offtopic

Kamor gredo smeti iz foruma
Bjorn
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1340
Pridružen: So Avg 26, 2006 2:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

ja ja, zdej bom pa jst kriv da ste moj post premikal pa neki seciral temo. Mel sem namen, sam enostavno ne pod prisilo in pod pogoji "dej dnar, sam komentarjev pa ne daji ker nas ne zanimajo".

Sam to zdej o dnarju ni važno in je off topic....pomembno je da to, da velik ljudi tuki kritizira ta način moderiranja, enostavno je kaotično, brez vsakega pojasnila kam so zbrisane zadeve šle in podobno. Kako se bo kak nov forumaš pridružu če mu ne bo nič jasn k bo bral teme?
Uporabniški avatar
Ozi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3611
Pridružen: Če Dec 28, 2006 10:18 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Rivercity
Kontakt:

Ni glih pobrisan post je pa zaklenjena tema.....ne vem zakaj je tema C-TEK polnilci zaklenjena? :evil: A mogoce zato, ko od nekoga GTV-jka 2.0TS ne gre 240kmh?

V tej temi sem zelel vedet, ce ima kdo izkusnje s temi polnilci oz. ce so priporocljivi - ni blo reklamiranje...

:evil:
Uporabniški avatar
alro
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2700
Pridružen: So Feb 11, 2006 1:39 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica/Gorenje pri Divači

Bjorn napisal/-a:ja ja, zdej bom pa jst kriv da ste moj post premikal pa neki seciral temo. Mel sem namen, sam enostavno ne pod prisilo in pod pogoji "dej dnar, sam komentarjev pa ne daji ker nas ne zanimajo".
1. ne vem kdo krivi tebe za kaj :-k
2. nobeden nobenega ne sili, zato pa so prostovoljni prispevki
3. mi nisi odgovoril če je to tisti post ki si mislil da so ti ga izbrisali ?
Slika
Bjorn
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1340
Pridružen: So Avg 26, 2006 2:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

alro napisal/-a:
Bjorn napisal/-a:ja ja, zdej bom pa jst kriv da ste moj post premikal pa neki seciral temo. Mel sem namen, sam enostavno ne pod prisilo in pod pogoji "dej dnar, sam komentarjev pa ne daji ker nas ne zanimajo".
1. ne vem kdo krivi tebe za kaj :-k
2. nobeden nobenega ne sili, zato pa so prostovoljni prispevki
3. mi nisi odgovoril če je to tisti post ki si mislil da so ti ga izbrisali ?
ja, v tej temi je moj post. Vsekakor ne spremeni dejstva, da so neki razdelil temo, ki je sedaj brez repa in glave. Moj post recimo spada bol v originalno temo......tudi nekaj postov, kjer so napisali enako kot jst je v osnovni temi. Enostavno se to že preveč dogaja.....in ker je ta tema namenjena točno temu, pač pišem te stvari.
Uporabniški avatar
_BiStRi_
Administrator
Administrator
Prispevkov: 5776
Pridružen: Ne Apr 17, 2005 12:36 pm

@Bjorn Očitno se zmeraj oglasiš ko so težave, ki jih vidiš le ti, "brisan" post se je našel, če bi dobro pogledal, bi ga uspel najti sam.

Kar se tiče dela moderatorjev:

Očitno si slabo oziroma si nisi prebral pravilnika, naj ti citiram točko 4:

4. Pritožbe

Delo moderatorjev je neizpodbitno, ne sme bit predmet javnih razprav in je lahko obravnavano samo s strani Administratorja foruma. Vseeno je dovoljeno vprašati za pojasnila, ampak ne preko javnih prostorov na forumu. Morebitne pritožbe se sporočijo preko e-maila ali preko zasebnega sporočila (ZS), oziroma v skrajnem primeru v osebni obliki. Nemudoma bo zaklenjena ali odstranjena vsaka tema, ki bo imela za predmet pogovora pritožbe zoper moderatorje ali administratorje.



Predlagam, da se obrneš na administratorja v kolikor se ti dozdeva, da ti je bila storjena krivica!

Če želiš pojasnilo zakaj je bila tema deljena, ti lahko obrazložim, da zaradi boljše preglednosti :wink:


Kar se tiče tvoje donacije:

Nebi komentiral tvoje odločitve, namreč je smešna, če si izgubil zaupanje v nas, potem se pač obrni nekam drugam in tam doniraj denar. Če pa misliš da bomo ob tvojem postu pokleknili in hiteli jokat mamicam, si se zmotil, tvojih 50 eur bomo že nadoknadili, sem prepričan, da se jih bo dosti našlo ki so na seznamu in dodali kak eur zraven in tako pokrili tvoj "minus" vključno z mano :wink:

Obenem bom tvoje ime zbrisal iz seznama donacij, da ne bo dodatnih nesporazumov.

p.s. nihče ni rekel, da komentarji o donaciji niso zaželjeni, seveda pa le v za to namenjeni temi.


