Za pomoč pri nakupu ponujam denarno nagrado

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
sine
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 29
Pridružen: To Jun 05, 2007 9:06 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Krško
Kontakt:

Zanimajo me podatki prosim pošlji podatke na ZS. Raje dam 2.000 € več in imam v redu avto. Lp
If you're going through hell, keep going. (W. Churchill)
Uporabniški avatar
carlo
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1446
Pridružen: Pe Apr 11, 2008 6:16 pm
Vozilo: Lancia 844
Kraj: Ljubljana

sine napisal/-a:Zanimajo me podatki prosim pošlji podatke na ZS. Raje dam 2.000 € več in imam v redu avto. Lp
Super, pa bo šla thesiska zopet ljubitelju. Kar si tudi zasluži. 8)
didi
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 833
Pridružen: Ne Maj 20, 2012 11:47 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta QV
Kraj: Ljubljana

skyblue napisal/-a:
Alfa sport napisal/-a:
didi napisal/-a: če bi bila tok super bi verjetno že šla, ker tudi ta se prodaja že najmanj dve leti le da je lastnik prišel z ceno iz 7.000 al clo 8.000 pod 5k €
No ta je moja in tvoje navedbe drzijo.
Ja seveda bi sla, ce bi menjal za vse zivo kar mi je folk ponujal tako pa vsaj vem kaj imam in lepo pociva v garazi, ker mi 5 jurjev ni nek dnar. Folk pac nima dnarja in 99% ponujajo kar imajo ... v dveh letih so ponujali motorje, gokarte, kao avtomobile, kombije, celo osebne izkaznice, da bi imeli avto cez vikend, celo enga balkanca sem imel, ki je mislil, da bo dobil kljuce na ustno informacijo, da mi je nakazal ... takih pacientov je vecina, meni je samo skoda casa zanje.

Na avtu so za obnovit zavore, zamenjat gume, vzge pa iz prve. Vsak, ki je resen dobi info, da je zadnja cena 4 jurje, dobis pa se en kpl platisc z zimskimi gumami.
Sicer pa isces avto za 2-3 jurje in sorry kretensko je razmisljat, da v avto ne bo potrebno nic vloziti.

Predlagam pa, da napises kaj je nagrada da bo folk vsaj vedel kaj je v spilu.
si me prehitel. Ravno sem hotel napisat, spet neko pavšalno ocenjevanje avta, ki ga seveda nihče ni šel pogledat...
glede na to da je zadeva na plin me ne zanima, če bi pa bila bencin bi jo pa verjetno imel že zdavnej, rekel sem pa zato ker sta samo dve opciji ali lastnik noče spustit cene in je podrta k ps ali pa enostavno ni zanimanja oz kot si rekel ljudje nimajo denarja. sem jo pa tudi jst že gledal preden sm uzel to 166ko ker se mi thesiske že od nekdaj dopadejo in vem da je zadeva lepo ohranjena, ampak predelave na plin ne bi imel nikoli. niti se ne vozim ne vem koliko da bi me strošek bencina me mesec prišel 1.000€ ko pa se je pa to definitvno kilometrina, za po lj in okolici peljejo zelenci do kamerkoli želiš. tko da ne narobe zastopt da sm pokazu na tvoj avto in reku da je sesut oz podrt ;) ker dobiti lepo 3.2 ali 3.0 pa naj bo to thesis al 166ka je pri nas zelo težko...skoraj nemogoče ;) kot sem napisal zgoraj SVOJE MNENJE o tem da avtomobila predelanega na plin ne bi kupil nikoli...imam s službenim preveč slabe in predrage izkušnje tako da nikoli več...pa ne sme bit v garaži, pa ne smeš to pa ono...pač zadeva meni ne odgovarja, še zdaleč pa nism reku da je avto slab...ampak ne vem velika večina ljudi je mojega mnenja da kdor kupuje avto s 3.0 ali pa 3.2 ne bo vzel predelanega na plin. je zelo majhen odstotek ljudi ki ima tudi to željo ali pa si sami dajo ugradit!

lp,

d
Zadnjič spremenil didi, dne Sr Sep 24, 2014 10:40 am, skupaj popravljeno 1 krat.
didi
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 833
Pridružen: Ne Maj 20, 2012 11:47 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta QV
Kraj: Ljubljana

sine napisal/-a:Zanimajo me podatki prosim pošlji podatke na ZS. Raje dam 2.000 € več in imam v redu avto. Lp
a ti namenoma kupuješ thesisko al gledaš tudi 166ko? če boš še kaj hodil gledat zadeve mi napiši ZS bom vzel komp sabo in bova detajlno pogledala kar se da vidt prek računalnika in se zapeljat krog. če se ne bosta prej z carlotam zmenila za njegovo =)

lp
Uporabniški avatar
carlo
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1446
Pridružen: Pe Apr 11, 2008 6:16 pm
Vozilo: Lancia 844
Kraj: Ljubljana

