Fabia TDI RS überalles

Kamor gredo smeti iz foruma
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
dejan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1692
Pridružen: Ne Sep 07, 2003 5:03 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Pepsi napisal/-a:Ok mene tudi zanima, torej...

bom kar direkt vprašal, ker nisem sramežljiv...

A lahko kdo zrihta tale avto, ali pa si ga celo kdo lasti...

Pa dejmo serijsko, prav tako more bit 1.8TS serijski...

lahko dam pa tut QV zraven...(bistri tko al tko kadar jo vidi, jo tut vozi, ker je očitno res navezan) in ni hudič da bistri in moja vsemogočna QV ne bosta prehitela najbolj športne avto leta :wink:
Zakaj ti v vsaki temi kjer se gre o dirkanju bistrija mešaš zraven? Če ne znaš pohodt tiste QV-jke da bo kam šla, pol si rajš kup kaj druzga.
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

dejan napisal/-a:
Zakaj ti v vsaki temi kjer se gre o dirkanju bistrija mešaš zraven? Če ne znaš pohodt tiste QV-jke da bo kam šla, pol si rajš kup kaj druzga.

Zato , ker ne vem iz katerega razloga se zmeraj, ko se omeni QV čez dva posta pa se piše že o mojem avtu.... Brez skrbi da ga bom pohodil, kar tako za v tri dni , sem ga tudi že, pač ne vidim smisla da pridem na forum tebi povedat da sm ji danes spihal ventile :wink: ... Drugače, pa če bi malo bolj pozorno bral, ne pa se v nekaj zapičit kot prasica v buče, bi že zdavnaj lahko prebral da mi je avto dovolj hiter...torej če mi je dovolj hiter, sem se najbrž že peljal več kot 131km/h...

upam da si z odgovorom zadovoljen :wink:
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Uporabniški avatar
dejan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1692
Pridružen: Ne Sep 07, 2003 5:03 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Pepsi napisal/-a:
dejan napisal/-a:
Zakaj ti v vsaki temi kjer se gre o dirkanju bistrija mešaš zraven? Če ne znaš pohodt tiste QV-jke da bo kam šla, pol si rajš kup kaj druzga.

Zato , ker ne vem iz katerega razloga se zmeraj, ko se omeni QV čez dva posta pa se piše že o mojem avtu.... Brez skrbi da ga bom pohodil, kar tako za v tri dni , sem ga tudi že, pač ne vidim smisla da pridem na forum tebi povedat da sm ji danes spihal ventile :wink: ... Drugače, pa če bi malo bolj pozorno bral, ne pa se v nekaj zapičit kot prasica v buče, bi že zdavnaj lahko prebral da mi je avto dovolj hiter...torej če mi je dovolj hiter, sem se najbrž že peljal več kot 131km/h...

upam da si z odgovorom zadovoljen :wink:
Jaz z raznimi temami na tem forumu kjer se primerja qv in ostala jajca nimam nič. Nisem reply-jal nikomur v vezi tvojega avta, samo kolikor berem ta forum, kjerkoli se omenja qv proti ostalim avtom, ti napišeš, da bo bistri vozil tvoj avto. Zdaj če ne upaš sam vozit svojega avta prodaj tista jajca pa stvar rešena.

P.S. Če smo že pri svinjah pa bučah, ne bi midva dost o tem - glede na to da si plačal za zaribano pa zrihtano QV 5000 ojrov, ne vem kdo je tle budala.
Uporabniški avatar
Alfaspider
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2664
Pridružen: Po Okt 13, 2003 8:36 am
Član Alfa Kluba: 0

Kaj pa je narobe z zaribanim in zrihtanim avtom? Večji problem je, če je samo zariban in nič zrihtan.

To, da pa kupec jamra, da je kupil rjav avto pa ni ravno neka skrita napaka.
You need two Ferraris powersliding around the bentley, that is also powersliding
Uporabniški avatar
dejan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1692
Pridružen: Ne Sep 07, 2003 5:03 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Alfaspider napisal/-a:Kaj pa je narobe z zaribanim in zrihtanim avtom? Večji problem je, če je samo zariban in nič zrihtan.

To, da pa kupec jamra, da je kupil rjav avto pa ni ravno neka skrita napaka.
Verjetno ni nič narobe, kaj ima pa rjavina tlele veze?
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

dejan napisal/-a: Jaz z raznimi temami na tem forumu kjer se primerja qv in ostala jajca nimam nič. Nisem reply-jal nikomur v vezi tvojega avta, samo kolikor berem ta forum, kjerkoli se omenja qv proti ostalim avtom, ti napišeš, da bo bistri vozil tvoj avto. Zdaj če ne upaš sam vozit svojega avta prodaj tista jajca pa stvar rešena.

