Nakup Alfe 156

Kamor gredo smeti iz foruma
Zaklenjeno
jack123
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 1
Pridružen: To Okt 30, 2007 8:19 am

Lepo pozdravljeni, zanima me nakup alfe 156 l.98-00, bencin, ker ste tukaj ljudje, ki se spoznate na te vrse avtomobilov vas prosim da mi svetujete o nakupu, zanimajo me predvsem vaše izkušnje z okvarami stroši popravil, izibo motorja, porabo, uglavnem vse kar bi moral vedeti ko kupujem alfo!

Hvala pLp/J
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Tem o alfi 156 je malo morje, da ne bomo še enkrat vsega dolgovezili poglej malo po spodnjih temah, je bilo že zelo veliko povedanega, če te pa še kaj zanima pa lahko vprašaš v eni izmed spodnjih tem :wink:

Drugače ti pa med bencinskimi motorji priporočam 1.8 TS z 144konji, motor je dovolj močan da brez problema prevaža 5 potnikov in ni čututi kakšnega pomanjkanja moči. Motor ni nagnjen k kakim okvaram, je zelo trpežen in lahko rečem da se je izkazal kot best buy za 156 z bencinskim motorjem. Od okvar na hitro, so problem kakšne roke, LMM, mogoče variator....

1.6TS je roko na srce preslaboten za tak avto, 2.0TS je pa malo bolj rizičen ob nepravilnem vzdrževanju, čeprav če naletiš na dober primerek je tudi tak avto za imeti.

Torej išči 1.8 TS ali 2.0 TS

viewtopic.php?t=728&highlight=alfa+156+nakup

viewtopic.php?t=1237&start=0

viewtopic.php?t=4162&start=0

Lp
Zaklenjeno
  • Informacija