Iščem mehanika iz mb oz okolice

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Odgovori
xalfist
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 591
Pridružen: Sr Maj 09, 2012 3:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor

Torej iščem mehanika najbolje če se spozna na alfe, ali pa tu ne. Za zamenjat imam spodnjo roko, kar mislim da zna vsak mehanik. Ker z tem kaj kam sem bil zmenjen me j.... ze en teden. Sma bila zmenjena včeraj ob 8 pridem pa reče da nima časa, naj pridem danes. Pridem danes delavnica zaklenjena njega nikjer mislil wtf. Tak da če pozna kdo kakega vredu pa predvsem da se drži dogovora se priporočam.
alfasan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2240
Pridružen: Po Maj 14, 2012 5:27 pm
Kraj: Ljubljana

Ce ne drugje na amzsju ti bodo zamenjali. Strosek cca. 30 eur
xalfist
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 591
Pridružen: Sr Maj 09, 2012 3:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor

Sam res na amzs pa niti pomislo nisem. Bom jih kontaktiral. Hvala.
sasso87
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 75
Pridružen: To Jul 17, 2012 12:03 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Murska Sobota

Če bi rad mel pravega mehanika za Alfo pa povej.
Doma je sicer v okolici Murske ampak je špica.
Šraufa samo alfe..
Uporabniški avatar
alfa_samec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 11797
Pridružen: Sr Dec 05, 2007 11:08 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GTV 2.0, 145 1.6, 147 1.6, 147 FL 1.6; Brera 2.4 JTDm; MiTo 1.3 JTDm
Kraj: Puconci

Za menjat spodnjo roko, delo, ki ga obvlada še vsak vajenec, pa se res ne bo vozil 150 km ...
xalfist
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 591
Pridružen: Sr Maj 09, 2012 3:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor

ja eh saj tak dalec nebi vozil. To menja vsak. Sam da je resen ne tak kot ta ki me zeza v glavo en dva dni, pol pa clovek zgine lol. Bom ze najdo ena zanesljivega. To ce je dober eno uro nima kaj delat ker podvozje se na alfi itak redno menjava hehe. Tak da ni vec prvo vgradnja. Ni 10 let gor da bi melo kaj zapikat hehe
alfasan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2240
Pridružen: Po Maj 14, 2012 5:27 pm
Kraj: Ljubljana

xalfist napisal/-a:ja eh saj tak dalec nebi vozil. To menja vsak. Sam da je resen ne tak kot ta ki me zeza v glavo en dva dni, pol pa clovek zgine lol. Bom ze najdo ena zanesljivega. To ce je dober eno uro nima kaj delat ker podvozje se na alfi itak redno menjava hehe. Ni original gor pa da bi v 10 letih kaj zapikalo. Oz nima cajta zapikat hehe
Siten si. Pojdi na Amzs pa ti bodo takoj zamenjali. Razen ce ti je 25-30 eyr preveč in bi rad zastonj. V tem primeru pridi k meni v Lj pa ti zatonj zamenjam samo vedi, da bom to prvič počel.
Menjava roke ni neko strokovno delo in ne rabiš iskat znanstvenika.
denis
Alfist
Alfist
Prispevkov: 382
Pridružen: Sr Jan 16, 2008 6:07 pm
Vozilo: 159
Kraj: Radenci

sasso87 napisal/-a:Če bi rad mel pravega mehanika za Alfo pa povej.
Doma je sicer v okolici Murske ampak je špica.
Šraufa samo alfe..
Koga imaš v mislih?
Uporabniški avatar
TribesMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9758
Pridružen: Če Jul 12, 2007 6:17 pm
Vozilo: Something else

Varga?
xalfist
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 591
Pridružen: Sr Maj 09, 2012 3:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor

alfasan napisal/-a:
xalfist napisal/-a:ja eh saj tak dalec nebi vozil. To menja vsak. Sam da je resen ne tak kot ta ki me zeza v glavo en dva dni, pol pa clovek zgine lol. Bom ze najdo ena zanesljivega. To ce je dober eno uro nima kaj delat ker podvozje se na alfi itak redno menjava hehe. Ni original gor pa da bi v 10 letih kaj zapikalo. Oz nima cajta zapikat hehe
Siten si. Pojdi na Amzs pa ti bodo takoj zamenjali. Razen ce ti je 25-30 eyr preveč in bi rad zastonj. V tem primeru pridi k meni v Lj pa ti zatonj zamenjam samo vedi, da bom to prvič počel.
Menjava roke ni neko strokovno delo in ne rabiš iskat znanstvenika.
Nisem siten ampak ce bi se ti zmenil z mehanikom za en teden naprej, prides ob uri, jamra da se me ne more vzet, naj pridem drug dan ob isti uri. Pridem spet a njega nikjer delavnica vse zaklenjeno, pocakam se eno uro tipa nikjer. Ja ce bi se prej spomno bi sel na amzs. Ampak zaj sem ze v dogovorih z drugimi majstri, sam casovno se moram uskladit. Ne in nebi rad zastonj rajse dam magari 50e sam da se sam ne rabim zezet z spodnjo roko. Če bos prvit to pocel vrjamam da bos imel kr nekaj tezav. Ja menjal sem zgornje roke brez problema, pa stangice stab. tut, pa levo spodnjo roko sem tut menjal, ampak je tolk zajebancije da rajse placam enmu pa je toto. Dol dobit je enostavno, nazaj gor spasat pa vijake not dobiti pa je druga pesem.
Uporabniški avatar
alfa_samec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 11797
Pridružen: Sr Dec 05, 2007 11:08 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GTV 2.0, 145 1.6, 147 1.6, 147 FL 1.6; Brera 2.4 JTDm; MiTo 1.3 JTDm
Kraj: Puconci

Varga daleč da bi šraufal samo Alfe ...
denis
Alfist
Alfist
Prispevkov: 382
Pridružen: Sr Jan 16, 2008 6:07 pm
Vozilo: 159
Kraj: Radenci

alfa_samec napisal/-a:Varga daleč da bi šraufal samo Alfe ...
saj zato glih
xalfist
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 591
Pridružen: Sr Maj 09, 2012 3:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor

Najdo vredu človeka/mehanika, ki mi je zadevo menjal takoj in hitro.
sasso87
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 75
Pridružen: To Jul 17, 2012 12:03 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Murska Sobota

je pa med fejst redkimi v pomurju in okolici keri ve Alfe šraufat.
Odgovori
  • Informacija