P.S. Če smo že pri svinjah pa bučah, ne bi midva dost o tem - glede na to da si plačal za zaribano pa zrihtano QV 5000 ojrov, ne vem kdo je tle budala.

Torej , še enkrat če bi malo bolj bral zadnje debate se ne bi zaletel kot svinja v buče. Zakaj, vse skupaj se je začelo z debatami med JTD in QV, ko je bistri začel začel s folkom debatirat, in sta ga teo in žival prcala do te mere da je reku da je za live test... seveda vse v dobrem duhu, ker se poznajo med sabo. Kot drugo, zmeraj ko pridem v LJ dam bistriju QV da se malo zgasira, saj je takorekoč dal narediti ta avto :wink: . In potem se je tema prevesila v to v kateri si pišema, kjer je pršlo do dejanskega štarta realne organizacije in kje zaboga bi bistri dobil še eno tako QV da dokaže svoj prav na pisti... in je nekako tudi ostalim uporabnikom jasno da, če bo dirkal z QV, da bo z mojo :wink: .. Sedaj pa ne vem, kako nej to tebi razložim, ker poslušaš prav toliko kot nevzgojen pes :wink:


Glede nakupa, pa imaš prav, mogoče je pa bolje da greš drugič ti z mano pa bova kupila en napol podrt avto, katerega bomo na forumu namesto zenfka klicali kar investicijski fond :wink: Ker seveda je to samo forum, se lahko pa oglasiš pri meni kjer ti bom pokazal račune da je bilo v zadnjem letu in pol na avto vloženo 4000 evrov :wink: in je sedaj brez hibe kar je pokazal tudi današnji servis. :wink:

In ja pa še to dragi Kimi Raikonenn, zakaj hudiča misliš da ne upam vozit svojega avta :?: :?: :?: A misliš da bom šel dol samo zato da bo bistri naredu dva kroga :?: , seveda jo mislim tudi sam terati po poligonu. Po cesti pa o svojih podvigih ne bi govoril, ker ne bi bil nič ponosen če bi prišel iz avta na forum in pisal, danes sem se peljal 210 in pa prehitel 42 avtomobilov na regionalki v slabih 60km. :wink:

Upam da ti je zdaj kaj bolj jasno, drugače pa se lahko naslednjič oglasim v LJ na kavi pri tebi ker verjamem da bi se zunaj foruma odlično razumela. :wink:
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
mitja155
Alfist
Alfist
Prispevkov: 289
Pridružen: So Jan 17, 2004 4:37 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

dej nehite smetit v "moji" temi... :lol: :mrgreen:
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

mitja155 napisal/-a:dej nehite smetit v "moji" temi... :lol: :mrgreen:

:lol: :lol: :lol: :lol: , dejansko najbolj brana tema... pa najmanj kvalitete :lol: :lol: :lol:

ne bom več smetil po tej temi :lol: :lol:

A smo že našli koga ki bo pripeljal tega škodilaka :?:
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Uporabniški avatar
_BiStRi_
Administrator
Administrator
Prispevkov: 5776
Pridružen: Ne Apr 17, 2005 12:36 pm

Pepsi napisal/-a:



Glede nakupa, pa imaš prav, mogoče je pa bolje da greš drugič ti z mano pa bova kupila en napol podrt avto, katerega bomo na forumu namesto zenfka klicali kar investicijski fond :wink: Ker seveda je to samo forum, se lahko pa oglasiš pri meni kjer ti bom pokazal račune da je bilo v zadnjem letu in pol na avto vloženo 4000 evrov :wink: in je sedaj brez hibe kar je pokazal tudi današnji servis. :wink:


Kaj WTF 4.000 EUR :oops: Nisem nikoli računal to lol :lol: , če je tako, potem mi Psepi dostavi priosim še 3000 EUR! :mrgreen:

dejan napisal/-a:
P.S. Če smo že pri svinjah pa bučah, ne bi midva dost o tem - glede na to da si plačal za zaribano pa zrihtano QV 5000 ojrov, ne vem kdo je tle budala.

