Čas je (bo) za nov avto

Kamor gredo smeti iz foruma
Zaklenjeno

torej katera je najbolj primerna

166 2.4jtd
41
33%
156 SW (m)jtd
54
43%
147 mjtd
23
18%
Lybra 1.9 jtd
8
6%
 
Skupaj glasov: 126
Alfista
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2069
Pridružen: Po Sep 29, 2003 9:28 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio
Alfa Romeo Stelvio 2.0 Q4 GT Junior
Kraj: Brda

Pepsi napisal/-a:... prav ne da se mi več pisat...

Ne verjamem.. :lol:
Pepsi napisal/-a:... res nimam več volje bit na zatožni klopi...

kdo te pa toži?
Pepsi napisal/-a:Ahhh... sploh se mi več ne da...

js ti pa sploh ne verjamem :lol:
Pepsi napisal/-a:ej alfista ti pa si taprav :lol: :lol: :lol: Mi2 bi se štekala ko bi se kregala če bi bla cimra na faksu :lol: :lol: Ej pa kdo ma bolj po"stylano" QV ti al js :P :P :P
Ker ti nisi odgovoril na moje vprašanje, tudi jaz ne bom na tvoje..

Ciao Alfista :mrgreen:
Slika
Uporabniški avatar
Bearex
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2223
Pridružen: Ne Feb 04, 2007 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Štore

@Pepsi: A nisi ti pri nakupu tega tvojga zenfa rekel da to pa je avto ki ga boš imel večno in ga bodo še tvoji otroci občudovali v garaži?
Zdaj pa izjave v stilu da rad menjaš avte vsakih 6-7 mesecev #-o

Sicer pa sorry, če bi bil jaz tvoj foter bi dobil eno okol ušes ne pa da bi si zmišljeval drug avto vsakih pol leta, pa custom made feltne, pa izjave da zdaj si še lahko privoščiš bencinca z veliko konji,...

Tak je, da tist ki dnarja sam ne služi ga ne zna prav cenit. Eno je met dober avto z 200 KM, ko pa položnice ata plačuje, mama ti kuha, za vikend ti pa foter enih 50€ v roko stisne da maš za rundo. Ti pa žviš v svoji sobici kjer je bla včasih tud tvoja zibelka ko bubreg u loju.

Ampak taki oblaki se hitro razblinejo in takrat padeš na realna tla. In takrat veliko sreče z plačevanjem najemnine stanovanja v Portorožu in vzdrževanjem tvoje bencinske zverine z 250 KM. Če pa se ti po(ne)sreči in napumpaš še kako sparing partnerko.... #-o #-o
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

Bearex napisal/-a:@Pepsi: A nisi ti pri nakupu tega tvojga zenfa rekel da to pa je avto ki ga boš imel večno in ga bodo še tvoji otroci občudovali v garaži?
Zdaj pa izjave v stilu da rad menjaš avte vsakih 6-7 mesecev #-o

Sicer pa sorry, če bi bil jaz tvoj foter bi dobil eno okol ušes ne pa da bi si zmišljeval drug avto vsakih pol leta, pa custom made feltne, pa izjave da zdaj si še lahko privoščiš bencinca z veliko konji,...

Tak je, da tist ki dnarja sam ne služi ga ne zna prav cenit. Eno je met dober avto z 200 KM, ko pa položnice ata plačuje, mama ti kuha, za vikend ti pa foter enih 50€ v roko stisne da maš za rundo. Ti pa žviš v svoji sobici kjer je bla včasih tud tvoja zibelka ko bubreg u loju.

