Zakaj se ne včlanite v Alfa klub?

Info o klubu, za NOVE člane,..
Jonny
Alfist
Alfist
Prispevkov: 489
Pridružen: Ne Mar 25, 2007 10:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Bled

Še meni naslov mam že izpolnjeno izjavo sam še kuverto najdt pa poslt :)
SubjectX
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1001
Pridružen: To Jun 21, 2005 1:04 pm

jest sm tud verjetno prelen, da bi izpolnil vso to birokracijo in poslal. Ce bi se dalo placati preko paypala, pa online izpolniti to zaprisego, bi verjetno to naredil..

ampak, navadna posta?? kdo pa se ti sploh uporablja v dobi digitalnih podpisov in certifikatov..

Pravtako ne vidim poante se vpisati, ker teh popustov ponavadi sploh ne izkoristim:) Sem clan AMZS ze par let, pa tud se popusta za tehnicni nisem izkoristil, kaj sele kuponcek..
Uporabniški avatar
rockson
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 812
Pridružen: Ne Avg 21, 2005 10:51 am
Član Alfa Kluba: 0

Sej ne vem - mogoče kje piše ampak vseeno. Je članarina vezana na koledarsko leto ali na datum pristopa?

Ne bi rad zdajle plačal 30€, pa januarja spet 20€.
Don't drink and drive, smoke and fly!
Slika
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

rockson napisal/-a:Sej ne vem - mogoče kje piše ampak vseeno. Je članarina vezana na koledarsko leto ali na datum pristopa?

Ne bi rad zdajle plačal 30€, pa januarja spet 20€.
Članarina se plačuje za koledarsko leto, drugače bo pa tudi letos v mesecu oktobru akcija za za nove člane in bo cena za pristopnino, članarino za preostanek 2007 in za celo leto 2008 ugodnejša....

Lp
Uporabniški avatar
rockson
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 812
Pridružen: Ne Avg 21, 2005 10:51 am
Član Alfa Kluba: 0

Foggy napisal/-a:
rockson napisal/-a:Sej ne vem - mogoče kje piše ampak vseeno. Je članarina vezana na koledarsko leto ali na datum pristopa?

Ne bi rad zdajle plačal 30€, pa januarja spet 20€.
Članarina se plačuje za koledarsko leto, drugače bo pa tudi letos v mesecu oktobru akcija za za nove člane in bo cena za pristopnino, članarino za preostanek 2007 in za celo leto 2008 ugodnejša....

Lp
Zakon - a če mam RD v oktobru je še kej dodatnega popusta? :P

poklicnadeformacija.press :lol:
Don't drink and drive, smoke and fly!
Slika
rost2004
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 1
Pridružen: To Jul 15, 2008 11:31 am

Jaz mam pa probleme s prenosom pristopne izjave. Mi jo lahko pšlete na mail? ROST2004@t-2.net
Hvala
:cry: :evil:
Uporabniški avatar
rockson
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 812
Pridružen: Ne Avg 21, 2005 10:51 am
Član Alfa Kluba: 0

Aja, eno vprašanje. Jaz sem že bil vaš član, ko sem imel prejšnjo alfo - v bistvu še vedno prejemam vabila za toti rejli domov.

Kako je z obnovitvijo tega članstva?
Don't drink and drive, smoke and fly!
Slika
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Plačaš članarino, če že nisi bil izbrisan iz evidence, torej da že dvakrat zapored nisi plačal članarine. V tem primeru plačaš ponovno vpisnino 10€.
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
gregork
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 596
Pridružen: Po Sep 29, 2008 2:10 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Bohinj

Jaz sem pa član pa nič ne piše pod rubriko AVTOR, da sem član tako kot pri nekaterih.
Kako to urediš. Včlanil sem se letos in šel na 5. rejli.
AR ruls
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Ne razumem čisto vprašanja? Kje je ta rubrika avtor?
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
Uporabniški avatar
alro
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2700
Pridružen: So Feb 11, 2006 1:39 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica/Gorenje pri Divači