Ja to bi tudi mene zanimalo, koliko pa je po tvoje vredna, oziroma se strinjaš da je Pepsi plačal premalo? :mrgreen:
145 QV,33,145,147,159 TI
Uporabniški avatar
apersa
Alfist
Alfist
Prispevkov: 420
Pridružen: Če Okt 06, 2005 6:29 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Koroška
Kontakt:

mislim da jo je prepoceni dobil za ta denar mu bo služila kar lep čas nebo imel strahu iz dobrih rok v pepsijeve roke
Slika
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

se tudi jaz strinjam da glede na vložek v avto je nisem preplačal... Drugače pa ima tema samo še dve možnosti se mi zdi...

Ali jo zaprejo, ali pa se dalje debatira koliko je kdo plačal(konc koncev se je tle začelo z 75ko)..

Če gremo dalje, js mislim da je preveč za avto plačal nevem...hmmm...

blazp :?:

ne to ne bi bilo zabavno ker ni drugega akterja na forumu...

Mislim , da je tito156 čisto nategnil Romeo Alfettija s to prodajo, saj je za 33ko iztržil tak denar kot da prodaja par let staro 145 :wink: Kaj pa vi mislite....

TO JE BIL SARKAZEM, NE VZET RESNO, tudi jaz sem jo hotel imeti a jo je bilo za moje namene dejansko škoda. :doubt:

... prosim pa za lock, saj se tema v konstruktivno smer odvija v temi srečanje in prireditve za trackday...
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Uporabniški avatar
skerž
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 656
Pridružen: Pe Nov 04, 2005 1:15 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: škofja loka

Pepsi napisal/-a:se tudi jaz strinjam da glede na vložek v avto je nisem preplačal... Drugače pa ima tema samo še dve možnosti se mi zdi...

Ali jo zaprejo, ali pa se dalje debatira koliko je kdo plačal(konc koncev se je tle začelo z 75ko)..

Če gremo dalje, js mislim da je preveč za avto plačal nevem...hmmm...

blazp :?:

ne to ne bi bilo zabavno ker ni drugega akterja na forumu...

Mislim , da je tito156 čisto nategnil Romeo Alfettija s to prodajo, saj je za 33ko iztržil tak denar kot da prodaja par let staro 145 :wink: Kaj pa vi mislite....

TO JE BIL SARKAZEM, NE VZET RESNO, tudi jaz sem jo hotel imeti a jo je bilo za moje namene dejansko škoda. :doubt:

... prosim pa za lock, saj se tema v konstruktivno smer odvija v temi srečanje in prireditve za trackday...
Če boš ti v tej temi nehal postat,ni potrebno zaklepanje.....men se sam čudn zdi,da se Bistri ni nikol hvalu s tem avtom.....
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

Bistrijevih samo par komentarjev o avtu:
A se nam obeta en live test ??


Prvlečte gajbice pa se gre nekam sprobat...če Psepi renta qv, se vam pridružim...

V mislih imam pa kak poligon al pa kej...
Važno je da avto do 200 hitro prleze kar je čez je brezveze, nikol nisem rekel da tolče v blokado 230...to bi če nebi bila čipana...in bi se obrati ustavili na 6.800?6.900?

Tko, da komplet debata kdo ima daljšega je brezveze, me pa moti, da tisti z dizli mislijo, da se lahko postavijo vštric ferrariju in žgejo vse bencince dol od a do žnj
Kukr mam jst v spominu je druga malo čez 100, tretja gre 165 km/h četrta malo čez 200, 5 preko 230 po števcu sevede
...
...

ipd... Drugače pa ni problem bom upošteval tvojo željo in se distnaciral od te teme...


p.s. Moji posti v tej temi o tem avtu so bili izključna zajebancija, kar bi lahko videl po smeškotih in absolutnih pretiravanjih, ker se mi je že tako ali tako tema zdela gnojišče, in kaj drugega kot vic se tudi ne splača notr pisat.
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Uporabniški avatar
tito156
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1529
Pridružen: Sr Jun 07, 2006 10:40 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: MarburgAnDerDrau

Pepsi napisal/-a:
Mislim , da je tito156 čisto nategnil Romeo Alfettija s to prodajo, saj je za 33ko iztržil tak denar kot da prodaja par let staro 145 :wink: Kaj pa vi mislite....
145-ka nima za burek proti 33-ki... :lol:
Uporabniški avatar
Romeo Alfetti
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 770
Pridružen: Sr Okt 31, 2007 11:13 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Brežice
Kontakt:

se strinjam! :wink: :lol:
boxer power
Zaklenjeno
  • Informacija