Čas je (bo) za nov avto

Kamor gredo smeti iz foruma
Zaklenjeno

torej katera je najbolj primerna

166 2.4jtd
41
33%
156 SW (m)jtd
54
43%
147 mjtd
23
18%
Lybra 1.9 jtd
8
6%
 
Skupaj glasov: 126
Uporabniški avatar
_BiStRi_
Administrator
Administrator
Prispevkov: 5776
Pridružen: Ne Apr 17, 2005 12:36 pm

Sej ne vem bi kaj napisal al ne...vseskozi se omenja neka huda popravila na avtu na katerega si dal v parih mesecih 100 ojrov :? Seveda na katerikoli drugi znamki nič nebi crknilo še posebaj na Hondi ne, katero bi se dalo voziti tudi brez olja, sem zadnjič slišal soseda, da ima njegov bratranec...bwaaaa [-X Sicer pa sam ne veš kaj bi sam z seboj :mrgreen:


Imam pa nasvet :mrgreen: Prodej QV oče nej da še jurja zraven pa gresta lepo v salon in kupita novo, pa bo harancija in mir in vse http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=1877175



Kar se pa ostalega tiče pa slika pove tisoč besed :lol:

Slika
145 QV,33,145,147,159 TI
Bjorn
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1340
Pridružen: So Avg 26, 2006 2:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

dej dej bistri, prodal si mu avto ki naj bi bil odličen in smo videli kok napak je imel v tem kratkem času. In je zmetu VEČ kot samo 100 euro. Zanimivo da se "najboljša qv" v slo kr naprej preprodaja in kvar. Dobre stvari se ponavadi obdržijo ne pa da se probaš znebit takoj.
666
Uporabniški avatar
vesoljc
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 545
Pridružen: To Avg 14, 2007 2:30 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj, Celje

mal me je tole spomnal...of topic...
ja, zgodnja študentska leta pa neumnosti

se spomnem ko sm mel 33 1.7i in sem jo zamenjal za sfukano 164qv ker je iskra na kablih prekakovala in bi me prišlo 11.000 takratnih tolarjev za nove kable. :)
zdaj pa zmečem pol miljona v redno vzdrzevanje pa si mislim še sreca d a nič ne crkuje, sm ugodno skos pršu...

ah the good old days, ko je mama plačvala benz pa mehanika, pa hrano pa stanovanje, itd....

ni vam lahko študentom, dijakom :), pol se pa pizdite nad nami ko se sami vzrzujemo, zaka nismo dal selenije not al pa zaka ne delamo vlkega servisa tak ko je treba za 1500 eur :).
Uporabniški avatar
FuManchu
Alfist
Alfist
Prispevkov: 347
Pridružen: To Maj 23, 2006 3:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Celje

Hehe boš vidu ko bodo začele stvari počasi crkovat :lol:.
Uporabniški avatar
alro
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2700
Pridružen: So Feb 11, 2006 1:39 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica/Gorenje pri Divači

Pepsi napisal/-a:Kakorkoli če se ne proda v kratkem dobi 17"ke...
Dokler imaš (oziroma ima tvoj oče) denar za 17" platišča in gume, se ne joči koliko te stane vzdrževanje in bla bla bla..... :doubt:. Nekateri smo se v tvojih letih vozili okrog z Z101, Yugo, ..... ti se pa skoz nekej preseravaš ker še sam ne veš kaj bi. Ali pa samo nakladaš na veliko :roll:. Pa ne s tem mislit, da imam kaj proti tebi, ker na štiri oči si fajn dečko, samo malo bi se mogu spustit iz oblakov :mrgreen: .
Slika
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

alro napisal/-a:
Dokler imaš (oziroma ima tvoj oče) denar za 17" platišča in gume, se ne joči koliko te stane vzdrževanje in bla bla bla..... :doubt:. Nekateri smo se v tvojih letih vozili okrog z Z101, Yugo, ..... ti se pa skoz nekej preseravaš ker še sam ne veš kaj bi. Ali pa samo nakladaš na veliko :roll:. Pa ne s tem mislit, da imam kaj proti tebi, ker na štiri oči si fajn dečko, samo malo bi se mogu spustit iz oblakov :mrgreen: .
Nevem zakaj se v tej temi počutim kot na zatožni klopi. :roll: Preseravam gor dol, pač rad menjam avte nevem kako drugače povedat :) Z101 je raketa :mrgreen:

p.s. Denar za felge imam js :mrgreen:
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Uporabniški avatar
alro
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2700
Pridružen: So Feb 11, 2006 1:39 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica/Gorenje pri Divači

Pepsi napisal/-a:Nevem zakaj se v tej temi počutim kot na zatožni klopi. :roll:
Nimamo podobnega primerka na forumu, zato skoncentriramo vse nate :lol:.
Slika
Uporabniški avatar
_BiStRi_
Administrator
Administrator
Prispevkov: 5776
Pridružen: Ne Apr 17, 2005 12:36 pm

Bjorn napisal/-a:dej dej bistri, prodal si mu avto ki naj bi bil odličen in smo videli kok napak je imel v tem kratkem času. In je zmetu VEČ kot samo 100 euro.

Ne bom se spuščal na tvoj nivo, če pa namiguješ na to, da sem prodal sfukan avto, pa lahko rečem samo, da pametuješ o avtu katerega na blizu nisi niti videl še...kaj šele kaj več.

Pepsi je pa menjal lambdo (ja celo premoženje) jst je nisem ker nisem imel z njo problemov, morda je prejšnja bila originalna še, menjal pa je tudi par relejev, tako da podrtija od avta resnično #-o


Bjorn napisal/-a: Zanimivo da se "najboljša qv" v slo kr naprej preprodaja in kvar. Dobre stvari se ponavadi obdržijo ne pa da se probaš znebit takoj.

