F1 - 2008

Alfa racing, GHD, ETCC, F1, ostali moto športi
Odgovori
Uporabniški avatar
rokkas
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 565
Pridružen: Sr Jul 18, 2007 7:09 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Križ, Komenda

lizard napisal/-a:
rokkas napisal/-a:ja napaka je da se zaletis enkrat.. ne pa 3x zaporedoma.. pa sej ti si kot kaze fan kimija in te nebo noben prepricu. tvoja stvar. Mene kot fana ferrarija pa take stvari zmotjo...
Ah ne da se mi več. Sem navijač Ferrariju (tako, da prosim ne mi govorit, navijač česa sem in česa nisem), ampak mi je brezveze ko nekdo pljuva po enem dirkaču, brez da bi prej pod drobnogled vzel več stvari. Pač se je v Belgiji in Singapurju zaletel, ampak je vozil na nož v obeh primerih. Se zgodi, in življenje gre naprej. Lani je pa osvojil naslov, pa izgleda, da že vsi to pozabljate.

Danes smo najbolj jezni lahko na Ferrari, ki zadnje čase dela take napake, da glava peče. Massa se mi pra smili trenutno.
se strinjam da ferrariju ne gre v zadnjih dirkah. pa tudi to da je kimi biu lani dobr(viz par postov visje - kimi je bil). Stvar je taka. To je njihova sluzba in morajo se obnasati kot profesionalci. Pod to spada seveda tudi znati voziti situaciji primerno. To pa zal mene ni uspel prepricati da zna... thats it
Uporabniški avatar
AR155
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 669
Pridružen: So Nov 05, 2005 4:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: reteče pri škofji loki

hamiltonu se je pa spet usral...v celi dirki je prehitel enega dirkača,pa še to je 30 krogov vozu za njemu,na konc je bil pa kar 3.
masa se pa tud men mal smili,nč kriv pol so ga pa še zjebal komisarji
forza alfa
dejch79
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 196
Pridružen: Po Sep 17, 2007 11:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

gooo massaaaaaaaaa =D> . Jutri bo zanimiva dirka..
Upam na Hamilton zdrs po lestvici in dobro vožnjo ter pomoč Raikonena.

Lp
Uporabniški avatar
_BiStRi_
Administrator
Administrator
Prispevkov: 5776
Pridružen: Ne Apr 17, 2005 12:36 pm

Koji k**** WTF??????


Sej Hamilton dobro pelje, sam WTF je blo pa tole na koncu... #-o
145 QV,33,145,147,159 TI
bobo32
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 144
Pridružen: Ne Jan 06, 2008 1:40 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Brežice

pa ka ta Glock išče v formuli
dobra :steering: Masse
pa sreča Hemeltona
Alfa Romeo 146 1.8 16v rules
Uporabniški avatar
alfa_samec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 11797
Pridružen: Sr Dec 05, 2007 11:08 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GTV 2.0, 145 1.6, 147 1.6, 147 FL 1.6; Brera 2.4 JTDm; MiTo 1.3 JTDm
Kraj: Puconci

pa če to ni podkupljeno, pol ni nič!!!!!!

halo!!!!!pa to je isto, kot ko sta ferrarija eden drugemu podarjala zmage za naslov!!!

:x :x :x :x

ja, Hamilton je res najboljši #-o

massa zaslužiš si =D> =D> =D>

GLOCK #-o
8AK
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1999
Pridružen: Ne Sep 05, 2004 1:48 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Črnuče

Vettel car, Minardi tud! Glock...... :|
V8
Uporabniški avatar
skerž
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 656
Pridružen: Pe Nov 04, 2005 1:15 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: škofja loka

Hamilton...softič #-o #-o
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

McLarnu sicer treba čestitat saj so na to čakali celih 10 let. Hamilton mi je postal to sezono in tudi del prejšnje zelo antipatičen, tako da njemu sicer privoščim, vendar sem mnenja, da bi si letos Massa bolj zaslužil naslov, saj je dirkal s srcem.

