Alfisti najamemo prostor za rihtanje naših lubic???

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Uporabniški avatar
Turtle
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4033
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 5:22 pm
Vozilo: Alfa Romeo Guiletta QV
Alfa Romeo 155 2.5 V6
Kraj: Bilo kuda kiki svuda

V kolkikor bo to šlo naprej sm potenicalno za, seveda če bo zgoraj omenjenemu zadoščeno.
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Načeloma sem tudi za, bo treba ubosti kako 155 V6 ali Q4 :wink:

Lp
Uporabniški avatar
Turtle
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4033
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 5:22 pm
Vozilo: Alfa Romeo Guiletta QV
Alfa Romeo 155 2.5 V6
Kraj: Bilo kuda kiki svuda

moja je že dobila garažo, sam ni primerna za šraufanje... tko, da...
rapbit
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1876
Pridružen: To Jun 15, 2004 9:08 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: lublana trnovo

bistri kaj je zdaj z unim... k si dal fotke gor...?
meu bi use kar ma križ pa kačo u krogcu!!!!!
-----------------------------------------------------
Uporabniški avatar
skerž
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 656
Pridružen: Pe Nov 04, 2005 1:15 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: škofja loka

stvar je videt fenomenalna,dejte mal poročat,kaj se dogaja,oz. kaj bi blo za postorit!!!
Uporabniški avatar
_BiStRi_
Administrator
Administrator
Prispevkov: 5776
Pridružen: Ne Apr 17, 2005 12:36 pm

Za postorit bi blo v prvi fazi to, da nekdo ki ima dostop v službi/doma do telefona in si uzame tekom današnjega dopoldneva čas in pokliče na agroemono domžale,tam pa reče:

-Se predstaviš

-prosiš če te lahko vežejo h komu ki ima čez zemljišča in objekte

-poveš da si opazil objekt v Zadobrovi z 4 imi garažnimi vhodi in te enostavno zanima, če je kakšna možnost najetja teh prostorov(enega ali več), kot vzrok zakaj potrebuješ poveš, da iščeš skladišče za klub(ni važnokater in bohnedaj razlagat da bo se notri šraufalo, ker ti bojo sam slušalko dol vrgl)

Poskusiš se dogovoriti za ogled objekta(da odklenejo ipd) na mestu samem se bomo pa že naprej zmenili kako in kaj...


Bi klical jst, pa nimam časa, ker sem v službi in to kar vsak dan...študent kak si bo pa menda že čas uzel...sam pristop po telefonu naj bo resen!!!!!


Se kdo javi? #-o

Če se nej napiše, ker če mi dans rata prej it iz službe bom jst poklical...da ne bodo mislili kok interesentov imajo pa bo cena high :mrgreen:
145 QV,33,145,147,159 TI
ElPachanguero
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 5
Pridružen: To Sep 10, 2013 9:27 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Se opravičujem, da oživljam teme iz pradavnine...

Ampak na vseh "ljubiteljskih" forumih se občasno pojavijo takšne teme, ki potem nenadoma zamrejo...

Na BMW forumu je celo nekdo napisal, da Alfisti imajo to organizirano. Ampak kot vidim je to bolj dezinformacija.

Skratka.. a se je iz tega kaj razvilo oziroma ima še kdo ponovno to željo?
simnov
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 780
Pridružen: Po Avg 23, 2010 9:50 pm
Vozilo: Alfa Romeo 147 Ts 1.6 Distinctive
2006 120KM

Ne štekam v čem je fora zapelješ v garažo ali delavnico doma pa je.
Uporabniški avatar
Binji
Administrator
Administrator
Prispevkov: 7812
Pridružen: Ne Apr 05, 2009 6:51 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GT 3.2V6
Kraj: Jesenice

Hja, nimamo vsi delavnice/garaže :)
ElPachanguero
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 5
Pridružen: To Sep 10, 2013 9:27 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Ja res ne vem zakaj se nisem spomnil, na to da enostavno zapeljem avto v garažo ali pa delavnico....

Aja, mogoče zato ker je še nimam. ..

