Kvaliteten in ugoden servis

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Zaklenjeno
coolijo
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 9
Pridružen: Po Mar 17, 2014 9:49 pm

Zdravo,

Kot ze naslov pove, naj se tukaj napisejo serviserji katerim gre za zaupat in da so cenovno ugodni.

V letu in pol sem obiskal 4 razlicne in noben me ni preprical. Recimo, da bi lahko primerjavo naredili po strosku za mali servis.

Avtotrade in Veitteam imata drago urno postavko in nista ugodna.

Service-Maxx (kmag) je ugoden. Sem naredil menjavo olja in zracni ter oljni filter za 80eur. Racunal mi je tocno toliko olja kot ga je slo notri - 4.3l. Vprasljiva je kvaliteta - Castrol 5w30.

Spodnje leti na AS Strajnar pri katerem sem opravil glavnino servisev:
Naj omenim samo rednega. Olje Shell 5w30 mi je racunal 85eur za 5l - notri ga je slo le 4.3l.Dodatno se filtri in delo. Prav tako se mi zdi absurdno zaracunavanje neorig. Rezervnih delov. V trgovini 80eur, on mi ga zaracuna 135eur. + delo.

Prosim vas za mnenja.

Lp
Uporabniški avatar
Gregson007
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7744
Pridružen: So Mar 29, 2008 7:33 pm
Vozilo: LaFa ...... 404
Kraj: Laibach

zdravo.

na forumu je že odprtih nekaj tem, kar se tiče servisev tako uradnih kot neuradnih, ni neke potrebe po še eni temi, kjer bi razpredali ene in iste stvari; kaj je za koga drago/poceni ali kvalitetno/šalabajzersko opravljeno delo.

torej, če ima kdo željo delit še kakšno izkušnjo več - v podforumu:
http://forum.alfa-klub.com/viewforum.php?f=33" onclick="window.open(this.href);return false;
se najdejo posti glede izkušenj od servisev predvsem uradnih, ki so omenjeni v tvojem postu.

l.p.
Slika
Zaklenjeno
  • Informacija