Audi A3 by Pepsi

Kamor gredo smeti iz foruma
Zaklenjeno
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

Torej to je moj prevoz dokler ne bo dosti denarja za konkretno lafo :D

Torej 1.8 20v z vso opremo(razn pot. računalnika in tempomata)

takole pa zgleda:
Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Takole pa zgleda motor na deset let starem avtu, ki ga je redno vzdrževal moj oče =D> =D>
Slika

Čeprav ni AR so komentarji zaželjeni :wink:
Zadnjič spremenil Pepsi, dne Sr Sep 26, 2007 7:31 am, skupaj popravljeno 2 krat.
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Bjorn
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1340
Pridružen: So Avg 26, 2006 2:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Men še zdej ni jasn zakaj tak avto zavračaš, audi a3 je odličen avto, pa še veš kaj imaš glede njegove preteklosti.
Maš kako okvirno ceno za ta avto?
black
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 878
Pridružen: Ne Jul 31, 2005 12:11 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lož

Lep Audi.Všeč mi je ker je originalen. :wink:

A ti ta mašina dobro vleče?Kolegov A4 z isto mašino je precej len...
Slika Slika Freude Am Fahren
axa
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 939
Pridružen: To Apr 20, 2004 1:36 pm
Član Alfa Kluba: 0

E vidis si konco kupil avto....Veliko srecnih kilometrov ti zelim z njim.
stuntz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2340
Pridružen: Sr Avg 04, 2004 9:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zagorje

Avto je čisto spodoben ga imamo takega doma nič ni narobe z njim.

Žaljivk in kletvic ni bilo!

Pa dejmo lepo po slovensko

No vi zavistni pomočniki v gospodinjstvu ,dajte se malo umiriti s temi komentarji in izrabite svoj dragoceni čas z čiščenjem mušjih izločkov iz prelepa bleščeče se značke svojega avta.


Čestitke na avtu naj ti služi dobro.


Edit by Foggy, neprimerna vsebina pobrisana (kletvice in žaljenje)
Freedom of speech ? What is that some brand of toilet paper? Found it at ( cant say PM me ) :D
Uporabniški avatar
Uroš
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3652
Pridružen: Po Mar 22, 2004 4:35 pm
Kraj: Maribor-Tezno

Lep avto, ni kaj. Naj ti služi !
Uroš
stuntz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2340
Pridružen: Sr Avg 04, 2004 9:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zagorje

Hvala bogu vsaj en normalen!
Freedom of speech ? What is that some brand of toilet paper? Found it at ( cant say PM me ) :D
Toustek
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 77
Pridružen: Če Jan 25, 2007 1:38 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Celje
Kontakt:

dej malce povej kak ti "laufa", ma kolega podobnega, pa ma zaenkrat kar nekaj komplikacij... celo podvozje mu skripa kot moji alfi:)
Always do your best, and let Fate do the rest!
Ne šparaj... Uživaj v življenju!
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

No avto ima zanimivo razporejeno moč, vozim ga predvsem med 2000-3000 obratov in pa nad 4500 kjer je navora več kot dovolj...

S punco sva ga ne v SLO na AC spravila največ cca. 238(blokada v peti) po števcu toda samo enkrat ker me je zanimalo do koliko se ga da spravit... :D

Meni je všeč, čeprav vem da ga bom zamenjal za Alfo ker sem se "zaljubil v AR 166 FL srebrne barve in pa belo spiderco FL letnik 2004... toda prvo še malo prišparat..

Cene še nisem določil, saj si žal ne morem privoščiti da bi bil dalj časa brez avta(beri:težiti drugim za prevoz) :wink:

Kot zanimivost avto ima 148k km in ima še dve leti in pol garancije na motor in mehanske dele pod pokrovom motorja, saj je oče napravil generalko na audi servisu zaradi starosti delov na 128.000 km lani.. račun pa je bil cca. 180.000 bivših SIT(saj se tudi po slikah sodeč vidi da je negovan z pozornostjo). :wink:

