Ali kdo pozna to Alfo 11

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Odgovori
FreshCawo
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 14
Pridružen: To Okt 18, 2016 5:02 pm

Zdravo, zanima me ta 159ka. Mogoce kdo pozna? Cena je mal visoka ampak ni pa taki problem, ce je avto ok. Sicer imamo za zdaj 147jtd, ki pa tudi ostane doma.

http://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=12347757&show=1" onclick="window.open(this.href);return false;
ROBERTH
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2831
Pridružen: Po Mar 13, 2006 9:06 pm
Kraj: Kranj

Se bo kdo odločil eno 147 Ti spravit v spodobno stanj.... sam par delov je vredno več, kot se prodaja cel avto..
opankar
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2067
Pridružen: Če Sep 25, 2003 3:46 pm
Kraj: Lubiana

ROBERTH napisal/-a:Je tole tista nesrečnica, ki se je prodajala v Ljubljani (komisijsko) ene pet let?
http://www.avto.net/Ads/details.asp?id= ... omeo%20156" onclick="window.open(this.href);return false;
Sem se včeraj vozil s tole GTA in je avto presenetljivo dober, deluje zelo kompaktno, podvozje brez zračnosti, tudi motor je brezhiben.
You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa, until you have experienced that roller-coaster of pain, disappointment and agony for the brief moment, when everything works.
ROBERTH
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2831
Pridružen: Po Mar 13, 2006 9:06 pm
Kraj: Kranj

Mi kdo zna razložiti logiko AT bargain ponudb?
Iščem naslednico 156 in Mito je prvi avto na spisku. Ko gledam cene 9, 8,7... let starih si ne morem, da ne bi prišel do zaključka, da rek Alfa depreciate as fast as accelerate ne drži več!
OK, gledamo nove. Tam golo boso Mito super prodajajo za 15.740 eur kot bargain http://outletvozil.si/vozila/2045/alfa_ ... 1_4_super/" onclick="window.open(this.href);return false;
:-k

Grem skozi konfigurator, dodam Brembo, 17", letve,....... paket ta, paket drugi,... barva, spojler. 17.000 eur .... pa mogoče še kakšen popust (no, ne računam na čudeže na AT)....

Na kaj lahko računam v prvem in drugem primeru?

Bomo videli, mogoče pa pri Miniju najdemo kaj za 2.vozilo?
Uporabniški avatar
Zhagar
Moderator
Moderator
Prispevkov: 3725
Pridružen: Pe Okt 16, 2009 4:12 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta 1.4 MA 2011 & Alfa Romeo 145 1.6 Boxer 1995
Kraj: Ljubljana

Oba MiTo in Giulietta zelo zelo dobro držita ceno, kar je dvorezni meč. Super za tistega in prodaja in malo manj za tistega, ki si jo želi :)
alen232
Alfist
Alfist
Prispevkov: 280
Pridružen: To Maj 07, 2013 10:46 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Okolica Ljubljana

http://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=12309835&show=1" onclick="window.open(this.href);return false;


Pozna kdo avto? Je lastnik mogoce na forumu? Sej motor 2.4 mi je nekako znan in hibe, bolj me zanima kvaliteta materiala v breri a je kaj bolje narejena?
Samo italijan :)
Uporabniški avatar
Zhagar
Moderator
Moderator
Prispevkov: 3725
Pridružen: Pe Okt 16, 2009 4:12 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta 1.4 MA 2011 & Alfa Romeo 145 1.6 Boxer 1995
Kraj: Ljubljana

Bolje narejena napram ? 159 in Brera si delita enako notranjost, ki je vrhunske kvalitete razen volana, ki zelo hitro kaže znake obrabe.
alen232
Alfist
Alfist
Prispevkov: 280
Pridružen: To Maj 07, 2013 10:46 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Okolica Ljubljana

Imel sem 159 in sem bil kar zadovoljen vse dokler niso zaceli cricki civkat iz armature, me je zacelo blazno motiti :)
Samo italijan :)
Uporabniški avatar
JocoAmsterdam
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 27
Pridružen: So Maj 21, 2011 8:24 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Mirna

