Brezplačen servis za Alfiste

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Odgovori
spelaz
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 8
Pridružen: Pe Okt 07, 2005 12:05 pm

Pozdravljeni,

Vsem, ki vozite Alfe ponujamo brezplacen redni servis (do 24.000 SIT). Kaj morate storiti? Javite se na moj mail: spela.zunec@bmconsulting-sp.si in vam posredujem dodatne informacije. Ni nic tezkega, nobenih obveznosti in povsem poštena stvar. Namig: gre za ocenjevanje kakovosti Alfa servisov po slovenij.

Pišite.

Lp Spela
Uporabniški avatar
Italjan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1043
Pridružen: Če Avg 05, 2004 12:13 pm

Prekleta statistika.
Uporabniški avatar
Jonas
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1850
Pridružen: Ne Maj 16, 2004 7:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

HAHA good one, kaksn redn servis DO 24k? Se vsak tako imenovani REDNI me je prsou minimalno 75k, pa sm jih ze kr ene par naredu :P Ne verjamem nc dokler ne vidm :)

LP
Uporabniški avatar
zombi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1933
Pridružen: Ne Okt 12, 2003 7:58 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo 159 2.0 JTDm
Kraj: Logatec
Kontakt:

Ne je takoj napadit. Vse se sliši res "vsaj malce" sumljivo, je pa res, da je marsikdo od nas imel težave s servisi in bi bilo zanimivo vidit rezultate podobne raziskave.
Zanima me namen te raziskave? Se to dela po naročilu Avto Triglava. (to bi bilo koristno, ker bi v tem primeru raznim pocarjem stopili na prste in dvignili kvaliteto storitve...)

Redn servis je ponavadi več kot 24K SIT. Kaj pa če znese servis več? Plačate 24K SIT, ostalo plačamo sami? Ali v tem primeru stisnete rep med noge?
spelaz
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 8
Pridružen: Pe Okt 07, 2005 12:05 pm

Tako je, to delamo po narocilu Avto Triglava. V primeru, da je cena servisa visja, si doplacate. Mi pac po njihovem navodilu placamo znesek do 24.000. Ker gre tudi za Fiat, je pri njih cena malo nizja kot pri Alfah. Je pa vse posteno in res si zelijo odkriti priloznosti za izboljsanje servisa (in tudi prodaje).

En val ocenjevanj je bil narejen v septembru in so bili zelo zadovljni - tako narocnik kot lastniki vozil.

Potrebujemo pa vozila za celo SLovenijo. LJ in okolico ze imamo pokrito, rabimo predvsem: Stajerska, Koroska, Prekmurje, Primorska, Dolenjska.

Torej, vabljeni.
Uporabniški avatar
Jonas
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1850
Pridružen: Ne Maj 16, 2004 7:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Kaj pa ce nekdo pripelje na ta kao redni servis in tm ugotovijo, aha treba je menjat se LMM pa variator pa motorcek prostga teka pa sondo...ja to bo pa 200k - 24k in te pride spet 178k recimo. Lahko dobis predracun in se v primeru visokega zneska obrnes in gres?

LP
Uporabniški avatar
przlend
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 733
Pridružen: To Mar 22, 2005 9:27 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Jez pa mislim,da je 24K mišljeno kot obračun delovnih ur. :?
Uporabniški avatar
AR-146
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2668
Pridružen: Ne Okt 05, 2003 12:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

to ma zdej amzs akcijo


http://www.amzs.si/?podrocje=306

tist k hodi na pooblaščeni servis bo pršparu 24k mislim pa da odkar je ta test servisov avto triglav servisira kot je treba
spelaz
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 8
Pridružen: Pe Okt 07, 2005 12:05 pm

Ne, mi pa nimamo nic z AMZS. Je pa dobra informaicja, da tudi oni to delajo. Gre pa, kot sem prebrala za isti princip, samo da mi delamo za FIAT, ALFA, LANCIA.

LP
spelaz
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 8
Pridružen: Pe Okt 07, 2005 12:05 pm

Jonas napisal/-a:Kaj pa ce nekdo pripelje na ta kao redni servis in tm ugotovijo, aha treba je menjat se LMM pa variator pa motorcek prostga teka pa sondo...ja to bo pa 200k - 24k in te pride spet 178k recimo. Lahko dobis predracun in se v primeru visokega zneska obrnes in gres?

LP
Potem pac reces, da sedaj nimas denarja in da prides drugic. Naj ti naredijo samo osnovni servis oz. zamenjajo stvari do zneska, ki ste ga SAMI pripravljeni placati (upostevajoc, da dobite nazaj 24.000 SIT).

Lp
Uporabniški avatar
SHadowX
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2587
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 2:26 am
Član Alfa Kluba: 1

spelaz napisal/-a:
Jonas napisal/-a:Kaj pa ce nekdo pripelje na ta kao redni servis in tm ugotovijo, aha treba je menjat se LMM pa variator pa motorcek prostga teka pa sondo...ja to bo pa 200k - 24k in te pride spet 178k recimo. Lahko dobis predracun in se v primeru visokega zneska obrnes in gres?

