Moje izkušnje z Alfami

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Odgovori
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Posebno obvestilo !
V zadnjem času smo prejeli večje število obvestil o poskusih goljufije pri nakupu vozil in motornih koles.
Angleško govoreči 'kupci' preko e-pošte kontaktirajo prodajalca ter mu ponudijo takojšnje plačilo prodajne cene, katero bi plačali s čekom tuje banke. Opozarjamo na posebno previdnost pri prodaji, saj so takšni čeki, kot nas obveščajo obiskovalci, večinoma brez kritja.

www.Avto.net
Po vsej verjetnosti gre za nateg, podobni primeri se dogajajo tudi pri prodaji motorjev, več si lahko prebereš tukaj:

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=19129

Lp
8AK
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1999
Pridružen: Ne Sep 05, 2004 1:48 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Črnuče

hehe men so nehal pisat takoj ko sem hotu keš :P
V8
Uporabniški avatar
AR164TB
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 739
Pridružen: Sr Nov 17, 2004 12:48 pm
Član Alfa Kluba: 1
Kraj: Rakovnik

http://rapidshare.com/files/8022170/alfa.wmv
ali
http://www.mobisux.com/album/showphoto. ... 500&page=1

Takole se je odpeljala 164TB v Velenje in je že v garaži.Če znam kaj presoditi ljudi ,se mi zdi ,da je prišla v zelo dobre roke.Za avto sem dobil toliko,za kolikor sem ga prodajal,seveda z manjšim popustom,z obema kompletoma gum in platišč,novi lastnik pa je dobil tudi DVD Toti Rally 3.

Ker sem se odločil,da na forumu ne bom več sodeloval,ob tej priložnosti pozdravljam vse Alfiste na forumu,predvsem tiste,ki ne hodijo na srečanja,saj bom še naprej ostal član kluba in se bom udeleževal vseh srečanj,ki jih bo klub pripravil.( v soboto je bilo super)

Če pa slučajno kdo želi podebatirati z mano,naj mi pošlje ZS,ali mail (trako@siol.net) ali me pokliče na 041 661 609.

S tem tudi končujem mojo temo "Moje izkušnje z Alfami",ki je bila očitno med najbolj branimi.

Lep pozdrav vsem Alfistom!

http://www.mobisux.com/album/showphoto. ... 500&page=1
Zadnjič spremenil AR164TB, dne Po Dec 18, 2006 8:21 pm, skupaj popravljeno 3 krat.
ALFETTA 1.6
GIULIETTA 1,6
164 V6 TB SUPER
166 3.0 SUPER
AR Brera 3.2 JTS Q4
Giulietta 1750 TBI TCT QV
Stelvio 2.0 Turbo 280 AT8 Q4 Super
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

No čestitke ob prodaji, najbrž ti jo je bilo kar žal prodati...
Uporabniški avatar
tito156
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1529
Pridružen: Sr Jun 07, 2006 10:40 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: MarburgAnDerDrau

Upam , da je res šla v prave roke...
Pepo
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 142
Pridružen: To Sep 09, 2003 11:38 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Eh, Drago, pa si končno prodal nekaj, kar pravzaprav ne bi smel. Res lep avto, se mu vidi, da si ga imel v glavnem v dnevni sobi. No, morda se boš zdaj navadil na svojo 166.

Ne vem pa, zakaj odločitev, da ne boš več sodeloval na forumu? Zaradi treh provokacij nedozezanih mladcev? Daj no, ti biu lahko pisal poeben blog o Alfah, zdaj pa si se umaknil.

Upam, da si premisliš.
Uporabniški avatar
Turtle
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4033
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 5:22 pm
Vozilo: Alfa Romeo Guiletta QV
Alfa Romeo 155 2.5 V6
Kraj: Bilo kuda kiki svuda

AR164TB napisal/-a:........

Ker sem se odločil,da na forumu ne bom več sodeloval,ob tej priložnosti pozdravljam vse Alfiste na forumu,predvsem tiste,ki ne hodijo na srečanja,saj bom še naprej ostal član kluba in se bom udeleževal vseh srečanj,ki jih bo klub pripravil.( v soboto je bilo super)
.....

No ne bit zdej, kot otrok užaljen.... Jest sem se že 100x skregu pa zato ne vržem puške v koruzo.....Najlažje je odnehat....
Uporabniški avatar
Damijan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6071
Pridružen: Po Okt 13, 2003 9:30 pm
Vozilo: Lady "K"
Kraj: Gabrje (nedaleč od Preshgain)

Fantje, malo spoštovanja do starejših in njihovih izkušenj!