Glock je baje vozil na gumah za suho.
"There are a lot of good sports car on the road."
"I know, I pass them all the time."
Alfa Romeo. Engineered to Excite.
Uporabniški avatar
GTAm
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5102
Pridružen: Sr Jan 14, 2004 12:36 pm
Kraj: Postojna

Mah kr neki....No comment.

Mislm, kaj je oni bizgec od Glocka tam štrikal, sam bog ve...

Ne morem verjet.

Sam Vettel je res hiter, svaka čast.
alfafil
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4576
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor
Kontakt:

-Glock menda ni menjal gume,drugače si ne znam razlagat tole #-o :doubt:
-Hamilton je tokrat imel veliko sreče,za razliko od lanske sezone,privoščim mu najbolj zaradi njegove prelepe punce :wink:
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Smola, nimamo kaj, letos je bilo preveč napak z strani moštva in vzdržljivost je šepala, Massa je svoje delo opravil odlično. Upajmo da bo drugo leto več sreče.....

Sicer je bila pa zadnja dirka prava paša za oči in nebi mogla biti bolj začinjena....

Lp
Uporabniški avatar
AR155
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 669
Pridružen: So Nov 05, 2005 4:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: reteče pri škofji loki

to so tiste prave dirke,ko ti srček razbija...
čestitke Masa =D> =D>
lepmu dečku se je pa spet usral...
bravo Vetel,sam mal prej bi ga mogu...
forza alfa
dejch79
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 196
Pridružen: Po Sep 17, 2007 11:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Dirka res ena tistih, ki jih z užitkom pogledaš. Massa suvereno od štarta do cilja, izredno konstantna in hitra vožnja.
Hamilton, je vozil zelo defenzivno in pazil, da ne bo storil napake, ali pa da ga bo kdo drug potisnil iz steze. No na koncu se je zanj izšlo kot si je želel. Sam sem sicer mnenja da si Massa bolj zasluži naslov, a rezultat je kakršen je.
Junak dirke Vettel. Dečko je briljanten po mokrem. Moje mnenje.. naslednji kandidat za svetovnega prvaka.
Glock.. četudi je bil na gumah za suho stezo, močno dvomim da je potrebno tako hitro spustiti voznike za tabo naprej in voziti tako defenzivno zadnja dva ovinka.
Sam sem doživel nekako isto kot tata Massa. Ko je prišel Massa skozi cilj sem skakl do stropa, potem pa je prišla minuta streznitve.
Hja drugo leto bo bolje:)
Še vedno pa smo osvojili konstruktorski naslov, kar ni zanemarljivo.
Lp
Uporabniški avatar
alfa_samec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 11797
Pridružen: Sr Dec 05, 2007 11:08 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GTV 2.0, 145 1.6, 147 1.6, 147 FL 1.6; Brera 2.4 JTDm; MiTo 1.3 JTDm
Kraj: Puconci

dejch79 napisal/-a:Dirka res ena tistih, ki jih z užitkom pogledaš. Massa suvereno od štarta do cilja, izredno konstantna in hitra vožnja.
Hamilton, je vozil zelo defenzivno in pazil, da ne bo storil napake, ali pa da ga bo kdo drug potisnil iz steze. No na koncu se je zanj izšlo kot si je želel. Sam sem sicer mnenja da si Massa bolj zasluži naslov, a rezultat je kakršen je.
Junak dirke Vettel. Dečko je briljanten po mokrem. Moje mnenje.. naslednji kandidat za svetovnega prvaka.
Glock.. četudi je bil na gumah za suho stezo, močno dvomim da je potrebno tako hitro spustiti voznike za tabo naprej in voziti tako defenzivno zadnja dva ovinka.
Sam sem doživel nekako isto kot tata Massa. Ko je prišel Massa skozi cilj sem skakl do stropa, potem pa je prišla minuta streznitve.
Hja drugo leto bo bolje:)
Še vedno pa smo osvojili konstruktorski naslov, kar ni zanemarljivo.
Lp
ki si ga je ferrari po vseh napakah in pokvarjenih bolidih najmanj zaslužil...moglo bi biti ravno obratno: Massa pravk in Mercedes konstruktor...
Odgovori
  • Informacija