ROBERTH napisal/-a:Mi kdo zna razložiti logiko AT bargain ponudb?
Iščem naslednico 156 in Mito je prvi avto na spisku. Ko gledam cene 9, 8,7... let starih si ne morem, da ne bi prišel do zaključka, da rek Alfa depreciate as fast as accelerate ne drži več!
OK, gledamo nove. Tam golo boso Mito super prodajajo za 15.740 eur kot bargain http://outletvozil.si/vozila/2045/alfa_ ... 1_4_super/" onclick="window.open(this.href);return false;
:-k

Grem skozi konfigurator, dodam Brembo, 17", letve,....... paket ta, paket drugi,... barva, spojler. 17.000 eur .... pa mogoče še kakšen popust (no, ne računam na čudeže na AT)....

Na kaj lahko računam v prvem in drugem primeru?

Bomo videli, mogoče pa pri Miniju najdemo kaj za 2.vozilo?
Zdravo!

To v tem primeru pomeni, da zna bit nakup novega vozila boljša izbira. Popust je stvar dogovora. V kolikor pokažeš resnost za nakup, se dobi lep popust, kar na koncu nagne tehtnico na stran novega vozila. v kolikor izbereš bolj opremljeno vozilo, se iz mojih izkušenj da dobiti večji popust.

Lp
Spidermen
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 62
Pridružen: Pe Sep 23, 2016 8:49 pm
Vozilo: AR 33 boxer 1.3
AR 156 116 hp
AR 156 SW 14o hp
Spider 916 2.0 t.spark
AR 155 t.spark
Kraj: N.Gorica

https://www.subito.it/auto/alfa-romeo-g ... 326422.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Zgleda lepa, meni sicer z original diški se lepsa

..pravi pa da je vse ok.. realni in preverljivi km ..da se je vozilo vecinoma AC
V ceni vkljuceni se org diški z gumami ...

San Dona ni dalec..

Lp
Uporabniški avatar
alfa_samec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 11797
Pridružen: Sr Dec 05, 2007 11:08 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GTV 2.0, 145 1.6, 147 1.6, 147 FL 1.6; Brera 2.4 JTDm; MiTo 1.3 JTDm
Kraj: Puconci

@Robert:

trg z rabljenimi MiTo avti spremljam zdaj ene 4-5 mesecev in ti lahko povem naslednje:

- zelo hitro se prodajo bencinarji do 120 KM moči (dizlov nisem spremljal)
- izbira barve je zelo slaba, na voljo večinoma rdeča ali bela pa kakšna črna vmes, vse ostalo je bolj kot ne eksotika (če najdeš barvo, pa ni pravi motor itn.)
- oprema je pri vseh več kot standardna, praktično ne zaslediš osnovno opremljenega modela (pa tudi tisti imajo že kar nekaj opreme)
- cene držijo zelo, zelo dobro
- največ težav pri prodaji imajo s 155KM bencinarji (težave v smislu, da se ne prodajo tako hitro kot ostali modeli)
gorazdkop
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 1
Pridružen: Po Avg 28, 2017 8:29 pm

Pozdravljeni
Ali njo kdo pozna?
http://www.avto.net/Ads/details.asp?id= ... %20Exclusi.." onclick="window.open(this.href);return false;.

Sem pregledal nazaj 15 strani, pa je nisem zasledil
Uporabniški avatar
WiTBoY
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3744
Pridružen: Sr Jul 21, 2004 12:10 pm
Vozilo: 159 2.4 Q4
Kraj: Logatec

Dobra cena :)
Uporabniški avatar
ĐoKc
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 761
Pridružen: Če Mar 22, 2012 2:37 pm
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDm
Kraj: Hrastnik
Kontakt:

Kako se sploh obnesejo ti motorji 3.2 jts v 159.
Alfa Romeo Giulietta
Uporabniški avatar
grega983
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1013
Pridružen: Sr Sep 18, 2013 12:18 pm
Vozilo: Lancia Delta 1.6 turbo
Alfa Romeo 33 1.7 16v Permanent 4
Lancia Thema 2.0 16v turbo LS

Volvo XC90
Kraj: Fram

Glede na to koliko se jih prodaja po delih bi rekel da zelo slabo. Sploh ker niti novih ni bilo veliko
Vsi kosi, odpadli z mojih krip, so bili s ponosom izdelani v Italiji :)
Odgovori
  • Informacija