off-topic

Kamor gredo smeti iz foruma
Zaklenjeno
rogi
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 668
Pridružen: To Nov 30, 2004 4:04 pm

Yagi-san napisal/-a:
rogi napisal/-a:65000km po letališču v slabih 3 letih..... uff, dobro so se fural ni kaj za rečt :)
Steza ni kratka, pa vrjetno so si dajal duška.... je pa vsaj redno servisiran avto :D



Yagi-san
Res so guštali. Ker če pogledaš da imajo taka letališča kot muenchen pristajalne steze 1km za manjše in 2km za daljše avione in da z avtom ne gredo do konca steze ampak avion ponavadi pripeljejo samo do začetka steze (ali od steze do terminala) je 65tkm res ogromno km. Sploh ko upoštevaš tudi to da muenchen po številu letov ni ravno london in da imajo follow me avtov kar nekaj (ne samo eden).
Uporabniški avatar
Yagi-san
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1355
Pridružen: Sr Apr 23, 2008 5:17 pm
Vozilo: ex- Alfa Romeo GT 3.2 V6 Matte Black

rogi napisal/-a:
Yagi-san napisal/-a:
rogi napisal/-a:65000km po letališču v slabih 3 letih..... uff, dobro so se fural ni kaj za rečt :)
Steza ni kratka, pa vrjetno so si dajal duška.... je pa vsaj redno servisiran avto :D



Yagi-san
Res so guštali. Ker če pogledaš da imajo taka letališča kot muenchen pristajalne steze 1km za manjše in 2km za daljše avione in da z avtom ne gredo do konca steze ampak avion ponavadi pripeljejo samo do začetka steze (ali od steze do terminala) je 65tkm res ogromno km. Sploh ko upoštevaš tudi to da muenchen po številu letov ni ravno london in da imajo follow me avtov kar nekaj (ne samo eden).


Boli me falus, kok so ga prtegval. Avto je redno servisiran, ohranjen v nulo (zunaj in noter) in to edino kar šteje. Če so pa drag-al z Jumbo Jet-i... pa naj.


Yagi-san
Uporabniški avatar
luni
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 617
Pridružen: To Feb 21, 2006 1:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

rogi napisal/-a: Res so guštali. Ker če pogledaš da imajo taka letališča kot muenchen pristajalne steze 1km za manjše in 2km za daljše avione in da z avtom ne gredo do konca steze ampak avion ponavadi pripeljejo samo do začetka steze (ali od steze do terminala) je 65tkm res ogromno km. Sploh ko upoštevaš tudi to da muenchen po številu letov ni ravno london in da imajo follow me avtov kar nekaj (ne samo eden).
Ti pa se nisi bil na kaksnem vecjem letaliscu, recimo Frankfurtu ane? Mislis da je to kot pri nas Brnik, pristajalna steza in dva sotora zraven? To so gromozanski kompleksi z lastnimi prometnimi sistemi in desetinami kilometrov cest, ki razvazajo potnike/tovor/osebje med razlicnimi terminali ter stezami/parkirisci. Ta kilometrina sploh ni nerealna za vozilo, ki je bilo tri leta 8 ur na dan v uporabi, grem pa stavit da je zaradi tega bilo vzdrzevano bolje kot 97% ostalih avtov.

Nehajte ze pikat v poreklo in kvarit cloveku uzitek, kupil je fenomenalno vozilo, nevoscljivci :doubt:
Tko vidi lice ninđe, umreće u strašnim mukama!
Uporabniški avatar
dejan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1692
Pridružen: Ne Sep 07, 2003 5:03 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