Prav tako ne štekam v čem je fora da brezdomci ne grejo lepo domov spat.. :roll:
simnov
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 780
Pridružen: Po Avg 23, 2010 9:50 pm
Vozilo: Alfa Romeo 147 Ts 1.6 Distinctive
2006 120KM

A :) sploh mi ni kapnilo , da tisti v bloku nima garaž.
Uporabniški avatar
colibry
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3840
Pridružen: Pe Feb 04, 2005 5:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Fora je v tem da ko pride do najema prostora skupaj stopi le pescica ljudi... Ce pa slucajno pride do najema imas pa kar naenkrat 50 ljudi tam ki bi radi prtuknl svoj avto notr in prckal po njemu, dal ni pa niti centa..... Jaz osebno menim da ni noben forum sposoben za DALJ casa kaj takega spravit skupaj. Vedno se nekdo najde ki mu gre kaj v nos....

Mislim pa da bi se dalo to izpeljati tudi malo drugace. Recimo da vodstvo alfa kluba najame neko delavnico v LJ ali okolici za nek soliden dnar za CELO leto. Denar bi zagotovili tako da se pac poveca clanarina recimo vsakemu po 5e. Namrec mnenja sem da ima alfa klub zihr dosti clanov da ce vsak prispeva 5e da je sposobno zbrati denar za najem prostora. Zdaj ni nujno da je to nek MEGA nov objekt ali kaj podobnega. Lahko je tudi stanje objekta TKO TKO in s skupnimi mocmi spravimo plac do stanja za druzenje oz sraufanje. Sam imam podjetje s slikopleskarstvom in suhomontazo in bi z veseljem sponzoriral nekaj materiala ter svojega casa za renovacijo prostora. Vstop bi imeli izkljucno samo clani kluba in ne clani FORUMA ( oz tudi clani foruma ce placa akontacijo za najem prostora )

Zdaj naj pa se kdo pove svoje mnenje o mojem predlogu ali pa kdo doda kaksen predlog....

LP
Uporabniški avatar
ARfan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1101
Pridružen: Ne Apr 11, 2010 5:18 pm
Vozilo: Preoblečen Fiat/Opel

colibry napisal/-a:Fora je v tem da ko pride do najema prostora skupaj stopi le pescica ljudi... Ce pa slucajno pride do najema imas pa kar naenkrat 50 ljudi tam ki bi radi prtuknl svoj avto notr in prckal po njemu, dal ni pa niti centa..... Jaz osebno menim da ni noben forum sposoben za DALJ casa kaj takega spravit skupaj. Vedno se nekdo najde ki mu gre kaj v nos....

Mislim pa da bi se dalo to izpeljati tudi malo drugace. Recimo da vodstvo alfa kluba najame neko delavnico v LJ ali okolici za nek soliden dnar za CELO leto. Denar bi zagotovili tako da se pac poveca clanarina recimo vsakemu po 5e. Namrec mnenja sem da ima alfa klub zihr dosti clanov da ce vsak prispeva 5e da je sposobno zbrati denar za najem prostora. Zdaj ni nujno da je to nek MEGA nov objekt ali kaj podobnega. Lahko je tudi stanje objekta TKO TKO in s skupnimi mocmi spravimo plac do stanja za druzenje oz sraufanje. Sam imam podjetje s slikopleskarstvom in suhomontazo in bi z veseljem sponzoriral nekaj materiala ter svojega casa za renovacijo prostora. Vstop bi imeli izkljucno samo clani kluba in ne clani FORUMA ( oz tudi clani foruma ce placa akontacijo za najem prostora )

Zdaj naj pa se kdo pove svoje mnenje o mojem predlogu ali pa kdo doda kaksen predlog....

LP
=D>
Uporabniški avatar
kostolomc
Alfist
Alfist
Prispevkov: 368
Pridružen: To Dec 20, 2005 6:24 pm
Kraj: "Moj dom je Lublana ...."

za kej tazga se tut včlanim v klub ne sam da sem član Foruma
=D> =D> =D>
Banny
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1830
Pridružen: Če Okt 04, 2012 12:14 pm
Član Alfa Kluba: 1
Kraj: Tolmin

Res je, da nisem clan kluba, ampak ce bi se uclaniu, nebi hodiu sraufat auta iz tolmina u ljibljano in res nevem zakaj bi podpirau tak plac... U teh 100tih km mi lahko se kaj crkne :wink:
Odgovori
  • Informacija