Ampak taki oblaki se hitro razblinejo in takrat padeš na realna tla. In takrat veliko sreče z plačevanjem najemnine stanovanja v Portorožu in vzdrževanjem tvoje bencinske zverine z 250 KM. Če pa se ti po(ne)sreči in napumpaš še kako sparing partnerko.... #-o #-o
Se podpišem pod tole, ampak kaj več pa niti ne bi razlagal ker nima smisla oz. se tudi ne čutim dolžnega polagat račune koliko imam in nimam denarja. Je pa tako, da če bi mel "normalen" avto tipa karkoli recimo P306 1.6 ipd. bi si ga lahko kamot sam vzdrževal, sedaj pa mi dodajajo tisti "višek" ki mi zmanjka. Da ne bi slučajno blo kaj iz konteksta vzeto in bi zgledlo kakor, da nism dal sam kaj za avto itd. itd. Prav tako mi QVjke niso kupili, ampak sem dal 90% sam(če seveda štejem še dnar od Auglya) sam registriral, sam servisiral dosedaj itd. itd. Ampak kot si napisal Bearex je veliko bolj zajebano ko si moreš sam plačevat, najemnino stroške itd itd. tudi to se mi vsako leto zgodi za 3 mesece, in takrat vidim da dejansko mi ne ostane toliko kot sedaj. Kakorkoli v to debato se niti ne mislim več spuščat ampak, sem enostavno mogel to napisat, ker je izpadlo (mogoče tudi zaradi slabega mojega izražanja) kot da sm najbolj razvajen mulc pod soncem :roll: No do neke mere sm res razvajen, ampak ni vse tako kot si marsikdo razlaga :roll:

LP
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Uporabniški avatar
Creed
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4301
Pridružen: To Feb 01, 2005 2:22 pm

Pepsi a si edinček?? :lol:
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

Creed napisal/-a:Pepsi a si edinček?? :lol:
Če bi me bolje poznal, ti tole ne bi bilo smešno :doubt:
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Uporabniški avatar
dejan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1692
Pridružen: Ne Sep 07, 2003 5:03 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Pepsi napisal/-a:bass, sj ga ne bom samo zarad fotra :wink: pa mogoče ga tut ne bom... prav ne da se mi več pisat... Povprečno mam avto 6-7 mesecev, to pomeni še dva mesca pa smo tam... res nimam več volje bit na zatožni klopi... in ja dokler ga bo on tankal in vzdrževal bo najverjetneje imel nekaj besede, pa ne zato ker bi izvajal teror nad mano ampak ker se meni zdi to zelo pošteno. Ker drugače bi si pa itak kupil kr neki 5.0 če se mi bi jebalo. Js sm že vesel, da mi nudijo tolko kot mi, ker še zmeraj bi mi lahko rekel kupu boš neki majhnega z majhno porabo in majhno registracijo da ne bo nč stroškov, pa mi vseeno "pustijo" uživat..Izključno sam QVjke ne bi uspel servisirati tako kot si avto zasluži(redno,original deli, pooblaščeni servisi.....) :wink: Ahhh... sploh se mi več ne da... ko bo kaj novega pri hiši in ko bo kaj zapustil parkplac al pa pač bo neki dobilo družbo bom že poslikal in dal na forum...sj vemo da rad slikam :lol:

ej alfista ti pa si taprav :lol: :lol: :lol: Mi2 bi se štekala ko bi se kregala če bi bla cimra na faksu :lol: :lol: Ej pa kdo ma bolj po"stylano" QV ti al js :P :P :P
Evo mladenič, po vseh teh tvojih postih ki si jih naklepu tlele gor mi je jasno kaj si ti - en navaden razvajen otrok/mamin sinko.
Reč fotru naj te preventivno vsak teden dvakrat okol kepe, ker edino to bo mogoče pomagal, da boš nehal pisat bedarije po forumu

P.S. Pa dej prosi moderatorje naj zbrišejo celo temo o custom felgah, ker tisto brat ne vem a bi se človk jokal al smejal. :lol: . Takih nebuloz k jih ti tlele gor prodajaš, po mojem tud v osnovni šoli ne slišiš #-o
Uporabniški avatar
Alchi
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 943
Pridružen: Pe Jul 13, 2007 12:29 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Novo mesto

Dajte no mir človeku...pomagajte mu zbrati bodoči avto, če pa to ne gre pa ne rabite pisat raznih neumnosti o njegovi vzgoji in o tem kaj mu oče plača in kaj ne in razpravljat o tem ali je razvajen ali ne, ker je res bedno, da se v vsaki temi, kjer je pepsi malo bolj aktiven(čeprav, če pomislim, je to res vsaka tema :D ) razpravlja o njegovem "duhovitem" (lahko tudi brez navednic) načinu pisanja in karakterju in oh in sploh...

