Fabia TDI RS überalles

Kamor gredo smeti iz foruma
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
Gorkichev
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1818
Pridružen: Ne Jul 03, 2005 10:06 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica - Ljubljana - Nova Gorica

priznam da ta fabia res leti....sploh čipana. ko pohodiš gas u drugi hoče utrgat volan. da ne govorimo na mokrem. in itak...potem menjaš gume na 10k km brez da bi se kej posebej izživljal po ovinkih.

in glede ovinkov. sej avto je kar stabilen in se lepo pelje, ampak ko pretiravaš in hočeš od avta maximalno....ttakrat zaradi teže motorja gre samo naravnost. uglavnem na krožnem 10 let bravo na počez u 2. je bil hitrejši od fabie.... :wink:
za se izživljat je dobra samo naravnost, po kakih ovinkih so še zmiri spredi italiani 8) .

o obliki pa raje ni bi.....
Uporabniški avatar
prjatu
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3940
Pridružen: So Jan 24, 2004 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Evo, na vašo željo, debata iz tele, pa najbrž še kakšne teme, naj se nadaljuje tule
Pravi alfist postaneš šele takrat, ko ti zariba prva alfa

Zaradi slabega vremena bo današnji dan prestavljen na jutri
mitja155
Alfist
Alfist
Prispevkov: 289
Pridružen: So Jan 17, 2004 4:37 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

prjatu napisal/-a:Evo, na vašo željo, debata iz tele, pa najbrž še kakšne teme, naj se nadaljuje tule
MISLIM TI SI KAO MODERATOR... NIČ DRUGEGA KOT EN FAKING NESTRPNEŽ SI!

samo povedu sem izkušnje... zdej ko pa JTD v eni disciplini ni boljši pa takoj naslov Fabia RS uberalles... dej mal naprej poglej od svojega avtomobila in boš vidu da obstaja še kaj drugega kot pa "kača" ... mislim keri fanatiki...

In pa tok o Fabiji RS... 2 leti nazaj ko sem jo kupil sem dal zanjo 15200€ z max dodatno opremo (majnkalo je samo ESp in šibedah) ... 1 mesec nazaj sem avto prodal za 12k€ v natanko enem tednu... tok o kakovosti fabije in ljudeh... in ja... za vse te italijanske skrete je res uberavto... mislim kako me lahko eni razpizdite... v 50k km tut ploščic ni bilo treba menjat - bremza pa avto tako da je lahko vzor marsikomu.. in pa o porabi olja katera naj bi bila ... tut pol deci ne spije na 15k km kolikor je servisni interval..

:evil:
Uporabniški avatar
Kemo
Alfist
Alfist
Prispevkov: 383
Pridružen: So Dec 16, 2006 6:39 pm
Vozilo: 156 SW GTA
Kraj: Ljubljana

mitja155 napisal/-a:1 mesec nazaj sem avto prodal za 12k€ v natanko enem tednu...
http://forum.bmwslo.com/showthread.php? ... ight=fabia

:mrgreen: :mrgreen:
mitja155
Alfist
Alfist
Prispevkov: 289
Pridružen: So Jan 17, 2004 4:37 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

jp.. na koncu ko sem dal ven muzko sem jo pa res v enem tednu prodal... do takrat pa... #-o

ne fak lažem... :oops: .. noben ni nič klical.. .ampa nič.. potem pa v enem tednu 3 kosi... in je šla.. je pa res da nisem hotel menjave, pa muzke se mi dajal ven... pa... jest sem prov siten prodajalec.. pa mislim da nikoli ni bila več kot en teden a netu... dokler ni punca najdal oglasa... pol sem mogu dat dol iz neta... :oops:
Uporabniški avatar
prjatu
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3940
Pridružen: So Jan 24, 2004 10:32 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

mitja155 napisal/-a: MISLIM TI SI KAO MODERATOR... NIČ DRUGEGA KOT EN FAKING NESTRPNEŽ SI!

samo povedu sem izkušnje... zdej ko pa JTD v eni disciplini ni boljši pa takoj naslov Fabia RS uberalles... dej mal naprej poglej od svojega avtomobila in boš vidu da obstaja še kaj drugega kot pa "kača" ... mislim keri fanatiki...

