off topic "Naši mopedi.."

Kamor gredo smeti iz foruma
Uporabniški avatar
sebo
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 38
Pridružen: To Apr 29, 2008 10:41 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Selška dolina

Maa men mat pa fotr nikol nista ne kupila , ne pustila da bi karkoli od tega kupil! Mi je pa stric za birmo prinesu mini moto kot darilo,pa sm ga pošteno sfriziru in se že velikokrat skoraj ubil oz. polomil.(Sem se vozu po 90kmh brez čelade-ki jo še danes nimam=) Trenutno štejem dobrih 15 let , pa se nesikiram kej preveč glede tega.Vem pa da sem se z nenehnim šraufanjem mini motorja naučil kar precej stvari,kar se tiče mehanike in bencinskega športa.Vem da moj sin dobi za kakšen 12 ,13 rojstni dan motor,kmalu za tem pa avto;)
Ni važn kera Alfa, važn da ma ročno pa da gre pošrek!
Uporabniški avatar
Grilzz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1700
Pridružen: Ne Jan 18, 2004 7:57 pm
Kraj: Lj

No lepo, da si še vedno tukaj in lahko pišeš, naslednjič pa le daj vsaj čelado na glavo. Tut pr 50 si lahko betico razčesneš.
"Anyone who has driven anything from an Alfa 75 to an old Giulia Super or GT Junior will know their real magic lies in the way they come alive in the corners."
Uporabniški avatar
dejan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1692
Pridružen: Ne Sep 07, 2003 5:03 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

sebo napisal/-a:Maa men mat pa fotr nikol nista ne kupila , ne pustila da bi karkoli od tega kupil! Mi je pa stric za birmo prinesu mini moto kot darilo,pa sm ga pošteno sfriziru in se že velikokrat skoraj ubil oz. polomil.(Sem se vozu po 90kmh brez čelade-ki jo še danes nimam=) Trenutno štejem dobrih 15 let , pa se nesikiram kej preveč glede tega.Vem pa da sem se z nenehnim šraufanjem mini motorja naučil kar precej stvari,kar se tiče mehanike in bencinskega športa.Vem da moj sin dobi za kakšen 12 ,13 rojstni dan motor,kmalu za tem pa avto;)
ne bod pameten, natakn si čelado, pa po možnosti še kakšen dodaten ščitnik. Ko boš odletu ti bo hitro jasno zakaj so zaščitna sredstva.
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

sebo napisal/-a:Maa men mat pa fotr nikol nista ne kupila , ne pustila da bi karkoli od tega kupil! Mi je pa stric za birmo prinesu mini moto kot darilo,pa sm ga pošteno sfriziru in se že velikokrat skoraj ubil oz. polomil.(Sem se vozu po 90kmh brez čelade-ki jo še danes nimam=) Trenutno štejem dobrih 15 let , pa se nesikiram kej preveč glede tega.Vem pa da sem se z nenehnim šraufanjem mini motorja naučil kar precej stvari,kar se tiče mehanike in bencinskega športa.Vem da moj sin dobi za kakšen 12 ,13 rojstni dan motor,kmalu za tem pa avto;)
No mogoče boš kmalu razmišljal drugače, pa starost si popravi :wink:
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Uporabniški avatar
Matjaz46
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1830
Pridružen: Sr Jan 16, 2008 9:06 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

HAHAHAHAHAHA jemumru. od šraufanja minimota si se velik naučil. O fak, dej ne no. Dokler nimaš razstavljenega vsaj 4 ali 6 cilindrov motorja ne moreš rečt da si šraufal motor in se kaj naučil. Jaz sem prešraufal že kar nekaj motorjev pa še sedaj se s čim zajebavam. Trenutno je doma 12 motorjev tko da nekaj znanja pa le imam. Slike pridejo čez vikend.
Living life on the fast lane. Gumball baby.

Slika
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

Matjaz46 napisal/-a:HAHAHAHAHAHA jemumru. od šraufanja minimota si se velik naučil. O fak, dej ne no. Dokler nimaš razstavljenega vsaj 4 ali 6 cilindrov motorja ne moreš rečt da si šraufal motor in se kaj naučil. Jaz sem prešraufal že kar nekaj motorjev pa še sedaj se s čim zajebavam. Trenutno je doma 12 motorjev tko da nekaj znanja pa le imam. Slike pridejo čez vikend.
Matjaz, dej nehi no ker nimaš pojma a prav :roll: Menda pa sebo ve kaj govori :wink: :lol: :lol: :lol:

drugače pa nej me kdo popravi, ampak kakšna je razlika med agregatom močne laksarce in temi basic minimoto? :oops:
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Uporabniški avatar
Crazy Alfista
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4290
Pridružen: To Jul 05, 2005 3:01 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

hah laksarca nima koles :mrgreen: :mrgreen:
Alfa Romeo 145 1.7 8V boxer
Uporabniški avatar
Matjaz46
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1830
Pridružen: Sr Jan 16, 2008 9:06 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Psepi. ko se ti je*** da ujames 6 cilindrov in 6 uplinjačev pod istim kotom in nato da bo vse skupaj tudi laufalo, tako kot mora. In da nastavis vse skupaj ker si seveda razstavil motor in uplinjače pred tem. Ni lih easy work, kot če bi en cilinderček razstavil pa skupi šraufe sestavil. ;) Če te zanima kako motor zgleda razstavljen ko imaš 1000 vijakov, feel free to come by my house and I`ll show you. ;)
Living life on the fast lane. Gumball baby.

