetilu lučka zarad sovoznikove mreže. Pa smo zrihtal bypass k se mi ni dal mreže menjat in je bla stvar rešena 4ever.

Pri Alfi kolikor sem jih jaz videl pa je ponavadi tako da se več kot polovici prižiga lučka enkrat zaradi tega, drugič zaradi druzga... In ponavadi napaka ni stalna.

Priznaš ali ne. Mogoče majo tolk napak Francozi ki so itaq znani po ''kvaliteti'' , pri drugih znamkah pa je glede tega več ali manj mir.
Niti ne. Sistemi so bolj ko ne od TRW-ja in vsi isto zajebavajo ne glede na znamko.

Bolj ko ne pa je večinoma problem, če premikaš sedež med vožnjo in premikaš konektorje pod sedežem ...
Uporabniški avatar
mihecmiha
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1258
Pridružen: Sr Mar 19, 2008 2:24 pm

ABS, VDC, ESP, sistemi so večinoma od BOSCH....
the_one
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 111
Pridružen: Ne Avg 19, 2007 10:51 am

Pri meni je lučka za airbag takrat svetila zaradi oksidiranega konektorja detonatorja airbaga zadaj levo (zavesa). Jbg, se zgodi :)
Uporabniški avatar
alfa_samec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 11797
Pridružen: Sr Dec 05, 2007 11:08 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GTV 2.0, 145 1.6, 147 1.6, 147 FL 1.6; Brera 2.4 JTDm; MiTo 1.3 JTDm
Kraj: Puconci

mihecmiha napisal/-a:ABS, VDC, ESP, sistemi so večinoma od BOSCH....
Govora je o varnostni blazini in natezalcem varnostnih pasov.
Odgovori
  • Informacija