LP
Potem pac reces, da sedaj nimas denarja in da prides drugic. Naj ti naredijo samo osnovni servis oz. zamenjajo stvari do zneska, ki ste ga SAMI pripravljeni placati (upostevajoc, da dobite nazaj 24.000 SIT).

Lp
Ali to velja tudi ce potrebujes samo odpravo okvare in ne tudi rednega servisa? Torej ce rabim zamenjat recimo lambda sondo, rednega servisa pa ne rabim opravit?
Emperor of The Dark Realm
Uporabniški avatar
Jonas
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1850
Pridružen: Ne Maj 16, 2004 7:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Ma dobr bols je kot nic sam vseen. Ze ce uzames naprimer LMM pri njih, upostevajoc da bos dou nakoncu 24k manj, CE delas se redni servis, je isti k**** al pa ce gres recimo k Zegi, kjer je ze v osnovi LMM 50% cenejsi pa prineses vec kot 24k notr. Tle se splaca it res samo REDNE servise pol delat, pa se to zdj odvisn kaj vse ti menja takrat. Vedno je fora nekje, noben ti nau podariu teh 24k brez da bi jih drugje notr potegnu. Nimam osebno nic proti tej anketi ali osebi ki jo je odprla, imam pa zelo veliko proti Avto Kurceglavu, kjer se zelo potrudijo da te se dodatno ocurijo, nategnejo in ce se le da zamenjajo se tisto kar ni treba. Govorim iz lastnih izkusenj, saj sem avto servisiral ze na skoraj vseh slovenskih uradnih/pooblascenih servisih.

LP
Uporabniški avatar
SHadowX
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2587
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 2:26 am
Član Alfa Kluba: 1

Jonas napisal/-a:Ma dobr bols je kot nic sam vseen. Ze ce uzames naprimer LMM pri njih, upostevajoc da bos dou nakoncu 24k manj, CE delas se redni servis, je isti k**** al pa ce gres recimo k Zegi, kjer je ze v osnovi LMM 50% cenejsi pa prineses vec kot 24k notr. Tle se splaca it res samo REDNE servise pol delat, pa se to zdj odvisn kaj vse ti menja takrat. Vedno je fora nekje, noben ti nau podariu teh 24k brez da bi jih drugje notr potegnu. Nimam osebno nic proti tej anketi ali osebi ki jo je odprla, imam pa zelo veliko proti Avto Kurceglavu, kjer se zelo potrudijo da te se dodatno ocurijo, nategnejo in ce se le da zamenjajo se tisto kar ni treba. Govorim iz lastnih izkusenj, saj sem avto servisiral ze na skoraj vseh slovenskih uradnih/pooblascenih servisih.

LP
Lej fora je v tem da mam verjetno zjebano lambo, mogoce se kej, ampak ce se je moc dogovorit da mi menjajo samo lambdo potem ok, drugace pa mi to sploh ne pomaga, ker so cene materiala tako brutalno previsoke da ni racunice.
Emperor of The Dark Realm
Uporabniški avatar
Jonas
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1850
Pridružen: Ne Maj 16, 2004 7:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

SHadowX napisal/-a:
Jonas napisal/-a:Ma dobr bols je kot nic sam vseen. Ze ce uzames naprimer LMM pri njih, upostevajoc da bos dou nakoncu 24k manj, CE delas se redni servis, je isti k**** al pa ce gres recimo k Zegi, kjer je ze v osnovi LMM 50% cenejsi pa prineses vec kot 24k notr. Tle se splaca it res samo REDNE servise pol delat, pa se to zdj odvisn kaj vse ti menja takrat. Vedno je fora nekje, noben ti nau podariu teh 24k brez da bi jih drugje notr potegnu. Nimam osebno nic proti tej anketi ali osebi ki jo je odprla, imam pa zelo veliko proti Avto Kurceglavu, kjer se zelo potrudijo da te se dodatno ocurijo, nategnejo in ce se le da zamenjajo se tisto kar ni treba. Govorim iz lastnih izkusenj, saj sem avto servisiral ze na skoraj vseh slovenskih uradnih/pooblascenih servisih.

LP
Lej fora je v tem da mam verjetno zjebano lambo, mogoce se kej, ampak ce se je moc dogovorit da mi menjajo samo lambdo potem ok, drugace pa mi to sploh ne pomaga, ker so cene materiala tako brutalno previsoke da ni racunice.
Ja sej glih o tem govorim, prejsnji post pa ni nate letel. To tud mene zanima :) Sam pomoje nebo slo hehe, ker kao zamenjava sonde nebo spadala pod redni servis. Ali pac?

LP
Uporabniški avatar
GEISTERFAHRER
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1389
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ptuj

Kaj sploh spada v "območje" rednega servisa? Naprimer menjava koloteka, ker je zlomljen in je potreben servisa, spada tud pod to al se material posebaj plača? (No, če ma kdo za prodat levi sprednji kolotek, res lepo prosim, da mi javi na PM! Menjal bi ga rad še pred zimo!
Slika
Alfa Romeo, za dušo in telo!
Odgovori
  • Informacija