Slika
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

A nisi uvidel moje ironije v postu :?: :oops: :lol:

Sj sm bil pr teb in sm vidu da ste bolj tko motorno usmerjeni :lol: Še golfa 4 maš v garaži 8) :mrgreen:

Tisti post sem napisal , ker se čedalje bolj pogosto najdejo teoreti ki učijo praktikante :roll: :doubt:
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Uporabniški avatar
Matjaz46
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1830
Pridružen: Sr Jan 16, 2008 9:06 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

A ne tist je bil pa Polo od mati. :P :D Ma veš da sem videl rahel kanček ironije, samo sem hotel za ostale poudarit da ni ravno tko enostavno motor šraufat, če si 2x ali 3x enga frčota šraufal. :P:D
Living life on the fast lane. Gumball baby.

Slika
Uporabniški avatar
sebo
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 38
Pridružen: To Apr 29, 2008 10:41 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Selška dolina

Ti..počasi se izkušnje nabira mi vedno pravjo..ne bit takoj nekej kritičen do vsakega :wink:
Ni važn kera Alfa, važn da ma ročno pa da gre pošrek!
Uporabniški avatar
technoboy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1230
Pridružen: Če Maj 01, 2008 10:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: gorenjska

Maa men mat pa fotr nikol nista ne kupila , ne pustila da bi karkoli od tega kupil! Mi je pa stric za birmo prinesu mini moto kot darilo,pa sm ga pošteno sfriziru in se že velikokrat skoraj ubil oz. polomil.(Sem se vozu po 90kmh brez čelade-ki jo še danes nimam=) Trenutno štejem dobrih 15 let , pa se nesikiram kej preveč glede tega.Vem pa da sem se z nenehnim šraufanjem mini motorja naučil kar precej stvari,kar se tiče mehanike in bencinskega športa.Vem da moj sin dobi za kakšen 12 ,13 rojstni dan motor,kmalu za tem pa avto;)
Hehe Sebo zdej si jih pa slišov. Tud jst mam podobne probleme glede staršov. Ah jebeš sej ko bom pa 18 star bojo pa lahko samo tih
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

technoboy napisal/-a: Hehe Sebo zdej si jih pa slišov. Tud jst mam podobne probleme glede staršov. Ah jebeš sej ko bom pa 18 star bojo pa lahko samo tih
Ker???

Boš pri 18ih polnoleten??? :?: Ali slučajno zato ker boš toliko finančno neodvisen, da boš mel svojo streho nad glavo??? Mogoče zato, ker tvoji mami ob 18 rojstnem dnevu ne bo treba več skuhati zate??? Ker bo iz neba padlo miljaužnt petsto eurov in boš imel dve hiši na morju , Gallarda, GTAjko za v trgovino in pa 5 različnih motorjev???

Da se ti vsaj uresniči, ampak ne vem, če boš pač šel od doma ipd.. dvomim da boš kar naenkrat luxuziral :wink: Mogoče pa se motim pa imaš že ulaufano firmo :oops: :?:

Zresn se malo , ti lahko po pravici povem da če me starši ne bi več vzdrževali in bi cel mesec delal ob študiju vsak dan konec mesca pa plačal vse račune(najemnina,stroški,telefon,hrana,registracija....) dvomim da bi imel kej več kot prvega Accenta ali pa kakšno 145ko za 1500evrov, pa še to bi si moral 3 mesece pošteno "trgati od ust"...

Vseeno če je forum "anonimen" in javen,... Malo več spoštovanja do rok ki te hranijo in ti kupujejo obleke, računalnike in konec koncev plačajo internet katerega izrabljaš za svoje negodovanje nad starši ipd... :wink:
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Uporabniški avatar
Deyann
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1388
Pridružen: Po Okt 01, 2007 10:13 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Dravograd

technoboy napisal/-a: Hehe Sebo zdej si jih pa slišov. Tud jst mam podobne probleme glede staršov. Ah jebeš sej ko bom pa 18 star bojo pa lahko samo tih
CAR! :wink:
Pr 18ih si boš edino pir lahk sam naročil pa volit boš lahko šel, pa mal bol dolgo boš lahk zuna :)
ostalo bo pa isto :P
Uporabniški avatar
sebo
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 38
Pridružen: To Apr 29, 2008 10:41 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Selška dolina

Haha Technoboy :mrgreen: Sva jih pa kar oba2 slišala :D
Ni važn kera Alfa, važn da ma ročno pa da gre pošrek!
Zaklenjeno
  • Informacija