offtopic kregarija

Kamor gredo smeti iz foruma
Uporabniški avatar
AR164TB
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 739
Pridružen: Sr Nov 17, 2004 12:48 pm
Član Alfa Kluba: 1
Kraj: Rakovnik

Mislim,da bi to temo morali prenesti v Alfa klub.
ALFETTA 1.6
GIULIETTA 1,6
164 V6 TB SUPER
166 3.0 SUPER
AR Brera 3.2 JTS Q4
Giulietta 1750 TBI TCT QV
Stelvio 2.0 Turbo 280 AT8 Q4 Super
Uporabniški avatar
Bearex
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2223
Pridružen: Ne Feb 04, 2007 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Štore

Moje mnenje glede stvari okoli kluba in sprememb:

1. Večina resnih članov v klubu ni zaradi popustov in to je resno dejstvo ki ga je treba upoštevati

2. Če ti nekdo ponudi roko za pomoč pri kaki stvari je treba pomoč sprejeti, ker ne moreš vsega narediti sam

3. Če pri spremembah imena rallya igrate na karto tradicionalnosti, zakaj potem spreminjate ime kluba? Če se bo dalo spremeniti ime kluba potem ni hudič da je lahko tudi naziv rallya drugačen. Moja izkušnja izpred tedna dni je da sem zelo težko nekomu od naših članov dopovedal iz katerega kluba sem, kot je tudi on imel probleme isto razložiti meni.

4. Za razmislek vsem ki boste organizirali rallye No 5. Če se iz Gadjega srečanja kaj naučimo, potem je to, da bo kolono 100-tih avtov hudičevo težko pripeljati 120km z vmesnimi postanki. Kaj se bo zgodilo ko bo nekdo zašel z poti, kot se je to zgodilo na Gadjem srečanju. 120km je hudičevo dolga pot. Ne naredimo iste napake kot je bila storjena pri gadih, kjer je bilo poskrbljeno za vožnjo, hrano in pijačo, spremljevalni in zabavni program pa ni bil nevem kaj. Večji poudarek naj bo po mojem na zabavi in druženju, zaradi česar nas je večina tudi v klubu. V avtu smo vsak dan, na skupnih druženjih pa ne. Naj bo vožnja, ampak skoncentrirana in kvalitetna.
Uporabniški avatar
_BiStRi_
Administrator
Administrator
Prispevkov: 5776
Pridružen: Ne Apr 17, 2005 12:36 pm

@Bearex

1. Se strinjam in člane smo vedno upoštevali, saj tudi piše na zadnjih 2 straneh kako je z tem!

Jst še član kluba nisem bil, pa sem bil na sejah in sodeloval z predlogi! Kasneje sem se učlanil, začel delovati bolj aktivno dokler nisem prevzel določene funkcije, ker me je pač stvar zanimala!


2. Tudi z drugo točko se strinjam, ampak če upoštevaš dejstvo, da se ne moremo prilagajati samo eni osebi ampak organiziramo srečanje za cel kup ljudi ne samo za posamezne člane kluba...tko da mislim, da ne rabim naprej dolgoveziti. #-o


3. Sprememba imena kluba? Kaj si prehitro spet bral? Obrazloži tole prosim :wink:

4. Njihova vožnja je potekala v strjeni koloni, npr naša na zadnjem rallyu pa z popisom poti v roki in posamezno, navsezadnje smo se peljai po pet avtov v skupini, ko smo se na cestah strnili...

Tako, da te za to nebi smelo preveč skrbeti, sicer se pa lahko tudi sam udeležiš naslednjega sestanka pa boš kaj predlagal na to temo, seveda pa upam, da boš postregel z konkretnimi predlogi.

Izbrana je bila komaj trasa, zdaj naš čakajo veliko bolj pomembne stvari, kot so sprememba imena.

Seveda, se da tudi ime spremeniti, da se tudi še marsikaj drugega in ne vem čemu stalno dobivam občutek, da nam mečete pod nos, da ko "kao" ne želimo narediti nič za člane, da jih ne upoštevamo itd, pa kaj mislite da rally delamo zase? Da se 5x prevozimo traso, zato da se bomo potem sami peljalo po njej z mapo v rokah?

Dajmo malo resnosti, vsekakor pa bi do sedaj že lahko razumeli, da enostavno ne moremo gledati na vse, mi le poskušamo ugoditi čimvečim, vendar le ob predpogoju, da je to dobro za dogodek, naprimer trasa je bilo lepo napisano zakaj o takšna, pa vam ni prav...

Ok uredu, kaj vse meni ni prav, pa tudi z kakšno stvarjo se ne strinjam pa ne bom zaradi tega "v jok pa na drevo" ker upoštevam, da smo klub in ne posamezniki ki se gremo 1:1

Navsezadnje imamo vsi enak skupni cilj, zdaj pa dovolj neumnosti in raje povejte, kdo vse pride na naslednjo sejo?

Lp Mitja
145 QV,33,145,147,159 TI
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Ali je tako težko razumeti, da je Toti rally turistični rally, kjer vsako vozilo dobi roadbook in se pelje po naprej začrtani poti. Tudi štart vozil je z 2 min razmakom, ker voziti se v koloni je popoln nesmisel. Poanta našega srečanja je veliko vožnje in ogledi kulturnih in naravnih znamenitosti z vmesnim postankom v gostilni ali restavraciji. Za ždenje na enem prostoru in za kak krog imamo manjša srečanja (piknike), kjer se vam ni treba voziti naokoli če je to problem.

Glede spremembe imena kluba, o tem nismo niti razmišljali in tudi ostane takšno kot je.

Pa še ena stvar, na forumu je lahko biti glasen, vendar na forumu ne gradimo in ne organiziramo srečanj. Za organizacijo so potrebne seje in na sejah se da vse zmenit, še zmerom smo se in vsako mnenje smo predelali. Tako da pridite na sejo in pojdajte svoje rešitve in ne glejte samo na sebe, glejte na klub kot celoto.

Lp
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

AR164TB napisal/-a:Mislim,da bi to temo morali prenesti v Alfa klub.
Ali pa Thriviala poprosimo če kr na Jokerjev forum v gnojišče zabriše :lol: :lol:

Ne se kregat, ker če bomo tole organiziral pod tako napetostjo pol js pridem na meet št.5 z bejzbolko za svojo varnost...

Jasno je vidno iz postov, da vsi en drugega do neke mere razumete in ne vem kje je problem...


Mogoče bi šli korak po korak...

1. korak je trasa(bo v 2eh regijah? bo manj več kot 120km? ob katerih urah na katerem delu trase?) ipd ipd ipd...

drgač pa sam tolko da veste:

Dobro jutro! :wink: :D
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Zaklenjeno
  • Informacija