Alfa Romeo Giulietta

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Zaklenjeno
ziga22
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 754
Pridružen: Če Nov 13, 2008 6:26 pm
Vozilo: 2006 Alfa 159

Luči niti niso tako slabe, zelo podobne novemu Bravotu, ki so spet podobne raznim Astonom...

Počakajmo na kakšno high-quality sliko.
Uporabniški avatar
Alan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4553
Pridružen: Ne Feb 27, 2005 3:10 pm
Vozilo: Giulia 2.0t rwd in 156 3.0 24V V6 GTAm

lizard napisal/-a: Zadnji del bo verjetno bolj agresiven. In glede na motorje, ki so jih napovedali, bo ta avto večinoma gledan v zadek :).
:lol: žalostno da se je treba pr alfi na take stvari zgovarjat, grda je in če bi mela drugo značko spredaj bi jo vsi popljuvali, tako pa se je nekateri ne upate.
Uporabniški avatar
Ozi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3611
Pridružen: Če Dec 28, 2006 10:18 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Rivercity
Kontakt:

lizard napisal/-a: Zadnji del bo verjetno bolj agresiven. In glede na motorje, ki so jih napovedali, bo ta avto večinoma gledan v zadek :).
Tudi z novim avtam je treba upoštevat cestno-prometne predpise :wink: torej bo tudi videna odspredaj :-#
Uporabniški avatar
JAJO
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 146
Pridružen: Ne Jun 25, 2006 10:04 pm

meni se zdi zelo zelo lepa.
Novopečeni alfist
Uporabniški avatar
TribesMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9758
Pridružen: Če Jul 12, 2007 6:17 pm
Vozilo: Something else

Nasplošno se mi zdi da so tele nove oblike (mito in kot zgleda milano bo nekaj podobnega) bolj všeč "nealfistom" kot pa alfistom...
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

Evo več slik. Kaj naj rečem, ni nekaj, da dol padeš, vsaj pri meni ne, bela barva ji verjetno tudi najbolj ne paše, pričakovan sem vsekakor boljši dizajn. Alfa Centro Stile rabi prevetritev zgleda, ker niti Mito niti Milano nisto, da bi človek rekel vau!

Zadek deluje nekako preveč zaobljen, notranjost pa me spominja preveč na BMW-je. Upam le, da bo v živo, sploh v kakšni drugi barvi precej lepša.

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
"There are a lot of good sports car on the road."
"I know, I pass them all the time."
Alfa Romeo. Engineered to Excite.
Uporabniški avatar
scorpionx
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 614
Pridružen: Pe Sep 21, 2007 3:42 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: obala

Zadek je meni kar vsec, spredaj pa #-o
Uporabniški avatar
ivan
Alfist
Alfist
Prispevkov: 283
Pridružen: So Mar 03, 2007 2:57 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana -Vič

Osebno mi je celotna oblika popolnoma brez karakterja, če ne bi blo alfa značk gor bi reku da gre za puntote/bravote (še posebej na tisti sliki k jih je več gor!!). Sej ni slabo sam ...brez karakterja, navadn okrogel jajčast avto. Kot je blo že povedano - temu ne morš rečt "uau", vsekakor pa ni za v koš, še posebi v kšni črni izvedbi
The story goes that Henry Ford used to doff his hat when he saw an Alfa Romeo pass, and that on the day he managed to beat the Alfas, Enzo Ferrari cried like a baby.
Uporabniški avatar
tha_man
Alfist
Alfist
Prispevkov: 346
Pridružen: Ne Sep 04, 2005 6:22 pm
Vozilo: Alfa 146 1.6 TS, Grande Punto 1.4 T-Jet, MX-5 2.0 RC

Zadaj je meni ful dobra, spredaj pa je na teh slikah tudi dosti bolje kot na uni prvi, ki je bla prav grozna... sm še vedno precej pod nivojem predhodnice 147 (sploh pre-facelift). No, počakajmo kakšna bo v živo. Če bo ista fora kot pri Mitotu, bo v črni barvi precej lepša kot v beli.
Uporabniški avatar
Ozi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3611
Pridružen: Če Dec 28, 2006 10:18 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Rivercity
Kontakt:

Števčki so pa od Bravo Sporta :-k

Drugače pa meni za nikamor ni na teh slikah :|
Uporabniški avatar
TribesMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9758
Pridružen: Če Jul 12, 2007 6:17 pm
Vozilo: Something else

V primerjavi s prvo sliko ki je bila znana pred dvemi dnevi tole sploh ni tko slabo... Zadnji konec in bočna linja sta prav simpatična spredaj pa tud ni prehudo. Veliko bolje kot MiTo.

Če ji natakneš 18" in znižaš bi bla prov huda.
Uporabniški avatar
alex146
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1739
Pridružen: Po Mar 06, 2006 2:22 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: AR 159 SW 2,0 JTDM & AR Mito 1,4 turbo LPG
Kraj: Ljubljana

ivan napisal/-a:Osebno mi je celotna oblika popolnoma brez karakterja, če ne bi blo alfa značk gor bi reku da gre za puntote/bravote (še posebej na tisti sliki k jih je več gor!!).
my sentiments exactly... skratka: razočaran!
gb
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 53
Pridružen: Sr Apr 13, 2005 7:24 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

Porazno, sploh notranjost. #-o
Uporabniški avatar
JAJO
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 146
Pridružen: Ne Jun 25, 2006 10:04 pm

počakmo da pridejo mal bolše slike pa da bo avto še v kni drugi barvi. Takrat k je pršu vn mito tud men ni biv ušeč. Amapk čez čas mi je pa ratu full lep.
Novopečeni alfist
Uporabniški avatar
Dejch
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2225
Pridružen: To Jun 08, 2004 9:26 pm
Vozilo: Avant2Go

Notranjost meni osebno zgleda res huda. =D> Kar se pa tiče dizajna zunanjosti pa lahko rečem, da sigurno ni na prvo žogo. Trenutno, mi je tako kot MiTo, bol meeeh. Sicer problem Mita pri meni je, da mi zgleda bol za ženske, medtem ko 149 deluje malce bol resno. Bo pa tole samo z leti dosti boljše, kot z vsakim takim dizajnom. Sicer pa, od novih Alf mi je samo 159 včeč in če bi kupoval avto tega razreda, bi 100% raje gledal za Lancio Delto.

Tele nove Alfe delujejo, kot da jih delajo, da bo všeč ljudem, ki Alfe še niso imeli, medtem ko za alfiste tole pač ni. Zelo se odmikajo od stare zasnove, kaj naj bi Alfa bila.
Zaklenjeno
  • Informacija