Kar naprej preprodaja??? Pa ti sploh gledaš kaj pišeš, kolikokrat se je pa preprodala odkar jo ima Pepsi??

=D> =D> =D>


Bjorn predlagam ti, da svoje žaljive izjave z vrsto pretiravanj in neresnic obdržiš zase!!!
145 QV,33,145,147,159 TI
Alfista
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2069
Pridružen: Po Sep 29, 2003 9:28 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio
Alfa Romeo Stelvio 2.0 Q4 GT Junior
Kraj: Brda

Glede na to, da Pepsi "že" prodaja QV naprej, sta samo dve razlagi:

1.)Pepsi se je prenaglil z nakupom, ker očitno ta avto ni za njega(bolj verjetna)

2.)Z avtomobilom je nekaj hudo narobe(manj verjetna)

Je pa tudi res, da prodajat avto za 7200eur, khm.., no ja, je če ne drugo precej optimistično, pa tudi za 6500eur!
Pepsi, kaj naj ti rečem, obsojen si na 145QV!! :lol: Ne boš je zlahka prodal... :lol:

Ciao Alfista :mrgreen:
Slika
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

Alfista napisal/-a:Glede na to, da Pepsi "že" prodaja QV naprej, sta samo dve razlagi:

1.)Pepsi se je prenaglil z nakupom, ker očitno ta avto ni za njega(bolj verjetna)

2.)Z avtomobilom je nekaj hudo narobe(manj verjetna)

Je pa tudi res, da prodajat avto za 7200eur, khm.., no ja, je če ne drugo precej optimistično, pa tudi za 6500eur!
Pepsi, kaj naj ti rečem, obsojen si na 145QV!! :lol: Ne boš je zlahka prodal... :lol:

Ciao Alfista :mrgreen:
mah kaj razlagat, z avtom je vse ok, in kul mi je pač rad menjam avte drugače res ne znam razložit 8) Tvoja bi bla pa že zdavnaj prodana če ne bi srčka kital :P
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Alfista
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2069
Pridružen: Po Sep 29, 2003 9:28 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio
Alfa Romeo Stelvio 2.0 Q4 GT Junior
Kraj: Brda

Govorimo o tvoji, mojo pusti pri miru!
Ok, rad menjaš avtomobile, ampak a nisi nič razmišljal preden si jo kupil, da mogoče pa ne bo šla tako zlahka v promet, saj jo je tudi Bistri nekaj časa oglaševal...., no, pa si se ti prkazu z šuški!
Zakaj pa govoriš, da ti je oče zaprl "pipco" za Fabriziota, če pa praviš, da je z avtomobilom vse OK?

Ciao Alfista :mrgreen:
Slika
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

Ja zdj je, ni pa blo vse OK razumeš? sj si vidu kakšno sranje sm mel, ni vžigal cukal, pa prej releji pa tist pa to.... Pač oče ni lih fan Fiat Groupa :lol: In me že tri leta spodbuja naj kupim nekaj iz Japonske... zdj sm mel pa v treh letih 3 italjane pa enga švaba :wink:
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Uporabniški avatar
bass
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3874
Pridružen: Po Mar 13, 2006 1:45 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Pa ne boš zdaj zaradi fotra menjal avto, človek božji... #-o
Jeremy Clarkson napisal/-a:You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa...
Alfista
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2069
Pridružen: Po Sep 29, 2003 9:28 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio
Alfa Romeo Stelvio 2.0 Q4 GT Junior
Kraj: Brda

Koliko časa pa imaš dotični avto v lasti? 3, 4 mesce?
A se ti ne zdi, da je to "pač mi je všeč menjat avto" večje metanje denarja skoz okno, kot pa popravit eno "lambdo" letno?

Ciao Alfista :mrgreen:

p.s. se pravi maš po očetu ta smisel za "dodatke" na avtomobilih, ker tm na vzhodu se res vsega spomnejo gor nataknt :lol: :lol: :lol:
Slika
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

bass, sj ga ne bom samo zarad fotra :wink: pa mogoče ga tut ne bom... prav ne da se mi več pisat... Povprečno mam avto 6-7 mesecev, to pomeni še dva mesca pa smo tam... res nimam več volje bit na zatožni klopi... in ja dokler ga bo on tankal in vzdrževal bo najverjetneje imel nekaj besede, pa ne zato ker bi izvajal teror nad mano ampak ker se meni zdi to zelo pošteno. Ker drugače bi si pa itak kupil kr neki 5.0 če se mi bi jebalo. Js sm že vesel, da mi nudijo tolko kot mi, ker še zmeraj bi mi lahko rekel kupu boš neki majhnega z majhno porabo in majhno registracijo da ne bo nč stroškov, pa mi vseeno "pustijo" uživat..Izključno sam QVjke ne bi uspel servisirati tako kot si avto zasluži(redno,original deli, pooblaščeni servisi.....) :wink: Ahhh... sploh se mi več ne da... ko bo kaj novega pri hiši in ko bo kaj zapustil parkplac al pa pač bo neki dobilo družbo bom že poslikal in dal na forum...sj vemo da rad slikam :lol:

ej alfista ti pa si taprav :lol: :lol: :lol: Mi2 bi se štekala ko bi se kregala če bi bla cimra na faksu :lol: :lol: Ej pa kdo ma bolj po"stylano" QV ti al js :P :P :P
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Zaklenjeno
  • Informacija