A156 1.8 z napako

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Odgovori
Uporabniški avatar
aichi
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 102
Pridružen: Sr Avg 13, 2003 6:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Dravograd, Ljubljana
Kontakt:

Če ma kdo idejo to kupit, ma sam en minus, počeno glavo, kar pa vam bodo veselo zatajili. Sem že skoraj peljal, nakar me je prepričal belo moder dim in vonj po zažganem...

http://www.avto.net/2004/dealer_oglas.asp?id=872289

Slika

Tako da, pozor!
Uporabniški avatar
GTA lover
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1908
Pridružen: To Avg 30, 2005 5:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Počena glava pri 35kkm? Veselo. Tko je to, če se Hondaš z Alfami bavi :lol:

Dobro da nisi kupil...
Uporabniški avatar
luni
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 617
Pridružen: To Feb 21, 2006 1:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

A to so poskusali skrit al kaj? Lol, pizdarija... Itak kupca ki vzame avto od avtohise krije neka osnovna garancija za skrite napake in bi ti morali popraviti. Ne vem, kaj si mislijo res...

Koliko pa stane cirka popravilo tega?
Uporabniški avatar
krucymucy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2140
Pridružen: Če Jan 05, 2006 9:27 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: 50.000km od Ribata

ce je glava res pocena, potem odvisno. za rabljeno glavo sam nebi odstel vec kot 300€ potem pa se tesnila 100€. ni panike.
Moje ime je Niva, Lado Niva. Sem terenski človek!
Uporabniški avatar
aichi
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 102
Pridružen: Sr Avg 13, 2003 6:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Dravograd, Ljubljana
Kontakt:

Ehm ja, avto je u nulo dober za pogledat, pol pa ko vidiš, kaj je z mašino, te pa kar mine. Problem je v tem, da so ta avto dobli not za ceno za Accorda in se ga probajo losat, tu stoji že 3 mesece in ga še noben ni pelo. Po moje je teh 35k sumljivih itak, čeprav v bazi je z avtom vse ok.
Pa še en trik, ko pogledaš na strop znotr, je pr zadnjih lučkah nek rjav flek, pa od šipe nazaj se vidi tak rjav madež, kot bi vodo razlil (če bi bil avto obrnjen na glavo) po celi širini.
Uporabniški avatar
the_febo
Alfist
Alfist
Prispevkov: 468
Pridružen: Sr Okt 13, 2004 4:45 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Bled

ta avto se je prodajal pol leta nazaj oz. rajši še več, kot avto ki je stal v salonu
zato naj bi imel tako malo km
kaj pa če je vse res? :doubt:
Uporabniški avatar
aichi
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 102
Pridružen: Sr Avg 13, 2003 6:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Dravograd, Ljubljana
Kontakt:

Zgodba je taka, prva lastnica je neka ženska, ki ga je mela dobra 3 leta, avto je 6/2002, pol pa ga je kupo nek tip in ga je mel 3 mesce in pol je vzel Accorda, to pa pustil tam, avto je tam od 30.3, kolker me spomin ne vara. Me ma, da bi ga vzel, sam ma glavo fuč in to je Stepančič, ki je sosed tud povedal:
"Matr, kaj mi vozte nove sem, če sem vam že zdavnaj reko, da je glava počena, to je mogo enkrat nekdo orng pregret."
Odgovori
  • Informacija