In pa tok o Fabiji RS... 2 leti nazaj ko sem jo kupil sem dal zanjo 15200€ z max dodatno opremo (majnkalo je samo ESp in šibedah) ... 1 mesec nazaj sem avto prodal za 12k€ v natanko enem tednu... tok o kakovosti fabije in ljudeh... in ja... za vse te italijanske skrete je res uberavto... mislim kako me lahko eni razpizdite... v 50k km tut ploščic ni bilo treba menjat - bremza pa avto tako da je lahko vzor marsikomu.. in pa o porabi olja katera naj bi bila ... tut pol deci ne spije na 15k km kolikor je servisni interval..

:evil:
Tvoje besede samo upravičujejo izbiro naslova, iz prispevka v prispevek nas prepričuješ kako superioren avto je to. Že dalj časa se trudiš, da bi nas fanatične kačonarje razsvetlil, ko pa končno že z naslovom priznam, ti pa tudi ni prav. Eh, kdo bi razumel :roll:
Pravi alfist postaneš šele takrat, ko ti zariba prva alfa

Zaradi slabega vremena bo današnji dan prestavljen na jutri
Uporabniški avatar
Damijan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6071
Pridružen: Po Okt 13, 2003 9:30 pm
Vozilo: Lady "K"
Kraj: Gabrje (nedaleč od Preshgain)

@mitja155: sem tudi Škodar v prvi vrsti. Imel sem fabio z borimi 9k km nekaj dni. Take sekrete bi prepovedal delati!
Alfista
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2069
Pridružen: Po Sep 29, 2003 9:28 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio
Alfa Romeo Stelvio 2.0 Q4 GT Junior
Kraj: Brda

Damijan napisal/-a:@mitja155: sem tudi Škodar v prvi vrsti. Imel sem fabio z borimi 9k km nekaj dni. Take sekrete bi prepovedal delati!
Kot vedno so tvoji posti polni humorja in hkrati resnice!! Mi je prav všeč kliknit na temo, kjer si napisan ti kot zadnji "komentator"!! =D> =D> =D>

Ciao Alfista :mrgreen:

p.s. Fabia in rs = Drnovšek in cerkev #-o
Slika
Uporabniški avatar
guma
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1009
Pridružen: To Apr 12, 2005 8:28 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Damijan napisal/-a:@mitja155: sem tudi Škodar v prvi vrsti. Imel sem fabio z borimi 9k km nekaj dni. Take sekrete bi prepovedal delati!
Je bila RS? :?
Uporabniški avatar
veloce
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5591
Pridružen: So Jan 10, 2004 11:23 pm
Vozilo: Alfa Romeo 156 1.8 16v TS Sport Pack 02
Alfa Romeo 159 2.0 SW TI 2.0 Mjet
Kraj: Ajdovščina

Prjatu in podobni iz tega foruma kažejo izraz omejene inteligence in to že lep čas na tem forumu, ki je s takimi dosegel že dno, če ga še ni prebil.

Nestrpnost do drugih znamk je pretirana, obupna. Samo Alfa, Alfa, Alfa,.....bog ne daj, da omeniš kako drugo znamko, te skorej linčajo!
Slika
Alfista
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2069
Pridružen: Po Sep 29, 2003 9:28 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio
Alfa Romeo Stelvio 2.0 Q4 GT Junior
Kraj: Brda

veloce napisal/-a:Prjatu in podobni iz tega foruma kažejo izraz omejene inteligence in to že lep čas na tem forumu, ki je s takimi dosegel že dno, če ga še ni prebil.

Nestrpnost do drugih znamk je pretirana, obupna. Samo Alfa, Alfa, Alfa,.....bog ne daj, da omeniš kako drugo znamko, te skorej linčajo!
Živi dokaz, da to sploh ni res si ravto ti! Dej no Veloce....

