volitve 07

Kamor gredo smeti iz foruma
Zaklenjeno

kdo bi po vasem moral biti predsednik?

Jelincic
19
54%
Petrle
1
3%
Gaspari
8
23%
Turk
7
20%
 
Skupaj glasov: 35
Uporabniški avatar
patrulja
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 667
Pridružen: Po Jul 09, 2007 2:39 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: LJ-koseze

torej , malce povejte, da vidim kako s(m)o alfisti usmerjeni...

koga ste- oz. boste volili.... ali na kratko, koga hocete za predsednika, ne glede na drugi krog...
Slika
Uporabniški avatar
šafla
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 618
Pridružen: Če Dec 16, 2004 10:12 am
Vozilo: Hyundai Kona
Kraj: Kranj - okolica

Heh, glede na trenutni rezultat je 3/4 alfistov za hece...
I'm back!
Uporabniški avatar
Uroš
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3652
Pridružen: Po Mar 22, 2004 4:35 pm
Kraj: Maribor-Tezno

za hece so oni filuteki ki bi špilali na orglce in fujtrali cigane
Uroš
Uporabniški avatar
Spasky
Alfist
Alfist
Prispevkov: 478
Pridružen: Po Okt 04, 2004 9:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zasavje

šafla napisal/-a:Heh, glede na trenutni rezultat je 3/4 alfistov za hece...
ne za hece, primitivci... #-o
Mitsubishi Outlander
Mini Cooper S
Ducati Diavel
Uporabniški avatar
Alchi
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 943
Pridružen: Pe Jul 13, 2007 12:29 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Novo mesto

žalostno ja...je pa skrb vzbujajoče da je i***t dobil na dejanskih volitvah skor 20%...kam gre ta svet :roll: :roll: :roll: :roll:
8AK
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1999
Pridružen: Ne Sep 05, 2004 1:48 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Črnuče

A veš kaj je še bolj žalostno? Da HDZju dobr kaže na teh volitvah :evil:

Jebiga tako je trenutno stanje duha tu. BTW če še nisi opazil je po celi evropi trend vzpona skrajno desnih, nacionalističnih in ksenofobnih struj.

Aja pa moj favorit je Turčin :mrgreen:
V8
Uporabniški avatar
Alchi
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 943
Pridružen: Pe Jul 13, 2007 12:29 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Novo mesto

žalostno ja....sicer hdz še zdaleč ni več tako nacionalistična struja, kot je bil v Tuđmanovih časih...je na hrvaškem ekvivalent SNS-u HSP....

pomoje pa da lahko vzpon takih ideologij pripišemu vedno slabšemu socialnemu stanju prebivalstva, kjer navaden človek ne ve več za koga bi volil, ker ga vsi okrog prenesejo in se potem zateče k radikalom, desničarjem,...

poglej Srbijo in zmago Šešeljeve stranke, ki še vedno goji velikosrbske ideje...človek je samooklicani četnik...fak #-o #-o #-o

pa še glas za Turčina =D>
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Vsak ima svoje mišljenje in zato, ker je mogoče drugače misleč še ne pomeni, da je primitivec. Meni je pa ravno čredni nagon idiotizem.....še vedno se mi zdi nacionalizem (beri; samo 2 mio nas je in kaj hitro bomo izginili iz obličja če bomo preveč popustljivi) boljša izbira kot pa skrajno cerkvena oblast in verouk v šolstvu #-o


Drugače pa pri nas predsednik takoalitako nima nobene oblasti, je samo predstavnik države....

PS
Sicer nisem bil na volitvah, ker nisem ničesar spremljal, na pamet volil pa ne bom.....
Zadnjič spremenil Foggy, dne To Okt 23, 2007 10:32 am, skupaj popravljeno 1 krat.
8AK
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1999
Pridružen: Ne Sep 05, 2004 1:48 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Črnuče

Srbija ja #-o Tam res ni nič čudnega da so radikali zmagovalci volitev. Tudi če nebi bilo take socialne bede v državi bi bili visoko (kadrovsko niso tako švoh), ker toliko jebivetrov kot v skupštini, najdeš pa samo še v ita parlamentu #-o
Drugače pa pri nas predsednik takoalitako nima nobene oblasti, je samo predstavnik države....
Zato se pa splača izvolit nekoga, ki ima dobre veze po svetu. :wink:
V8
Uporabniški avatar
Alchi
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 943
Pridružen: Pe Jul 13, 2007 12:29 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Novo mesto

Foggy napisal/-a:Vsak ima svoje mišljenje in zato, ker je mogoče drugače misleč še ne pomeni, da je primitivec. Meni je pa ravno čredni nagon idiotizem.....še vedno se mi zdi nacionalizem (beri; samo 2 mio nas je in kaj hitro bomo izginili iz obličja če bomo preveč popustljivi) boljša izbira kot pa skrajno cerkvena oblast in verouk v šolstvu #-o


Drugače pa pri nas predsednik takoalitako nima nobene oblasti, je samo predstavnik države....

