Alfisti najamemo prostor za rihtanje naših lubic???

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Uporabniški avatar
skerž
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 656
Pridružen: Pe Nov 04, 2005 1:15 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: škofja loka

to bi mogl dobit kakšno staro fabrko,ki oddaja kake hale,ali malo večje prostore za kak soliden keš,sam bo zlo težko
Uporabniški avatar
_BiStRi_
Administrator
Administrator
Prispevkov: 5776
Pridružen: Ne Apr 17, 2005 12:36 pm

Treba je iskat kakšen kompleks ki je npr. propadla fabrika na malo bolj osamljeni-tržno nezanimivi lokaciji, kjer ne bojo mogli dobiti veliko denarja za najemnino...ala star gasilni dom, opuščena proizvodnja ipd

Dvigalo dvomim, da bomo dobili, bomo že improvizirali malo :wink:


Sicer pa več ko nas bo večji prostor bo in težje se bomo zmenili glede orodja, ključev in ostalih stvari.

Zadevo ki jo bomo(če jo bomo našli) ne bodo oddali za mesec dni ampak za določeno obdobje.

Jst glede na to da rabim qv spravit pod streho, pa da imam zdej še 33ko ki bi jo kr skoz neki rihtal , bi takoj podpisal za daljši čas...verjamem pa da vsi ki ste za stvar imate tudi podobne "projekte", ki jih nimate kje šraufati in bo to idealka...


Z malo improvizacije se da ustvariti prav spodobno delavnico, čimbolje je da je malo na samem, za razna testiranja alfic po bližnji okolici :mrgreen:


Vem za eno lokacijo ki bi morda bila primerna, se bom v kratkem pozanimal če se da vzeti v najem...in v kakšnem stanju je...
145 QV,33,145,147,159 TI
Uporabniški avatar
prjatu
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3940
Pridružen: So Jan 24, 2004 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Bistri, ne zbijam morale, samo povedal sem izkušnjo
Pravi alfist postaneš šele takrat, ko ti zariba prva alfa

Zaradi slabega vremena bo današnji dan prestavljen na jutri
Uporabniški avatar
Damijan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6071
Pridružen: Po Okt 13, 2003 9:30 pm
Vozilo: Lady "K"
Kraj: Gabrje (nedaleč od Preshgain)

Prostori tovarne ROG, stari prostori LITOSTROJA???
Uporabniški avatar
colibry
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3840
Pridružen: Pe Feb 04, 2005 5:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

v ROGu dvomim da je kaj tazga frej. vse kar je vredu od prostorou je oddano. zivin 20m stran :D tko da vem :D
Uporabniški avatar
guma
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1009
Pridružen: To Apr 12, 2005 8:28 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Sem za, je tudi že bil predlog na forumu pred časom. Mene že zebe v prste, ko skačem okoli svoje 75tke :( Sicer že nekaj časa gledam za podoben prostor in je v Ljubljani in njeni okolici, od 30k pa do 60k sit na mesec za največ dva avtomobila (z elektriko). Cenejše garaže po Ljubljani imajo 12 kvadratnih metrov, kar pomeni, da parkiraš avto in lezeš čez prtljažnik ven....da bi lahko kaj naredil okoli avto lahko samo sanjaš. Tako, da, ja. Jaz sem za.
Slika
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Slika

:?
Uporabniški avatar
Turtle
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4033
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 5:22 pm
Vozilo: Alfa Romeo Guiletta QV
Alfa Romeo 155 2.5 V6
Kraj: Bilo kuda kiki svuda

been there done that, pol pa zarad drugih mogu napol podrt avto vn vlečt.... Predlog za tistga k organizera je da za 1 leto naprej vzame najemnino.
ZeMo
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 26
Pridružen: Po Maj 22, 2006 11:05 pm

ja jaz sem takoj za kajti imam en projekt ki bi zelo rad na naredil pa me prostor baše nimam kje


