ventilacija na alfi 159 jtd mjet ne dela

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Odgovori
Dzamirko
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 15
Pridružen: Če Nov 21, 2013 11:46 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Koper

Nekaj dni nazaj mi je odpovedala ventilacija v alfi 159. Malo je nerodno, ker je zdaj klima nujno zlo, problem pa je tudi, ker mi nič ne piha, edino med vožnjo, kolikor pač pride v kabino zraka. Zgodilo se mi je nekajkrat,da je začela ventilacija delovati spet normalno ob zagonu motorja in potem zopet ne ob ponovnem zagonu. Zato dvomim da je za zamenjat varovalko. Vprašam vas poznavalce, morda veste kaj je narobe in koliko je morebitni strošek?
Uporabniški avatar
ĐoKc
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 761
Pridružen: Če Mar 22, 2012 2:37 pm
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDm
Kraj: Hrastnik
Kontakt:

Pomojem ti nagaja modul za nastavljanje temperature in jakost ventilatorja.
Alfa Romeo Giulietta
Dzamirko
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 15
Pridružen: Če Nov 21, 2013 11:46 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Koper

ĐoKc napisal/-a:Pomojem ti nagaja modul za nastavljanje temperature in jakost ventilatorja.

Torej, to mi lahko reši avtoelektričar, ali naj peljem na servis?
qwerta
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 52
Pridružen: Pe Okt 29, 2010 9:44 am

zdravo,

pri meni se je ventilacija obnašala podobno, kot pri tebi...enkrat je delalo enkrat ne.....krivec pa je bil pod sovoznikovim predalom....motorček ventilatorja.....bil je odlotan neki kontakt...električar zacinil in zadeva od takrat deluje bp.
Dzamirko
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 15
Pridružen: Če Nov 21, 2013 11:46 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Koper

qwerta napisal/-a:zdravo,

pri meni se je ventilacija obnašala podobno, kot pri tebi...enkrat je delalo enkrat ne.....krivec pa je bil pod sovoznikovim predalom....motorček ventilatorja.....bil je odlotan neki kontakt...električar zacinil in zadeva od takrat deluje bp.



HVALA, mi je v veliko pomoč...je fajn vedeti vzrok-e. :)
Odgovori
  • Informacija