Ciao Alfista :mrgreen:
Slika
Uporabniški avatar
Alfaspider
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2664
Pridružen: Po Okt 13, 2003 8:36 am
Član Alfa Kluba: 0

Mislim, da ima vsaka znamka v SLO svoj forum, kjer je en kup ljudi, ki so privrženci znamke. Hvaliti BMWja na Alfa forumu je kot navijati za Olimpijo sredi Vijol. Pač ne gre skupaj, ker razen 4 koles oz. nogometa v prispodobi ni skupnega interesa iz tega ali onega razloga.
You need two Ferraris powersliding around the bentley, that is also powersliding
Uporabniški avatar
veloce
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5591
Pridružen: So Jan 10, 2004 11:23 pm
Vozilo: Alfa Romeo 156 1.8 16v TS Sport Pack 02
Alfa Romeo 159 2.0 SW TI 2.0 Mjet
Kraj: Ajdovščina

Zato pa so odprte pod-teme za ostale znamke. Drugače naj se brišejo. Res ne razumem. Ali pa so bile odprte za šimfanje drugih znamk.

Alfista, jaz se trudim bit neutralen, ampak sam ne zmorem prepričati ostalih. Žal.
Slika
mitja155
Alfist
Alfist
Prispevkov: 289
Pridružen: So Jan 17, 2004 4:37 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

veloce napisal/-a:Zato pa so odprte pod-teme za ostale znamke. Drugače naj se brišejo. Res ne razumem. Ali pa so bile odprte za šimfanje drugih znamk.

Alfista, jaz se trudim bit neutralen, ampak sam ne zmorem prepričati ostalih. Žal.
Ne trudi se veloce... tako kot ne bo nikoli noben zastopil od njih da lahko narediš z avtomobilom 300k km ne da bi pri tem poznal mehanika na ti ne bo nič bolje... na tem forumu je bilo vedno 34678 glasnih kok jim gre avto, potem en dan pred dragom so se pa vsi usral in pa rekli da to ni merilo, pa čeprav jih dnevno srečuješ kako dirkajo od semforja do semaforja...

O škodi pa takole... kupujejo ga upokojenci in tisti kateri vedo kaj bi od avtomobila. to da je fabia RS na dirkališču poscala ultimativnega Minija in širnemu svetu dokazala da tudi TDI gre lahko v "športen" avto se noben noče zavedati... prav tako noben še ni vozil avtomobila in seveda posledice so tu... to da je bila fabija poskusni zajček za podvozje, na katerem so potem nastalli še ibiza in polo ter A2 je seveda neumestno. Seveda vsak pomisli ob besedi fabija na srebrno ali modro škodo z 14 col radkapami in pa fotrom z čepico za volanom. in pa to da stane Ocatvia RS enkao kot golf GTI in ima obenem več opreme in se pelje zelo zelo hudo je seveda nepomembno.. pa čeprav stane z dodatno opremo manj kot osnovna 159 katera je sama po sebi počasna lepotica z nemogočo notranjsotjo in pa zavedanjem da bo čez 2 leti vredna pol manj... =D>

fabia ni uberavto, ampak je avto kateri je v rangu do 20k€ za novega daaaaleč najboljši nakup med avto za vsak dan in pa občasnim dirkanjem za občutek.. ;)

pa če se vsi na glavo postavite... alfe so lepi avtomobili, to da pa dela več kot 200k km pa je redkost... če mi ne verjamete si poglejte temo, kjer si dobesedno čestitate za kilometre...

=D>

forza alfa... :mrgreen:
Bjorn
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1340
Pridružen: So Avg 26, 2006 2:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

vw se mi dobesedo ni kvaru, bmw mi je raspadu znameniti r6 motor, alfa 145 je zaenkrat še zelo solidna glede kvarljivosti, dejansko so bile malenkosti ob nakupu sam, pol pa soliden mir,tko da se ne morem strinjat, da se kej preveč kvarjo lih.
666
Zaklenjeno
  • Informacija