@Toustek, kot sem napisal na avtu je bila po principu "bolje priječiti nego liječiti" narejena generalka in laufa dobesedno kot nov. Glede podvozja je tist paket opreme ki je znižan za cca. 15 mm kar se ne opazi drugače kakor če postaviš dva ista zraven, so pa tut malo tršani...zanimiv pa je ASR :lol: zabije pogonske amortizerje na tla in se začne premikat :lol:

@black.. tudi sam sem bil presenečen kakšna razlika je med a3 in a4 sploh med vožnjo po ovinkih in tudi hitrih pospeševanjih pri regionalnih omejitvah... No ta originalnost se utegne spremenit vsaj v vidiku platišč :D

@Bjorn sj ga ne zavračam, sam še zmeraj mi je prioriteta dobit 2.4 jtd(ber:50.000km letno), kot sem napisal cena ni dorečena.

Kot je nekdo napisal, najbolj mi je všeč to da je bil prejšnji lastnik moj oče, ki je z njim delal nadpovprečno, tudi porabo mu je uspelo zbiti na 7,5L... mi je pa rekel da ga je malček zamoril saj ga je zadnje leto vozil počasi...

Edina stvar ki jo moram poštimat, je dati volan na novo obleči v usnje.. ,saj zmerom držim volan na sredini na vrhu in sm odkar imam izpit zgulil zgornji del volana :(

Mi je pa v ponos odpreti pokrov motorja, saj se res sveti kot novo(na alfi nam kljub večkratnem poskušanju ni uspelo odstranit vsega :doubt: )

Oz. bom reku, da čeprav bi raje imel kašno FL 166 se vseeno ponosen lastnik Audija :)
Hvala vsem za lepe želje...
Zadnjič spremenil Pepsi, dne To Jul 24, 2007 3:36 am, skupaj popravljeno 1 krat.
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

In pa še ena zanimivost, ki si zaluži svoj post :wink:

Čeprav sm prijavljen na Audi Team forumu že nekaj časa, ta avto tam ni bil in ne bo predstavljen... Ne glede na kritike sm se odločil da ga predstavim na forumu, kjer je "srce" doma 8)

In tudi to vem da bo naslednja padla AR, ker me je že 145 navdušla do konca, sploh pa hvala Teotu ki mi je zaupal vožnjo njegove 166, katera me je prepričala do konca in vem kaj bi rad :D
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

OT:
stuntz napisal/-a:Hvala bogu vsaj en normalen!
Če ne ločiš sarkazma in štosa med kolegi, potem ti pa žal ni pomoči.

Lp
Bjorn
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1340
Pridružen: So Avg 26, 2006 2:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

stuntz napisal/-a:Hvala bogu vsaj en normalen!
no no, nas je več normalnih k jim je ta avto dejansko všeč. Men so audiji odlični.
Uporabniški avatar
alro
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2700
Pridružen: So Feb 11, 2006 1:39 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica/Gorenje pri Divači

Sem izbrisal moj post ker vidim da gre nekaterim precej v nos.

@Stuntz, če bi ne bil to hec med kolegi, se ti ne zdi da bi že pepsi rekel kaj na to ? Namreč medtem ko je odpiral temo sva bila na msn -ju in ker je hotel da napišem kaj si mislim, sem napisal in se je še sam smejal na to. Resno pa kaj takega ne bi nikoli napisal.....nobenemu. Sicer pa Stuntz ne vem zakaj se vedno vmešaš tam kjer se tebe ne tiče in to z tako jasno provokativnim postom :doubt: .

@87pepsi, kot sem že povedal......prebavljivo prevozno sredstvo :wink:
Slika
dancekbanancek
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1013
Pridružen: Sr Mar 23, 2005 7:50 pm

vsaj voziš se lahko...zgleda lep...veliko srečnih kilometrov-bržkone ne bodo počasni... :)
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

Danes sm skočil domov, na poti nazaj pa sem se ustavil pr Bistriju...In ga popeljal en krog z a3...

Bistri je bil čisto navdušen tako da zna bit da bova menjala :lol: :lol: :lol:

Bistri se ni mogel načuditi tej zveri... :lol: :lol:

Tu pa še ena gasilska kao:

Slika

Potem pa sem se na pijači ustavil še pri novem lastniku:

Slika
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Zaklenjeno
  • Informacija