če je pa edinček pa seveda logično pomeni da je totalno razvajen in vsi samo okrog njega hodijo in ga pedenajo....prosim lepo
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

dejan napisal/-a: Evo mladenič, po vseh teh tvojih postih ki si jih naklepu tlele gor mi je jasno kaj si ti - en navaden razvajen otrok/mamin sinko.
Reč fotru naj te preventivno vsak teden dvakrat okol kepe, ker edino to bo mogoče pomagal, da boš nehal pisat bedarije po forumu

P.S. Pa dej prosi moderatorje naj zbrišejo celo temo o custom felgah, ker tisto brat ne vem a bi se človk jokal al smejal. :lol: . Takih nebuloz k jih ti tlele gor prodajaš, po mojem tud v osnovni šoli ne slišiš #-o
Seveda, o tem boš sodil ti ker me poznaš in sva skupaj odraščala lani pa sva se po dolgih letih srečala in hodima zdj skupi žurat :roll: .. Ti raje reč svojem fotru nej ti pred spanjem še kdaj prebere knjigo BONTON ker očitno si prehitro zaspal ko so ti jo prvič prebiral. Mogoče bi pa tebe mogu tvoj foter tko enkrat na par dni okol kepe pošteno useka. Kar se tiče pa mojih bedarij po forumu. Priznam jih je veliko preveč, se pa vsaj potrudim da ko kdo potrebuje pomoč da malce pogooglam oz. če vem in lahko kako pomagam mi to ni težko ali pa kej takega napisat. Po tvojih postih sodeč se v debato vključiš zadnje čase le če je treba koga sprovocirat. Ali pa si še kr užaljen zaradi napisanega v eni drugi temi ko sva se očitno že sporekla. Ampak po takih predsodkih tisto mnenje še kr drži. O custom felgah je bil mimostrel, pa ne zaradi ideje, zaradi same izvedbe in cene. Če pa ti še nikoli nisi videl custom felg pa je to tvoj problem. Torej dejan a.k.a. dr.Sigmund Freud, malce se umiri s takimi izjavami ker ti nihče nič noče, in se potrudi biti malce bolj kulturen. Bearex lahko napiše izjavo takega tipa ker me definitivno bolj pozna kot ti... Ti srček pa se res malo skuliraj in ti ni treba ravno v vsaki "vroči" temi pokazat svoj nivo kulture. :wink:

Kar se pa edinstva tiče, nisem edinec...
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Alfista
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2069
Pridružen: Po Sep 29, 2003 9:28 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio
Alfa Romeo Stelvio 2.0 Q4 GT Junior
Kraj: Brda

Pepsi napisal/-a:
dejan napisal/-a: Evo mladenič, po vseh teh tvojih postih ki si jih naklepu tlele gor mi je jasno kaj si ti - en navaden razvajen otrok/mamin sinko.
Reč fotru naj te preventivno vsak teden dvakrat okol kepe, ker edino to bo mogoče pomagal, da boš nehal pisat bedarije po forumu