Pod avatarjem mu ne piše da je član kluba.
Slika
gregork
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 596
Pridružen: Po Sep 29, 2008 2:10 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Bohinj

Tako je alro.
Tam ko pri vseh, ki ste včlanjeni piše da si včlanjen.
Zakaj pri meni ne piše?
AR ruls
Uporabniški avatar
Injy
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 869
Pridružen: Po Jun 04, 2007 9:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

gregork napisal/-a:Jaz sem pa član pa nič ne piše pod rubriko AVTOR, da sem član tako kot pri nekaterih.
Kako to urediš. Včlanil sem se letos in šel na 5. rejli.
Res je, včlanil si se februarja letos, vendar na pristopni izjavi nisi navedel nicka na forumu, saj si se na forum prijavil šele prejšnji mesec. Zato tudi nimaš deteljice, ker administrator niti ni vedel, da ti jo mora dodati. Ni problema, bomo uredili čimprej.
Uživajmo, dokler lahko...
156ts
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 49
Pridružen: Ne Mar 28, 2010 12:46 am

Res ne vem zakaj bi se včlanil in plačeval zato, da se udeležim srečanj in dobim neko darilce (ki po možnosti sploh ni koristno). Itak vsak pozna kakšenga serviserja oz nekoga ki pozna dobro kakšnega serviserja in dobi vsaj tak popust. Za drugo pa ne vem kaj bi rabil.

Sam sem sicer fotograf in član portala slo-foto.net. Tam so tudi organizirana srečanja, na katerih dobiš zastonj majico, fotkaš model, ki ga namaže pro vizažistka na zanimivi lokaciji, zastonj spiješ kolikor hočeš in poješ kolikor hočeš. Prodajalo se je naprimer tudi spominske kartice po polovični ceni itd, torej same koristne stvari. Itak se dobi ta denar od sponzorjev, ne pa da se ožema člane in po možnosti še za dogodek računa. Ok razumem da se mora portal in klub nekako financirat, samo to se dela z oglaševanjem itd. To je normalen postopek...Poleg tega pa se organizira skupinske nakupe oprem, kjer so spet popusti precej večji kot pri vas, pa se ve da so marže pri foto opremi manjše. Govorim o 25 in več% popusta. Normalni popusti so pa 4-10%. In to vse jasno brez kakršnih koli članarin ;) .

Ne vzeti to samo kot kritiko, ampak dobronameren nasvet. In razlago zakaj s temi pogoji in takimi vprašanji odbijate člane foruma od včlanitve ;)
Uporabniški avatar
_BiStRi_
Administrator
Administrator
Prispevkov: 5776
Pridružen: Ne Apr 17, 2005 12:36 pm

Glede na to, da smo eden večjih klubov v Sloveniji jih očitno ne odbijamo...

Naša politika je pač takšna, tako da hvala za nasvet, ampak se ga raje ne bomo poslužili.

Spregledal si pa bistvo:

Večina naših članov se učlani zaradi pripadnosti in tekom srečanj dobijo vse kar vložijo povrnjeno, ti bi se pa učlanil izključno zaradi popustov in ne zato ker bi ti bila Alfa pri srcu in bi želel pripadat neki skupini.

Naša darilca so vedno koristna, niso pa to samo darila za zvestobo, katera nekateri prejemajo ampak se to odraža tudi na dogodkih, kjer cenovno prilagodimo tako, da dejansko imajo naši člani nekaj od članstva v klubu, tako da je tvoje pisarjenje naravnost smešno.

To ožemanje članov pa raje zase zadrži, ker je žaljivo, še posebej če ne poznaš situacije, kako stvari potekajo, pa četudi je bilo samo namigovanje na to...sploh glede tega, koliko nekateri člani svojega prostega časa vložijo v nekatera srečanja, to pa zato ker so z srcem pri stvari.



Tu je pač neka razlika, have fun pri nakupu foto opreme, včlanit se pa ni potrebno, te noben ne sili, da ne boš preveč v finančni zgubi :wink: :mrgreen:
145 QV,33,145,147,159 TI
Odgovori
  • Informacija