didi napisal/-a:
sine napisal/-a:Zanimajo me podatki prosim pošlji podatke na ZS. Raje dam 2.000 € več in imam v redu avto. Lp
a ti namenoma kupuješ thesisko al gledaš tudi 166ko? če boš še kaj hodil gledat zadeve mi napiši ZS bom vzel komp sabo in bova detajlno pogledala kar se da vidt prek računalnika in se zapeljat krog. če se ne bosta prej z carlotam zmenila za njegovo =)

lp
Ne prodajam je jaz, ampak Alfa sport. :D
didi
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 833
Pridružen: Ne Maj 20, 2012 11:47 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta QV
Kraj: Ljubljana

carlo napisal/-a:
didi napisal/-a:
sine napisal/-a:Zanimajo me podatki prosim pošlji podatke na ZS. Raje dam 2.000 € več in imam v redu avto. Lp
a ti namenoma kupuješ thesisko al gledaš tudi 166ko? če boš še kaj hodil gledat zadeve mi napiši ZS bom vzel komp sabo in bova detajlno pogledala kar se da vidt prek računalnika in se zapeljat krog. če se ne bosta prej z carlotam zmenila za njegovo =)

lp
Ne prodajam je jaz, ampak Alfa sport. :D
no eden od vaju =)

lp
sine
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 29
Pridružen: To Jun 05, 2007 9:06 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Krško
Kontakt:

Kaj pa je narobe z plinom? Lepo prosim za odgovor, ker sem totalni laik na tem področju, hvala ...
If you're going through hell, keep going. (W. Churchill)
pero666
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1445
Pridružen: Pe Dec 12, 2008 6:09 pm
Vozilo: 166 3.0 V6 & 159 TI

nic, ce je vgrajeno pravilno in kot je potrebno. Splaca se pa pri vecji kilometrini in motorjih z vecjo porabo. Vlozek je pa nekje 2 jurja dalje za V6, ce ni ravno polovicarsko narejeno.
Jaz parkiram doma v garazo ze precej let, pa je pod zemljo in sem se ziv. Niso to casi starih podkozolcnih predelav, ko je pokalo.
minus je edino, ce imas avto za vikende in te moti to, da je nekaj vgrajeno pod havbo. Ampak pri meni je tako lepo pospravljeno, da se samo malenkost vidijo plinski injektorji na rostfrei nosilcu.
Plus je cena, saj je gorivo dosti cenejse, ni pa prihranek ravno oglasevanih 50%, da se razumemo. Pa se en plus: tudi jaz se lahko z V6 peljem 1000+ kilometrov, ne da bi tankal :)
Aja, pa ni priporocljivo, da je benz vedno na minimumu, saj se bencinska pumpa hladi z bencinom in ce ga je premalo....
ROBERTH
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2831
Pridružen: Po Mar 13, 2006 9:06 pm
Kraj: Kranj

3.2, ki je tu omenjena, je zadotovo odličen nakup. Vsekakor pa ni avto iz salona in bo potrebovala nekaj nežnosti. Kar sem videl na enem informartivnem ogledu, me prepriča, da bi bila to edina Thesiska, ki bi jo kupil v Sloveniji (vsaj tiste, ki sem jih videl).

Je pa tako, da je najbrž iluzorno pričakovati, da bo tista za 2k€, kot tista za 4k€ brez vložkov. Je pa razlika, da bo ena najbrž urejna za občutno manj in bo zagotovo za enak vložek (nakup + vložek za začetek) dražja boljša.

Vem, nisem videl 3.0 nabora, pa vendar!
didi
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 833
Pridružen: Ne Maj 20, 2012 11:47 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta QV
Kraj: Ljubljana

ROBERTH napisal/-a:3.2, ki je tu omenjena, je zadotovo odličen nakup. Vsekakor pa ni avto iz salona in bo potrebovala nekaj nežnosti. Kar sem videl na enem informartivnem ogledu, me prepriča, da bi bila to edina Thesiska, ki bi jo kupil v Sloveniji (vsaj tiste, ki sem jih videl).

Je pa tako, da je najbrž iluzorno pričakovati, da bo tista za 2k€, kot tista za 4k€ brez vložkov. Je pa razlika, da bo ena najbrž urejna za občutno manj in bo zagotovo za enak vložek (nakup + vložek za začetek) dražja boljša.

Vem, nisem videl 3.0 nabora, pa vendar!
še enkrat: nisem rekel da je avto zanič, par postov višje sem napisal, ponavljal se ne bom več!!preberi še enkrat vse kar sem napisal!!!

lp
Alfa sport
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1313
Pridružen: Ne Jul 23, 2006 11:55 am

No kot je napisal roberth, ker je bil na informativnem ogledu.
Avto zahteva nekaj vlozka tako kot prakticno vsak 10+ let star , zato pa tudi spustim za 900, da se stvari uredijo in se ostane za tisto cestninsko razliko.

Sine... fotke dobis na mail cetrtek ali petek.
Uporabniški avatar
wolfyy
Administrator
Administrator
Prispevkov: 4281
Pridružen: So Maj 01, 2010 9:46 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta 1.4 Multiair TCT
Kraj: Kanal

Pobrisan offtopic, prosim da ostanete na temi :)
Odgovori
  • Informacija