Dragota podpiram, sebe pa štejem med mulce!
8AK
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1999
Pridružen: Ne Sep 05, 2004 1:48 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Črnuče

Bi pa opozoril, da je naslov tele teme Moje izkušnje z alfami in nikakor ne moje izkušnje z Dragotom
:rofl:

moja naslednja Alfa bo RWD Alfa! 8)
V8
rapbit
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1876
Pridružen: To Jun 15, 2004 9:08 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: lublana trnovo

blisk napisal/-a:Mah sem prebiral te teme glede tega "kdo si zasluzi kaj in kdo ne" in se mi vse skupaj zdi brezveze :wink: ....nismo vsi enakega mišljenja in ze v "zrelih letih" :
če bo kdo pri teh letih tak mladostnik po duši ....
v živo je res fejst "dečko" :)
meu bi use kar ma križ pa kačo u krogcu!!!!!
-----------------------------------------------------
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Drago, zelo žalosten prizor, ampak če si se odločil za prodajo, potem je vsej dobro, da je šla v dobre roke.


Hvala tudi za to odlično temo in veselim se še naših naslednjih srečanj v živo.



Pozitivni elementi gor ali dol, zadnjih nekaj srečanj ne bi bilo enakih brez tebe, da o trudu za DVD ne govorimo.


Se vidimo. :)
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
Uporabniški avatar
AR164TB
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 739
Pridružen: Sr Nov 17, 2004 12:48 pm
Član Alfa Kluba: 1
Kraj: Rakovnik

Kot sem že povedal novi lastnik 164TB na forumu ne bo sodeloval,bom pa zato jaz napisal še kaj o avtu,če bom seveda kaj izvedel.No in tako me je danes novi lastnik poklical,da mi je zaželel Srečno 2007,obenem pa mi je zaupal tudi podatek,ki sem ga sicer pričakoval,pa nikoli dosegel.
Napisal sem že, da v 12 letih nisem ugotovil končne hitrosti zdaj že bivše Alfe,ker pač po mojih kriterijih ni bilo varnostnih pogojev za to.Sporočil mi je ,da je dosegel konec skale,kar pomeni, glede na to ,da sem števec izmeril z navigacijo, približno 13 km/h manj in kar 10 km/h več kot znaša tovarniški podatek. Pravi,da je bil občutek pri taki hitrosti odličen,nobenega ropota in povsem mirna vožnja.Ker je drugače vozil lepo je dosegel porabo manjšo od 10 l, meni je pila 11-12 l.
Torej bravo moja bivša!
ALFETTA 1.6
GIULIETTA 1,6
164 V6 TB SUPER
166 3.0 SUPER
AR Brera 3.2 JTS Q4
Giulietta 1750 TBI TCT QV
Stelvio 2.0 Turbo 280 AT8 Q4 Super
Pepo
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 142
Pridružen: To Sep 09, 2003 11:38 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Drago,

koliko je ta brzina v km/h? Ne vem, do koliko seže skala v 164, po tvoji enigmi sodeč pa je bila končna brzina nekje okrog 242 km/h? :( :mrgreen:
Uporabniški avatar
AR164TB
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 739
Pridružen: Sr Nov 17, 2004 12:48 pm
Član Alfa Kluba: 1
Kraj: Rakovnik

Slika


Le kaj dela Alfa v Cosmosu?Luknja v batu,odtrgalo jermen...
Nič od tega,le menjava olja na 10.000 km.
Zanimivost : pri cca 8500 km sem pogledal olje in ga ni manjkalo nič,pri 10 tisoč pa je bilo na minimumu.Torej ga bom moral menjati prej,pa še kantico sem vzel s seboj,za eventuelno dolivanje.
164-ka ga na 10 tisoč ni porabila nič.

Olje Selenia Racing.
ALFETTA 1.6
GIULIETTA 1,6
164 V6 TB SUPER
166 3.0 SUPER
AR Brera 3.2 JTS Q4
Giulietta 1750 TBI TCT QV
Stelvio 2.0 Turbo 280 AT8 Q4 Super
Uporabniški avatar
tito156
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1529
Pridružen: Sr Jun 07, 2006 10:40 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: MarburgAnDerDrau

Lepo se sveti ta tvoja alfica, sploh s temi kolesi. Če ti je na 10.000 zmanjkalo samo en liter, je po moje to čisto ok...
Odgovori
  • Informacija