Brezplačen servis za Alfiste

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
AlfaMonster
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 65
Pridružen: Ne Sep 18, 2005 10:38 am

Hehe sej za 24 jurjov bi mel zamenjano olje pa oljni filter, zracni filter, mogoce se bencinski... pol se pa kar splaca. Ampak verjetno temu ni tako...
Uporabniški avatar
zombi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1933
Pridružen: Ne Okt 12, 2003 7:58 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo 159 2.0 JTDm
Kraj: Logatec
Kontakt:

Lahko bi pa tudi nehal modrovat s samogovori in se oglasili na mail, kjer bi dobili točne informacije.
Potem bi pa zvedeli kako in kaj je na tem.
Uporabniški avatar
Italjan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1043
Pridružen: Če Avg 05, 2004 12:13 pm

AlfaMonster napisal/-a:Hehe sej za 24 jurjov bi mel zamenjano olje pa oljni filter, zracni filter, mogoce se bencinski... pol se pa kar splaca. Ampak verjetno temu ni tako...
...če bi dobil neki gratis, bi še ugotavljal če se spalča. Zihr si iz Ljubljane.
Uporabniški avatar
Major9
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 794
Pridružen: To Jan 25, 2005 11:04 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Domzale

Jaz tud ne grem v Koper zarad servisa!!!
Martin
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 14
Pridružen: Pe Mar 11, 2005 7:29 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Idrija

Jest mam pa zdej 33.000 km na 156 2,4 JTD, pa mi manka še 7k do rednega servisa. A nej ga vseeno peljem al nej počakam do 40.000 km??? Namreč ASI Idrija, je 100m od moje hiše, tko da bi lahko to hitr opravil.
Uporabniški avatar
Italjan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1043
Pridružen: Če Avg 05, 2004 12:13 pm

Martin napisal/-a:Jest mam pa zdej 33.000 km na 156 2,4 JTD, pa mi manka še 7k do rednega servisa. A nej ga vseeno peljem al nej počakam do 40.000 km??? Namreč ASI Idrija, je 100m od moje hiše, tko da bi lahko to hitr opravil.
Pri tako kompleksnem vprašanju ti res ne moremo pomagati. :cry:
Uporabniški avatar
Uroš
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3652
Pridružen: Po Mar 22, 2004 4:35 pm
Kraj: Maribor-Tezno

lahko še malo počakaš in si potem plačaš sam !
Uroš
spelaz
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 8
Pridružen: Pe Okt 07, 2005 12:05 pm

bogibogo napisal/-a:Moje mišljenje pa je, da nikakršno takšno preverjanje serviserjev nebo obradilo sadov, če iz zaključkov ne bodo sledili določeni ukrepi, morda tudi odvzem naziva pooblaščeni serviser ali kaj podobnega. Morda je to drastičen ukrep morda pa potreben, da bodo tudi serviserji začeli razmišljati o svojih strankah ne pa samo u vsoti na končnem računu, ki je iz dneva v dan višja in njena višina odvisna samo od dobre volje tistega ki račun sestavi, nakar ubogi lastnik, ki je doživel skoraj infarkt to tudi plača.
Pa da nebom samo serviserje krivil ali jim delal krivico bi lahko veliko gnojnice zlil tudi na uvoznika Alf pri nas. Mislim, da je njihova strategija prodaje skregana z vsemi logikami korektnega poslovnega odnosa do stranke, saj le obojestransko zadovoljstvo prinaša dobičke na obeh straneh.
Upam, da bo čim prej prišel dan, ko bom lahko v Sloveniji kupil Alfo od trgovca iz EU, ki imajo na področju pristopa do strank več diplomatske krvi v sebi.

To je seveda samo moje mnenje, kot posledica stroškov in problemov z Alfo v zadnjem mesecu.

Ker vidim, da ste tukaj res pripadni Alfi in Italijanskim vozilom in imate kar nekaj predlogov, kako izboljšati ponudbo in vedenje uvoznika in prodajalcev, bi vas povabila, da se prijavite tudi kot testna stranka pri nakupu vozil - mystery shopping. Letos smo ze izvedli in so bili rezultati ... Drugo leto ponovno. Ce je kdo zainteresiran za "kupovanje" ALf, vabljeni. PRijavite se v naso bazo, napisite, da vas zanima le Mystery Shopping za AR; FIAT in boste lahko prispevali s svojim mnenjem k izboljšavam. PRiajvite se lahko na spela.zunec@bmconsulting-sp.si. Pa še plačano dobite.

Uvoznik se zaveda, da so stranke ključne, zato vse te akcije.

Vsem, ki ste se prijavili na servis pa HVALA!!!
LP
spela
markomacek
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 9
Pridružen: So Jul 19, 2003 2:54 pm

Kakšni so bili rezultati?
Kdo je bil najboljši?
Kdo je bil najslabši?
markomacek
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 9
Pridružen: So Jul 19, 2003 2:54 pm

al sam mene zanimajo rezultati ?
Špela kje si?
Zadnjič spremenil markomacek, dne Pe Okt 21, 2005 11:41 am, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Uroš
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3652
Pridružen: Po Mar 22, 2004 4:35 pm
Kraj: Maribor-Tezno