luni napisal/-a:
rogi napisal/-a: Res so guštali. Ker če pogledaš da imajo taka letališča kot muenchen pristajalne steze 1km za manjše in 2km za daljše avione in da z avtom ne gredo do konca steze ampak avion ponavadi pripeljejo samo do začetka steze (ali od steze do terminala) je 65tkm res ogromno km. Sploh ko upoštevaš tudi to da muenchen po številu letov ni ravno london in da imajo follow me avtov kar nekaj (ne samo eden).
Ti pa se nisi bil na kaksnem vecjem letaliscu, recimo Frankfurtu ane? Mislis da je to kot pri nas Brnik, pristajalna steza in dva sotora zraven? To so gromozanski kompleksi z lastnimi prometnimi sistemi in desetinami kilometrov cest, ki razvazajo potnike/tovor/osebje med razlicnimi terminali ter stezami/parkirisci. Ta kilometrina sploh ni nerealna za vozilo, ki je bilo tri leta 8 ur na dan v uporabi, grem pa stavit da je zaradi tega bilo vzdrzevano bolje kot 97% ostalih avtov.

Nehajte ze pikat v poreklo in kvarit cloveku uzitek, kupil je fenomenalno vozilo, nevoscljivci :doubt:
tlele bi jaz prej rekel 24 ur na dan, pa v letu par dni pavze za servise, menjave gum.... So pa evropska letališča tolikšna, da ni problem narest 65000km v treh letih. Ko sem prvič priletel iz Brnika v Frankfurt mi ni blo nič jasno.
rogi
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 668
Pridružen: To Nov 30, 2004 4:04 pm

luni napisal/-a:
rogi napisal/-a: Res so guštali. Ker če pogledaš da imajo taka letališča kot muenchen pristajalne steze 1km za manjše in 2km za daljše avione in da z avtom ne gredo do konca steze ampak avion ponavadi pripeljejo samo do začetka steze (ali od steze do terminala) je 65tkm res ogromno km. Sploh ko upoštevaš tudi to da muenchen po številu letov ni ravno london in da imajo follow me avtov kar nekaj (ne samo eden).
Ti pa se nisi bil na kaksnem vecjem letaliscu, recimo Frankfurtu ane? Mislis da je to kot pri nas Brnik, pristajalna steza in dva sotora zraven? To so gromozanski kompleksi z lastnimi prometnimi sistemi in desetinami kilometrov cest, ki razvazajo potnike/tovor/osebje med razlicnimi terminali ter stezami/parkirisci. Ta kilometrina sploh ni nerealna za vozilo, ki je bilo tri leta 8 ur na dan v uporabi, grem pa stavit da je zaradi tega bilo vzdrzevano bolje kot 97% ostalih avtov.

Nehajte ze pikat v poreklo in kvarit cloveku uzitek, kupil je fenomenalno vozilo, nevoscljivci :doubt:

Pa kaj imaš ti neke halucinacije al kaj? Kdo pika v poreklo? Pa sej yagi ni glup da bi kupu nek zgonjen drek od avta, pa še znanec mu ga je najdu. Ne vem no, čudne izpeljave vlečeš.
Kar se tiče tvoje opazke glede tega da še nisem bil na kakšnem večjem letališču- na 20 sigurno (tudi indija in amerika), na kolkih si bil ti?. Pa btw govorilo se je o muenchenskem... Škoda debate, yagiju temo smetimo.
kixs
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 790
Pridružen: To Avg 23, 2005 3:11 pm

Ker ze omenjate letaliske piste. Glavne vzletno-pristajalne imajo dolzino od 3km naprej. Npr. Brnik 3300m, Frankfurt 2x 4000m

Frankfurtsko letalisce:
Slika

lp
Slika
andrejk
Alfist
Alfist
Prispevkov: 457
Pridružen: Če Nov 24, 2005 2:48 pm
Član Alfa Kluba: 0

TribesMan napisal/-a:Nekdo bo zrižal alfo! :puke:
(deleted)
Zadnjič spremenil andrejk, dne Sr Maj 21, 2008 12:22 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Yagi-san
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1355
Pridružen: Sr Apr 23, 2008 5:17 pm
Vozilo: ex- Alfa Romeo GT 3.2 V6 Matte Black

andrejk napisal/-a:
TribesMan napisal/-a:Nekdo bo zrižal alfo! :puke:

:lol:

Slika


Brez smetenja teme. Admin, prosim, da se odvečni post-i pobrišejo, hvala.




Yagi-san
Zaklenjeno
  • Informacija