Oprema : ohranjenost? Kaj prevlada?

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Odgovori
Uporabniški avatar
vizo
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 113
Pridružen: Pe Jul 18, 2003 10:57 am

Vse ima neko svojo mejo, seveda ne kupiš enega avta, ki ima zunanjost zelo zdelano, ker to pač kaže na nek odnos, ki ga je imel lastnik do avta, kot ste že nekateri povedali. Vseeno pa ne gre iti tudi v tej smeri v neko pretiravanje, če ima avto nekaj praskic od parkiranja in podobnih manjših zadev, pa če je mehanika vsa tako kot treba, ne vidim pri tem nobenega problema, še posebej če je avto iz italije, kjer vsi vemo kako je po mestih parkiranje in so vsi avti malo popraskani.

Tako sem se odločil tudi sam, ko sem pred dvemi leti kupil svojo 156ko, ki je bila mehansko 100%, le po vratih pa je imela na vsaki strani nekaj manjših praskic, vendar me to sploh ni posebej motilo, ker mi je bilo glavno to kar je pod pokrovom motorja. Tistih par praskic lahko daš še vendno spolirat, če ti gre pa enkrat kej zelo narobe pod pokrovom, lahko pa samo še v jarek zarineš. Na misel mi ne pride da bi kdaj parkiral na kakšnem robniku, ko vozim pazim na luknje na cesti ampak še vedno se pa kdaj najde kak bedak, ki ti na parkirišču rukne avto, tako da nimaš kej, to je pa urbano življenje!
Slika
Odgovori
  • Informacija