SPTA 2007

Alfa racing, GHD, ETCC, F1, ostali moto športi
Odgovori
Uporabniški avatar
IztokFranko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 972
Pridružen: Po Sep 27, 2004 9:09 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: LJ, KK
Kontakt:

zombi no coment... med tem ko si spal se je na pisti veliko dogajalo in spremenilo... tak da je izjava da je v vsaki diviziji le po trije avtomobili zelo izven konteksta.

glede cliotov pa upam, da se jih bo zbralo dovolj, čeprav bi jih jaz osebno raje videl skupaj z divizijo II. kjer bodo dovolj konkurenčni... po mojih virih, pa bužga razmišlja tudi o enem drugem avtomobilu, tak da je še vse v zraku..
Uporabniški avatar
JeZn
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 98
Pridružen: Če Apr 14, 2005 2:36 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana - Nova Gorica
Kontakt:

Ne vem od kje vam številka tri? Jst sm reku da bomo prišli z najmanj dvema clioma če bo kaj iz tega
Igor sej veš kako je to, ti rečeš sigurno dva, pol pa da je bolj zanimivo eni napihnejo na tri... Tko da zgleda wau, to pa je zanimanje.
Zgleda da si AK Lamko res zelo prizadeva za pokal, ker tko kot Franko piše ki je zelo blizu, ne kaže glih dobro. Očitno se Lamkotovi dirkači najraje vozijo izven hude konkurence, pol pa tarnajo in govorijo.....
Je pa res da bi blo Robidi lepše kupit en bombnik da se vozi spredaj, kot pa se z enakim avtomobilom voziti zadaj pa si živce žret. Ker on itak dirka za relaks.
U glavnem jst upam na Clio pokal in dobro konkurenco v njem. Ker 10 enakih avtomobilov še ne zagotavlja bitk.
Fun is not a straight line.
Uporabniški avatar
IztokFranko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 972
Pridružen: Po Sep 27, 2004 9:09 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: LJ, KK
Kontakt:

ej, pa js sem ziher, da sem slišal igorja v kongotu, da je rekel da se lahk s tremi postavijo na štart clioti prihodnje leto, če pokal bi bil.... :doubt: :wink: sam ne vem, zaj sem pa zmeden :) :? sam js sm slišal tri, res pa je, da mi je ta številka pri srcu :mrgreen:
Uporabniški avatar
JeZn
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 98
Pridružen: Če Apr 14, 2005 2:36 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana - Nova Gorica
Kontakt:

Ja, trije. Slavko, Igor in Jaka. :mrgreen:
Fun is not a straight line.
Uporabniški avatar
IztokFranko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 972
Pridružen: Po Sep 27, 2004 9:09 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: LJ, KK
Kontakt:

JeZn napisal/-a:Ja, trije. Slavko, Igor in Jaka. :mrgreen:
pol sm prav slišal :D čeprav sem še špelco poleg štel ... sam pol je že 4, pa oče fabi bi znal it vozit, torej že 5 .... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Uporabniški avatar
GTA lover
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1908
Pridružen: To Avg 30, 2005 5:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

JeZn napisal/-a:Očitno se Lamkotovi dirkači najraje vozijo izven hude konkurence, pol pa tarnajo in govorijo.....
Mogoče je pa problem v tem, da nimamo vsi denarja za ST-spec avtomobile, kjer je seveda, mimogrede, v Sloveniji definitivno najhujša konkurenca :roll:
Uporabniški avatar
IztokFranko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 972
Pridružen: Po Sep 27, 2004 9:09 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: LJ, KK
Kontakt:

GTA lover napisal/-a:
JeZn napisal/-a:Očitno se Lamkotovi dirkači najraje vozijo izven hude konkurence, pol pa tarnajo in govorijo.....
Mogoče je pa problem v tem, da nimamo vsi denarja za ST-spec avtomobile, kjer je seveda, mimogrede, v Sloveniji definitivno najhujša konkurenca :roll:
=D> =D> =D>

ne, sej ne vem zakaj vsi rinejo v neke hude avte,,, vsi naj gredo s clioti na stezo :|
Uporabniški avatar
GTAm
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5102
Pridružen: Sr Jan 14, 2004 12:36 pm
Kraj: Postojna