P.S. Pa dej prosi moderatorje naj zbrišejo celo temo o custom felgah, ker tisto brat ne vem a bi se človk jokal al smejal. :lol: . Takih nebuloz k jih ti tlele gor prodajaš, po mojem tud v osnovni šoli ne slišiš #-o
Seveda, o tem boš sodil ti ker me poznaš in sva skupaj odraščala lani pa sva se po dolgih letih srečala in hodima zdj skupi žurat :roll: .. Ti raje reč svojem fotru nej ti pred spanjem še kdaj prebere knjigo BONTON ker očitno si prehitro zaspal ko so ti jo prvič prebiral. Mogoče bi pa tebe mogu tvoj foter tko enkrat na par dni okol kepe pošteno useka. Kar se tiče pa mojih bedarij po forumu. Priznam jih je veliko preveč, se pa vsaj potrudim da ko kdo potrebuje pomoč da malce pogooglam oz. če vem in lahko kako pomagam mi to ni težko ali pa kej takega napisat. Po tvojih postih sodeč se v debato vključiš zadnje čase le če je treba koga sprovocirat. Ali pa si še kr užaljen zaradi napisanega v eni drugi temi ko sva se očitno že sporekla. Ampak po takih predsodkih tisto mnenje še kr drži. O custom felgah je bil mimostrel, pa ne zaradi ideje, zaradi same izvedbe in cene. Če pa ti še nikoli nisi videl custom felg pa je to tvoj problem. Torej dejan a.k.a. dr.Sigmund Freud, malce se umiri s takimi izjavami ker ti nihče nič noče, in se potrudi biti malce bolj kulturen. Bearex lahko napiše izjavo takega tipa ker me definitivno bolj pozna kot ti... Ti srček pa se res malo skuliraj in ti ni treba ravno v vsaki "vroči" temi pokazat svoj nivo kulture. :wink:

Kar se pa edinstva tiče, nisem edinec...
Oppa, Pepsi je nervozen....... :-k

Kaj je zdej z Integro? Je že kej novega? Ti, sej potem bo pa tole "pihnlo" Imprezo od Bistrija! =D>
Tako po info, ki ti jih hondaši ne prav radi priznajo, sem uspel izvedet, da Integra pije OLJE in BENCIN. Skratka, moral boš precej pazit, da ne boš naredil kak ribato. :lol:

Aja, a ta, ki jo gledaš ima KLIMO? #-o

Ciao Alfista :mrgreen:
Slika
Uporabniški avatar
dejan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1692
Pridružen: Ne Sep 07, 2003 5:03 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Pepsi napisal/-a:
dejan napisal/-a: Evo mladenič, po vseh teh tvojih postih ki si jih naklepu tlele gor mi je jasno kaj si ti - en navaden razvajen otrok/mamin sinko.
Reč fotru naj te preventivno vsak teden dvakrat okol kepe, ker edino to bo mogoče pomagal, da boš nehal pisat bedarije po forumu

P.S. Pa dej prosi moderatorje naj zbrišejo celo temo o custom felgah, ker tisto brat ne vem a bi se človk jokal al smejal. :lol: . Takih nebuloz k jih ti tlele gor prodajaš, po mojem tud v osnovni šoli ne slišiš #-o
Seveda, o tem boš sodil ti ker me poznaš in sva skupaj odraščala lani pa sva se po dolgih letih srečala in hodima zdj skupi žurat :roll: .. Ti raje reč svojem fotru nej ti pred spanjem še kdaj prebere knjigo BONTON ker očitno si prehitro zaspal ko so ti jo prvič prebiral. Mogoče bi pa tebe mogu tvoj foter tko enkrat na par dni okol kepe pošteno useka. Kar se tiče pa mojih bedarij po forumu. Priznam jih je veliko preveč, se pa vsaj potrudim da ko kdo potrebuje pomoč da malce pogooglam oz. če vem in lahko kako pomagam mi to ni težko ali pa kej takega napisat. Po tvojih postih sodeč se v debato vključiš zadnje čase le če je treba koga sprovocirat. Ali pa si še kr užaljen zaradi napisanega v eni drugi temi ko sva se očitno že sporekla. Ampak po takih predsodkih tisto mnenje še kr drži. O custom felgah je bil mimostrel, pa ne zaradi ideje, zaradi same izvedbe in cene. Če pa ti še nikoli nisi videl custom felg pa je to tvoj problem. Torej dejan a.k.a. dr.Sigmund Freud, malce se umiri s takimi izjavami ker ti nihče nič noče, in se potrudi biti malce bolj kulturen. Bearex lahko napiše izjavo takega tipa ker me definitivno bolj pozna kot ti... Ti srček pa se res malo skuliraj in ti ni treba ravno v vsaki "vroči" temi pokazat svoj nivo kulture. :wink:

Kar se pa edinstva tiče, nisem edinec...
Ma lej, jaz bi ti rad samo pomagal. Tale forum bere recimo 1000 ljudi, in ti tlele gor z nekaterimi svojimi posti izpadeš kot en tepček (milo rečeno). A se ti ne zdi da je to tako, kot da bi stal na odru v Cankarjevem domu in delal budalo iz sebe.
Daj mal se skuliri, pa se ne vtakni glih v vsako temo na tem forumu, pa bo takoj bolje.
Saj vesoljne Slovenije glih ne zanima kaj počneš vsak dan v svojem življenju, katero podložko si zamenjal na avtu..... predvsem se pa že enkrat odloč kaj bi rad in pol napiš svojo končno odločitev (to je tako kot pri milijonarju, ko cinclajo po 10 minut in na koncu pade zadnja odločitev). No in šele ko se odločiš kaj bi rad, vzami v roke tipkovnico in izlij svoje mnenje na forum. Ker vse ostalo je tako kot bi spremljal mehiško nadaljevanko z naslovom ˝kako se pepsiju dviguje in spušča .....˝

P.S. Forum ni tvoj privatni blog.

P.P.S. Forum redno spremljam, vtaknem se pa edino vate, ker včasih res težko berem tvoje bedarije. Ostali so še kar za preživet
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

No na tvoj odgovor sem čakal, da ne bi rekel da sem dal temo zaklenit preden napišeš svoje mnenje v kulturnem nivoju. Mah to kar napišem po forumu je še malo/nično glede na to koliko se mi dogaja zadnje čase :lol: . Torej ne vtikaj se vame in raje pridno beri stvari dalje in pomagaj kaj komu če boš znal. :wink: Kar se tepčka tiče, glej prav če si ti tako predstavljaš. Nevem pa kje sem pisal da menjam "podložke" glede na to da sem v temi še posnel avto kaj je bilo narobe zato da bodo še drugi lahko videli kaj začne avto delat ob nepravilnem delovanju komponent :wink: Je pa zanimivo da se ti da brati , če sm js tko bedast ostali pa manj ampak očitno vseeno so po tvojih besedah. :wink: Ni lažje potem ne odpret strani? Kakorkoli se nimava več kaj povedat, če bi mi rad kej povedal mi pošlji ZS, ker ne bom tukaj chatal s tabo.

Alfista, nisem nervozen nič :lol:

Tole nabijanje gre lahko pa pod lock--->odpad :lol:
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Alfista
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2069
Pridružen: Po Sep 29, 2003 9:28 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio
Alfa Romeo Stelvio 2.0 Q4 GT Junior
Kraj: Brda

Pepsi napisal/-a: Alfista, nisem nervozen nič :lol:
Pa sem le mislil, napačno, da te lahko kaj spravi s "tira"! Ok, pa nič....
Pepsi napisal/-a: Tole nabijanje gre lahko pa pod lock--->odpad :lol:
No, po tihem sem na to nekako ciljal z mojimi prispevki v tej temi! :lol: :lol: :lol:

Ciao Alfista :mrgreen:
Slika
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

Slika
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Uporabniški avatar
prjatu
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3940
Pridružen: So Jan 24, 2004 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Na željo avtorja tema zaklenjena
Pravi alfist postaneš šele takrat, ko ti zariba prva alfa

Zaradi slabega vremena bo današnji dan prestavljen na jutri
Zaklenjeno
  • Informacija