Priporočam da si še enkrat prebereš pravilnik, pa da ne boš preveč iskal:
viewtopic.php?t=11479



@Ozi predlagam, da se obrneš na administratorja za pojasnilo oziroma pritožbo.



edit:

Ne mislit, da mi ni žal za 50 eur ki bi jih lahko dobili oškodovanci mi je zelo zelo žal, samo izsiljeval pa ne boš in iskal "pravice" na podlagi denarja, tega ne moremo dopustiti!
145 QV,33,145,147,159 TI
Bjorn
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1340
Pridružen: So Avg 26, 2006 2:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

in zdej nej vsakemu moderatorju pišem mail pa zs da ga sprašujem če je zbrisal/premaknil moj post? ne bit otročji! predvidevam da bereš naslove tem kar pišeš in če pogledaš naslov te teme je namenjena točno temu. je pa žalostno da ti to morem razlagat in zgublat čas.

veš kaj, vseen mi je zate in kaj se teb zdi.....žalostno je to, da uni k rabijo ne bojo dobili vsakega eura ki ga potrebujejo. Kot sem rekel, ni velik dnarja, sam ko je človek v stiski mu 5 svežih majc veliko pomen. En je omenu da mora ena sodelavka imeti celo sposojene spodnje hlačke! No sam zdej smo v off topicu.

p.s. izsiljevanja in podobnega ni! jst sm napisal mojo odločitev in razloge za njo, to je vse.
Uporabniški avatar
_BiStRi_
Administrator
Administrator
Prispevkov: 5776
Pridružen: Ne Apr 17, 2005 12:36 pm

Daj še enkrat preberi moj post, vidim, da imaš težave pri branju, navedel sem ADMINISTRATORJA ne moderatorja.



Imaš možnost pritožbe administratorju, nadaljna debata v tej temi je brezpredmetna in bo brisana!


p.s. če si ciljal na to, da se bova zmerjala kdo je večji otrok :lol: :lol: potem je bil tvoj post neuspešen :mrgreen: če pa želiš nadaljevati debato z mano mi lahko pošlješ Z.S.


Lp
145 QV,33,145,147,159 TI
Bjorn
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1340
Pridružen: So Avg 26, 2006 2:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

bo brisano ker nimaš argumentov in se otroškemu posegu zatekaš.
Uporabniški avatar
GTAm
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5102
Pridružen: Sr Jan 14, 2004 12:36 pm
Kraj: Postojna

Bjorn napisal/-a:
GTAm napisal/-a:
Bjorn napisal/-a:ni teško dobit vse štemple od avtohiše, da je kao tm servisiran.
Od pravega servisa ne boš pod nobenim pogojem dobil štemplov v knjižico, če tam ni bil servisiran.
se da dobit.
Od katerega?? No pa mi dobi štemple v prazno knjižico od npr. Zege prosim. Ti takoj dostavim eno prazno knjižico...
Bjorn
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1340
Pridružen: So Avg 26, 2006 2:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

GTAm napisal/-a:
Bjorn napisal/-a:
GTAm napisal/-a: Od pravega servisa ne boš pod nobenim pogojem dobil štemplov v knjižico, če tam ni bil servisiran.
se da dobit.
Od katerega?? No pa mi dobi štemple v prazno knjižico od npr. Zege prosim. Ti takoj dostavim eno prazno knjižico...
ocitno si novinc pri teh zadevah, da verjames v ta magicni uradni stempel. Pac se jih da dobit, folk jih je dobivu in jih se vedno bo.
Uporabniški avatar
GTAm
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5102
Pridružen: Sr Jan 14, 2004 12:36 pm
Kraj: Postojna

No potem mi lahko zrihtaš. Super. Povej kam ti dostavim knjižico.
Bjorn
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1340
Pridružen: So Avg 26, 2006 2:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

GTAm napisal/-a:No potem mi lahko zrihtaš. Super. Povej kam ti dostavim knjižico.
dej a loh ker moderator zbriše tole otročje pisanje, k da bi mu kdo liziko vzel.
poštemplane servisne se dobijo, dokazoval ti pa pač ne bom.
Uporabniški avatar
AR155
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 669
Pridružen: So Nov 05, 2005 4:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: reteče pri škofji loki

res se dobijo...so mi že dokazal.
forza alfa
Uporabniški avatar
GTAm
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5102
Pridružen: Sr Jan 14, 2004 12:36 pm
Kraj: Postojna

Bjorn napisal/-a:
GTAm napisal/-a:No potem mi lahko zrihtaš. Super. Povej kam ti dostavim knjižico.
dej a loh ker moderator zbriše tole otročje pisanje, k da bi mu kdo liziko vzel.
poštemplane servisne se dobijo, dokazoval ti pa pač ne bom.
Lahko kar mene prosiš, ni problema.

Nikakor pa se ne strinjam, da je to otročje pisanje. Ne vrjamem vsakemu smrakvcu, ki nekaj trdi brez dokazov. Verjamem,da se da od nekaterih servisov dobiti štemplje, verjamem pa tudi, da tisti servisi, ki dajo nekaj na svoj ugled tega ne počnejo. Sem 100% prepričan.
Bjorn
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1340
Pridružen: So Avg 26, 2006 2:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

GTAm napisal/-a:
Bjorn napisal/-a:
GTAm napisal/-a:No potem mi lahko zrihtaš. Super. Povej kam ti dostavim knjižico.
dej a loh ker moderator zbriše tole otročje pisanje, k da bi mu kdo liziko vzel.
poštemplane servisne se dobijo, dokazoval ti pa pač ne bom.
Lahko kar mene prosiš, ni problema.

Nikakor pa se ne strinjam, da je to otročje pisanje. Ne vrjamem vsakemu smrakvcu, ki nekaj trdi brez dokazov. Verjamem,da se da od nekaterih servisov dobiti štemplje, verjamem pa tudi, da tisti servisi, ki dajo nekaj na svoj ugled tega ne počnejo. Sem 100% prepričan.
dej nesolav vosu ne pametuj, raj rec fotru da ti za benz da.
Zaklenjeno
  • Informacija