Spet dva grozna pametnjakoviča, jaooo, no comment
Uporabniški avatar
JeZn
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 98
Pridružen: Če Apr 14, 2005 2:36 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana - Nova Gorica
Kontakt:

Mogoče je pa problem v tem, da nimamo vsi denarja za ST-spec avtomobile, kjer je seveda, mimogrede, v Sloveniji definitivno najhujša konkurenca
A zdej je pa Igor kriv če je Enesu, ki je vozu novejši in zmoglivejši avtomobil, dajal po pol sekunde na Km.
Igor je imel v gorskem prvenstvu vsaj en primerljiv avtomobil, kaj pa Robida na pisti? Aja sej ga je nažgala Honda Gr.N s veliko manj KM.
Sicer pa ni treba o konkurenci ker to smo že razpravljali. Ko je konkurenca bila (in verjetno še bo) so imeli vsi možnot se pokazat.

Tem od Lamkota res ni nikoli nič prav. Letos so govorili kako si Igor ne upa pridt na pisto, pa da vozi gorske kjer nima konkurence. Zdej ko bi rad pršu peljat pisto v pokal, pa vsi bežijo stran. Robida bombnik od Minija, Bužga tudi ena druga opcija.... #-o Večni godrnjači :mrgreen:
Fun is not a straight line.
Uporabniški avatar
_BiStRi_
Administrator
Administrator
Prispevkov: 5776
Pridružen: Ne Apr 17, 2005 12:36 pm

Emm, če bo kregarija bomo dal hitro pod ključ(ker se mi zdi da se počasi pripravlja)

Da ne pride na nivo rally-magazin foruma... :wink:





on topic...lahko bi naredil malo cenejše pokale, bolj finančno dostopne, pa dali priliko mlajšim, ki ne zberejo/mo dovolj denarja...snp je bil na začetku poceni dirkanje...potem pa vedno dražji... #-o bi bil pa dober vzor tudi seicento pokal...še posebej ko se je dalo peljati sezono za miljon...
145 QV,33,145,147,159 TI
Uporabniški avatar
zombi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1933
Pridružen: Ne Okt 12, 2003 7:58 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo 159 2.0 JTDm
Kraj: Logatec
Kontakt:

Še malo pa bom prišel do ugotovitve, da je GTAlover na nekem drugem forumu EatMyDust... samo jambranje in očitno vam gre nekaterim Igor res malo na živce.
Na rallymagazinu prebiram kako Igor nima jajc vozit CHD, ker je konkurenca tak ostrašna in kaj se zgodi, ko je šel odpeljat dirko na Grobnik?
Dobro, da je šel peljat na grobnik, ker bi v Cerkljah vse nabil za cel krog...
Pa če že vsi podjebavate, bom pa še jaz... Avtomobili za GHD in CHD v našem prvenstvu so sorodni. Naj mi nekdo našteje 3 dirke GHD, kjer so se voznikiiz CHD prebili med prvih 5, če izuzamemo Draganoviča, ki je tako ali tako vozil najmočnejši avtomobil pa še vedno ni bilo dolj.

Toliko o tem kje je bila konkurenca. ;)

Res so krožne dirke precej bolj zanimive in bi res rad videl da zopet nekaj uspe. Samo slepit se z neko strašno konkurenco se pa res ni treba, ker je še na relikrosu bila konkurenca hujša, pa ima za sabo precej krajšo zgodovino.
Ak Almko je za pohvalit, ker se trudi in je letos naredil vsaj manjši korak naprej, še vedno pa ostaja dejstvo da sta bilo lansko leto eno slabših v slovenski zgodovini krožnih dirk. Res se nam lahko kolca po SNP, ko so v njem vozili Igor, Hace, oba Zupančiča, Pirjevec, Bužga, Božič... če bi uspeli to ohranit in dodat kakega voznika iz seicenta bi res lahko bilo fantastično pa je vse padlo skoraj na poden.

