GHD Sevnica 2008

Alfa racing, GHD, ETCC, F1, ostali moto športi
Odgovori
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Malo utrinkov z današnjih dirk......kljub malo slabšemu vremenu, smo se imeli zelo dobro in videti je bilo kar nekaj dobrih voženj....

Lancia Delta HF Integrale - Bubnič

Lancia Beta

Še malo "italjanov"

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Jutri mogoče prilepim še kak posnetek in še kako sliko :wink:
alfi147
Alfist
Alfist
Prispevkov: 400
Pridružen: To Jun 19, 2007 12:08 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zagorje

Ja jst sem bil tut na dirki in moram reči da je blo kljub malo dežja in mokri progi vse skupaj zelo zanimivo in atraktivno.Pred vsem sem bil navdušen nad Valantom in njegovo Integralko ki je res kar letela, sicer tut Bubnič ni glih slabo pelu sam zaostanek je bil kar velik.Da je še vedno velemojster je dokazal tudi racingboy saj je vozil skoraj tako kot bi bila proga suha =D> =D> =D> Bravo!

Vse pohvale tudi Horvatu in Bohu za dobro pripravo "mick", tudi vožnja je bila dobra, škoda le da je Boh odletel.

Sem bil pa kar malo razočaran nad predstavo Smolnikarja, saj sem bil navajen na izjemne vožnje na "nož", ki jih je z njegovo Alfo uprizarjal Slavec, ki ga je bilo res užitek gledat.Upam da se bo do naslednje dirke malo "vzel skupaj" in tudi on postregel s kakšnim dobrim rezultatom in atraktivno vožnjo...

Škoda pa tudi za Audija TT DTM, ki ga je voznik zapeljal med bukve in kar dobro razbil.

Aja skoraj sem pozabil pohvaliti Asjo Zupanc ki je pristala na odličnem četrtem mestu takoj za Bubničem.Čestitke =D> =D> =D>

To je to, drugače pa že komaj čakam na naslednjo dirko Na Gorjancih.
alfi147
Alfist
Alfist
Prispevkov: 400
Pridružen: To Jun 19, 2007 12:08 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zagorje

Še nekaj slik iz Sevnice:

Slika
Slika

zmagovalec:
Slika
Slika

Audi TT DTM po izletu v gozd:
Slika
Shoe123
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 2
Pridružen: So Dec 06, 2014 12:45 pm

Sem bil pa kar malo razočaran nad predstavo Smolnikarja, saj sem bil navajen na izjemne vožnje na "nož", ki jih je z njegovo Alfo uprizarjal Slavec, ki ga je bilo res užitek gledat.Upam da se bo do naslednje dirke malo "vzel skupaj" in tudi on postregel s kakšnim dobrim rezultatom in atraktivno vožnjo...
Sign up with Brain Dumps.com ccna for getting incredible online 1z0-102 exam courses exam and coloradomesa.edu.
Odgovori
  • Informacija