PS
Sicer nisem bil na volitvah, ker nisem ničesar spremljal, na pamet volil pa ne bom.....
cerkev je itak žalostna zgodba zase....o tem raj ne bi

sploh pa sem bil vedno za nacionalizem, ohranjevanje nacionalne zavesti,naj bo vsak ponosen na to kar je...nikakor pa ne za radikalizem in ksenofobijo...nihče me ne bo nikoli in nikdar uspel prepričati da je nek narod bolj vreden od drugega...vsaj po izjavah sodeč pa jelinčič ni nič drugega kot velik radikal in ksenofob in žalostno bi bilo če bi bil tak človek predstavnik naše države in bi bili slovenci prepoznavni prav po njem...
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Se strinjam, kakorkoli že, pretiravanje v katerokoli smer je idiotizem, vsakega po malo in smo zmagali, vendar je to praktično nemogoče.....
Uporabniški avatar
Alchi
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 943
Pridružen: Pe Jul 13, 2007 12:29 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Novo mesto

demokracija tega ne dovoli....zmaga samo večina...pa če je to le 51%
Uporabniški avatar
Spasky
Alfist
Alfist
Prispevkov: 478
Pridružen: Po Okt 04, 2004 9:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zasavje

Foggy napisal/-a:Vsak ima svoje mišljenje in zato, ker je mogoče drugače misleč še ne pomeni, da je primitivec. Meni je pa ravno čredni nagon idiotizem.....še vedno se mi zdi nacionalizem (beri; samo 2 mio nas je in kaj hitro bomo izginili iz obličja če bomo preveč popustljivi) boljša izbira kot pa skrajno cerkvena oblast in verouk v šolstvu #-o


Drugače pa pri nas predsednik takoalitako nima nobene oblasti, je samo predstavnik države....

PS
Sicer nisem bil na volitvah, ker nisem ničesar spremljal, na pamet volil pa ne bom.....
Ah dej no, tukaj sploh ni govora o nacionalizmu in niti ne o nacionalni stranki. Proti drugače mislečim nimam nič proti, ampak da voliš Jelinčiča je pa primitivizem. :mrgreen:
Govorimo o predsedniku in naj imamo Slovenci predstavnika, ki govori o Hrvatih da so goveda?! Še bolj me je razočaralo dejstvo, da so mladi(s tem mislim, da so večina Jelinčiča volili ljudje do 30 let in če bi upoštevali glasove samo do te starosti bi zmagal) tako zlahka nategnjeni z par bolanimi nacionalnimi frazami.
O kakšni popustljivosti govoriš? Izginili iz obličja?
Samega sebe negiraš: prvo nas razsvetliš, da predsednik le nima nobene oblasti (kar ni res ampak pustmo to)in je samo predstavnik po drugi strani pa govoriš "...da je boljša izbira kot skrajno cerkvena oblast."

To, da pa nisi bil na volitvah je pa samo my point exactly.
Mitsubishi Outlander
Mini Cooper S
Ducati Diavel
stuntz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2340
Pridružen: Sr Avg 04, 2004 9:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zagorje

Foggy nisi na mestu da bi govoril o kakeršnikoli demokraciji in strpnosti ker so oklicuješ za alfista kar je samo po sebi radikalizem! Zmagec lepo nabira glasove za državnozborske volitve a vam to ni jasno? Zmagal bo Turkec ker bo pobasal glasove od Gasparija in drguih. Petrle je dobi,l kar je dobil basta.
Freedom of speech ? What is that some brand of toilet paper? Found it at ( cant say PM me ) :D
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Ti tudi nisi oklican, da boš klanfal bedarije. Politično opredelovanje na forumu itak ne pelje drugam kot v kregarijo, zato tole lepo zaklepam in roma v smeti.
Zaklenjeno
  • Informacija