Syntek Global

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Odgovori
edey
Alfist
Alfist
Prispevkov: 284
Pridružen: Sr Sep 28, 2011 9:51 pm

didi
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 833
Pridružen: Ne Maj 20, 2012 11:47 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta QV
Kraj: Ljubljana

js sm si ogledu na youtubu posnetek ampak glede na to kok tega dreka je dans na trgu in od tega jih 3/4 ne opravi svojga dela ampak še bl zasvinja motor da začne tud kj bllokerat.ne vem,to rabš dejansko slišat od človeka ki ga uporablja najmanj 2 leti da lahko primerja rezultate in ti v živo pove da zadeva res dela brez da ti ceu motor unič. takrat dam tud 50€ za kantico!!
edey
Alfist
Alfist
Prispevkov: 284
Pridružen: Sr Sep 28, 2011 9:51 pm

Ja saj, zato glih vprašam če mogoče že gdo kaj uporabljal to...
didi
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 833
Pridružen: Ne Maj 20, 2012 11:47 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta QV
Kraj: Ljubljana

in kukr je tega na tržišču je res problem..kukr sm js zastopu ta video so oni komej zdj pršli na slo tržišče in še uprašanje če se to sploh že da dobit v trgovinah!
bvogri
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 819
Pridružen: Po Jun 29, 2009 6:40 pm

A ste resni? :lol: :lol:
Uporabniški avatar
El Barto
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6823
Pridružen: Ne Jan 15, 2006 7:25 am
Vozilo: Alfa Romeo Stelvio Q4 2.0 MA 280 2019
Alfa Romeo 166 2.5 V6 2001
Alfa Romeo GT 2.0 JTS 2006
Kraj: Gorje

ROFL LOL

White spirit, mal nafte pa olja in zadovoljiš praktično vse našteto ... poraba je pa tako spremenjljiv dejavnik, da je brez veze karkol govort.
Servisni intervali in podaljševanje le teh ... to mi diši kot nekdo, ki ne mara garancije proizvajalca.

Tisti dokumenti in garancije me pa spominjajo na dogodek iz miljonarjev pri Jonasu, ko so imeli brihte z nekimi potrdili o IQ-ju (verjetno jogutovega lončka), ki večinoma še do 5 vprašanja niso prišli.

Papir in tudi internet vse prenese ... :lol:
Alfa Romeo - made in Italy, perfected in my garage
didi
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 833
Pridružen: Ne Maj 20, 2012 11:47 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta QV
Kraj: Ljubljana

El Barto napisal/-a:ROFL LOL

White spirit, mal nafte pa olja in zadovoljiš praktično vse našteto ... poraba je pa tako spremenjljiv dejavnik, da je brez veze karkol govort.
Servisni intervali in podaljševanje le teh ... to mi diši kot nekdo, ki ne mara garancije proizvajalca.

Tisti dokumenti in garancije me pa spominjajo na dogodek iz miljonarjev pri Jonasu, ko so imeli brihte z nekimi potrdili o IQ-ju (verjetno jogutovega lončka), ki večinoma še do 5 vprašanja niso prišli.

Papir in tudi internet vse prenese ... :lol:
točno tako :D
Odgovori
  • Informacija