Dvomim da so rezultati za javno obravanavo, če gre za naročnika testa ,ki testiranje plača so rezultati najbrž za njega.
Uroš
Uporabniški avatar
AR-146
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2668
Pridružen: Ne Okt 05, 2003 12:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

spelaz napisal/-a:
bogibogo napisal/-a:Moje mišljenje pa je, da nikakršno takšno preverjanje serviserjev nebo obradilo sadov, če iz zaključkov ne bodo sledili določeni ukrepi, morda tudi odvzem naziva pooblaščeni serviser ali kaj podobnega. Morda je to drastičen ukrep morda pa potreben, da bodo tudi serviserji začeli razmišljati o svojih strankah ne pa samo u vsoti na končnem računu, ki je iz dneva v dan višja in njena višina odvisna samo od dobre volje tistega ki račun sestavi, nakar ubogi lastnik, ki je doživel skoraj infarkt to tudi plača.
Pa da nebom samo serviserje krivil ali jim delal krivico bi lahko veliko gnojnice zlil tudi na uvoznika Alf pri nas. Mislim, da je njihova strategija prodaje skregana z vsemi logikami korektnega poslovnega odnosa do stranke, saj le obojestransko zadovoljstvo prinaša dobičke na obeh straneh.
Upam, da bo čim prej prišel dan, ko bom lahko v Sloveniji kupil Alfo od trgovca iz EU, ki imajo na področju pristopa do strank več diplomatske krvi v sebi.

To je seveda samo moje mnenje, kot posledica stroškov in problemov z Alfo v zadnjem mesecu.

Ker vidim, da ste tukaj res pripadni Alfi in Italijanskim vozilom in imate kar nekaj predlogov, kako izboljšati ponudbo in vedenje uvoznika in prodajalcev, bi vas povabila, da se prijavite tudi kot testna stranka pri nakupu vozil - mystery shopping. Letos smo ze izvedli in so bili rezultati ... Drugo leto ponovno. Ce je kdo zainteresiran za "kupovanje" ALf, vabljeni. PRijavite se v naso bazo, napisite, da vas zanima le Mystery Shopping za AR; FIAT in boste lahko prispevali s svojim mnenjem k izboljšavam. PRiajvite se lahko na spela.zunec@bmconsulting-sp.si. Pa še plačano dobite.

Uvoznik se zaveda, da so stranke ključne, zato vse te akcije.

Vsem, ki ste se prijavili na servis pa HVALA!!!
LP
spela

pejt sama na avto triglav v salon alfe romeo pa me zanima kaj boš rekla po 15 min k te noben tud pogledat ne bo prišel kaj šele da bi ti kej pomagu pri tvojih uprašanjih glede avta oz. probal prodat avto.


triglav je TEMA!!
spelaz
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 8
Pridružen: Pe Okt 07, 2005 12:05 pm

pejt sama na avto triglav v salon alfe romeo pa me zanima kaj boš rekla po 15 min k te noben tud pogledat ne bo prišel kaj šele da bi ti kej pomagu pri tvojih uprašanjih glede avta oz. probal prodat avto.


triglav je TEMA!![/quote]


Sama sem opravila ze kar nekja Mystery SHoppingov v salonih Fiat, Alfa. Bodo boljsi - bodo svical in se ucil. Potem pa bomo lahko drugo leto to preverili. Ce bi tudi sami zeleli, se mi priajvite kot mystery shopper na moj mail (sej je bil ze doskret napisan v zgornjih odgovorih).

Upam, da se zavedajo,ker majo super avte. Alfa 159 bo nova (mmm....), pa Fiatova Croma in nov Punto tudi nista od muh.

Za servise pa ne smem povedat rezultatov. Zal si morate sami ustvariti sliko, kdo je najboljsi in kdo vam in vasemu avtu najbolj ustreza. Meni so v MB kar OK (mam Puntota) in so bili prijazni. Sem pa zenska in tehnika je ..... sam da je fajn sprejemnik, prijazen in smo veseli :lol:

LP
spela
Cuore Sportivo
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2145
Pridružen: Ne Nov 16, 2003 8:31 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

AR-146 napisal/-a:

pejt sama na avto triglav v salon alfe romeo pa me zanima kaj boš rekla po 15 min k te noben tud pogledat ne bo prišel kaj šele da bi ti kej pomagu pri tvojih uprašanjih glede avta oz. probal prodat avto.


triglav je TEMA!!
a se sedaj še vedno isto obnašajo ker ni več avto triglav in je autocomerce?
so isti šefi?
Uporabniški avatar
Tony
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 202
Pridružen: So Okt 23, 2004 6:59 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Bohinj

spelaz napisal/-a:Tako je, to delamo po narocilu Avto Triglava. V primeru, da je cena servisa visja, si doplacate. Mi pac po njihovem navodilu placamo znesek do 24.000. Ker gre tudi za Fiat, je pri njih cena malo nizja kot pri Alfah. Je pa vse posteno in res si zelijo odkriti priloznosti za izboljsanje servisa (in tudi prodaje).

En val ocenjevanj je bil narejen v septembru in so bili zelo zadovljni - tako narocnik kot lastniki vozil.

Potrebujemo pa vozila za celo SLovenijo. LJ in okolico ze imamo pokrito, rabimo predvsem: Stajerska, Koroska, Prekmurje, Primorska, Dolenjska.

Torej, vabljeni.
Ali Gorenjska odpade :doubt:
Ali mi pomaga to da sem bil v Mariboru rojen :wink:
LP Tony
Slika
Slika
Odgovori
  • Informacija