Škoda, da se še kak Prek ne loti odpeljati kake krožne dirke, to bi tudi znalo bit zanimivo.

Na krožnij je perspektiva samo nek cenovno dostopen pokal (po možnosti soroden s kakim v tujini, da se lahko dogovori kaka izmenjava ali gostovanje), vse ostalo vozi na nivo kakršen je sedaj.

Pa vrnit dirko v Logatcu in še kakšno podobno. Na Hrvaškem ne vozijo samo na Grobniku, vozijo tudi ulične dirke med ograjam in robniki pa so zelo uspešne, samo navadit se jih je treba in vozit z glavo...
Če bi uspeli nekaj vrnit v LJ in MB, bi bil pa že mali čudež.... Na kake nagrade, da bi vsaj najuspešnjejšim povrnila del stroškov je pa že tako ali tako znanstvena fantastika...

In tako kot v CHD dirkah je tudi v Reliju najbolj racionalna pot, pot kot jo rine MG z ekipo. Večno tudi Yugoti ne bojo zdržali naporov in bojo počasi začeli razpadat po vseh naporih. In kaj naj bi bila najcenejša pot, kot vozit avtomobil, ki nastaja pri nas in se lahko upa, da bi tudi tovarna kaj pomagala?
Res sem vesel, da je vsaj Ford dojel in drugo leto v reli pošilja svojo ekpo (Fiesta ST, ki je trenutno za razumen denar ponuja precej dobro pocketrocket. Priznam, da sem bil pozitivno presenečen na testni vožnji.). Kar niti ni čudno, če vemo kdo je direktor uvoznika...
Uporabniški avatar
IztokFranko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 972
Pridružen: Po Sep 27, 2004 9:09 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: LJ, KK
Kontakt:

to, da robida ni zmagal z močnejšim dirkalnikom si jaz razlagam drugače... vsi so imeli na začetku enake šanjse, eni so jih izkoristili zelo, drugi manj,... torej v KHD je VSE MOŽNO, medtem ko je pri ghd le voznik, avtomobil, proga in čas.... pri pisti so pa še ostali dejavniki... predvsem ostali tekmovalci, štarti iz ozadja... no ja, ampak itak vidim, da to že veste in da v tem vidiku hvalite pisto.. vendar hkrati tudi govorite, da se nič ne spreminja... mislim da se... počasi... a vzrtrajno in po pameti.

js ne mislim, da bežijo vozniki stran od cliotov, ker obstaja možnost da bi igor vozil s cliotom, ampak zato, ker so že celo sezono gledajo ostale možnosti...
stuntz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2340
Pridružen: Sr Avg 04, 2004 9:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zagorje

Kok si ti sitn ko ratuje polna luna.
Freedom of speech ? What is that some brand of toilet paper? Found it at ( cant say PM me ) :D
Uporabniški avatar
IztokFranko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 972
Pridružen: Po Sep 27, 2004 9:09 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: LJ, KK
Kontakt:

stuntz napisal/-a:Kok si ti sitn ko ratuje polna luna.
sem te že pogrešal :mrgreen: kot si hodil :?:
racingboy
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 869
Pridružen: Pe Avg 29, 2003 4:52 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Unec
Kontakt:

IztokFranko napisal/-a:
GTA lover napisal/-a:
JeZn napisal/-a:Očitno se Lamkotovi dirkači najraje vozijo izven hude konkurence, pol pa tarnajo in govorijo.....
Mogoče je pa problem v tem, da nimamo vsi denarja za ST-spec avtomobile, kjer je seveda, mimogrede, v Sloveniji definitivno najhujša konkurenca :roll:
=D> =D> =D>

ne, sej ne vem zakaj vsi rinejo v neke hude avte,,, vsi naj gredo s clioti na stezo :|
No pa da jih vidim :roll:
"Misliš, da obstaja neka meja. Ko se je dotakneš, se nekaj zgodi. Šele tedaj veš, kje je tvoja meja."
Odgovori
  • Informacija