Sem zelo resen interesent
Uporabniški avatar
Dejan156
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1698
Pridružen: So Jan 03, 2004 10:42 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

se bom še jaz malo pozanimal...sam povejte kok veliko bi radi mel, da vem kje pa koga vprašat....20kvadratov, 100kvadratov, 200kvadratov...samo tko okvirno naj en pove, pa se bom mal pozanimu, pa če se kej najde, sporočim.
LP
\°/
blisk
Alfist
Alfist
Prispevkov: 397
Pridružen: Ne Jan 15, 2006 7:50 pm

Če boste hoteli delat kulturno in se tudi premikat po delavnici,potem minimalno 100 kvadratov,spet odvisno kolk avtov mislite met notri....namreč sam imam 30 kvadratov garaze in sta notri dva avta in spredaj delavna miza in je pratktično zasedeno vse :?
Alfa-potenza italiana
Uporabniški avatar
guma
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1009
Pridružen: To Apr 12, 2005 8:28 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Hehe, Prjatu, Laser, Turtle.. pišete identične odgovore, kot pred zadnjim predlogom o skupnih prostorih, kakšno leto nazaj. :mrgreen: Se vam je moralo pa fino zamerit.

Definitivno se strinjam, da je treba zagotoviti plačano najemnino vsaj za eno leto naprej. Torej je treba takoj pokazat denar. Tukaj tudi vidim problem, da se bo število interesentov drastično zmanjšalo, kar spet podraži zadevo (manj uporabnikov - višja najemnina po glavi). No ja, jaz še vedno iščem prostor za max. tri avte (rabim še dva pacienta, kar pa ne bo problem :mrgreen: )
Slika
Uporabniški avatar
_BiStRi_
Administrator
Administrator
Prispevkov: 5776
Pridružen: Ne Apr 17, 2005 12:36 pm

@guma če kej najdeš, mene lahko šteješ zraven...

Drugače pa stoji star objekt tukaj pri nas v Zadobrovi, poleg vetrinarskega instituta(ali karkoli že je) lastnik je Agroemona Domžale...

Treba je poklicat in povprašat, ker pa je firma bolj tko tko, vem(po izkušnjah), da niso ravno navdušenim nad kakšnim poslom, zato jim bo treba malo težiti. Notri so baje precej veliki prostori, ne vem pa ali je prazno ali s čim napolnjeno...predvidevam, da so notri verjetno klopi za gasilske veselice...


Ni mi še uspelo poklicati in se pozanimati...se kdo javi, da jim malo zateži po telefonu in se informira???


Slika

Slika


Slika

Zadaj za objektom je mislim da stanovanje, pri kliniki je pa pes čuvaj, tko, da dvomim, da bi nam uspeli izropati garaže ponoči, glede na to, da pes laja vsakič ko gre kdo mimo...
145 QV,33,145,147,159 TI
rapbit
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1876
Pridružen: To Jun 15, 2004 9:08 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: lublana trnovo

uuuooouu tole pa ful dobr zgleda....
kok bi šele če bi bla polna alfic...... :roll:
meu bi use kar ma križ pa kačo u krogcu!!!!!
-----------------------------------------------------
Uporabniški avatar
Overs[t]eer
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1704
Pridružen: To Sep 21, 2004 11:37 pm
Vozilo: 156 3.2 GTA
Kraj: Ljubljana

Evo še mene, k sem bil zadnjič na pijači najbolj glasn :)

Jst sem seveda tud za, da se najame en skupni prostor za šraufarijo, skladiščenje in druženje (še sploh ker se je sezona zunaj končala). Kolega je že mel pred časom podobno garažo in je blo zlo zanimiv, velik se je popravl, pa še fajn so/smo se mel... Če se najde neka normalna druščina, da se bo dal vsem zaupat tisto kar se pusti v garaži, me prosm štejte zraven.

Glede prostora pa sem ne dolg nazaj vse oglasnike pregledal pa razen 13m2 tripleks garaž - je ponudba zelo klavrna.
Odgovori
  • Informacija