Kdo ima daljšega pešnajstič...

Kamor gredo smeti iz foruma
Uporabniški avatar
dejan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1692
Pridružen: Ne Sep 07, 2003 5:03 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

No zdaj ko ste se zmenil, vam bom pa vsakmu eno liziko kupu, al pa kepco vanilije :D .

P.S. Za tiste ki še niste imeli QV naj samo povem, da QV ni športen avto ampak samo mal bolj navita majhna jajčka. Lega na cesti in občutki ob vožnji niso nič fenomenalnega, ampak bi prej rekel samo malenkost nad povprečnimi avtomobili istega velikostnega razreda. Ima pa dobr zvok, če snameš dol prednji del filtra. Pa res je da te lahko lovi/naščije vsak 1.9 turbodizelaš, če je pa še mal načipan pa itak nimaš šans s QV. Zadnjič me je peljal kolega z 156 1,9 JTD sport pack, sva tako letela čez ovinke da sem samo gledal :oops: . Tam kjer je šla 145 z novimi gumami nekih 150 na meji, sva se peljala cca 170, tko da tisti ki tlele gor sklepate stave z raznimi dizelaši pripravite keš.
Uporabniški avatar
zdravc
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 603
Pridružen: Sr Sep 12, 2007 3:30 pm

dejan napisal/-a:No zdaj ko ste se zmenil, vam bom pa vsakmu eno liziko kupu, al pa kepco vanilije :D .

P.S. Za tiste ki še niste imeli QV naj samo povem, da QV ni športen avto ampak samo mal bolj navita majhna jajčka. Lega na cesti in občutki ob vožnji niso nič fenomenalnega, ampak bi prej rekel samo malenkost nad povprečnimi avtomobili istega velikostnega razreda. Ima pa dobr zvok, če snameš dol prednji del filtra. Pa res je da te lahko lovi/naščije vsak 1.9 turbodizelaš, če je pa še mal načipan pa itak nimaš šans s QV. Zadnjič me je peljal kolega z 156 1,9 JTD sport pack, sva tako letela čez ovinke da sem samo gledal :oops: . Tam kjer je šla 145 z novimi gumami nekih 150 na meji, sva se peljala cca 170, tko da tisti ki tlele gor sklepate stave z raznimi dizelaši pripravite keš.
hvala za tvoje objektivno porocilo.
kategorija 'mal bolj navita jajčka' ne obstaja.
"Poltoga prema rocks!!11" Vlad Redneckski 2012
Uporabniški avatar
Uroš
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3652
Pridružen: Po Mar 22, 2004 4:35 pm
Kraj: Maribor-Tezno

samo 33 je pa še bolj športna !
Uroš
Uporabniški avatar
Gregson007
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7743
Pridružen: So Mar 29, 2008 7:33 pm
Vozilo: LaFa ...... 404
Kraj: Laibach

dobra stara ,,trenta tre,, :ylsuper:
Slika
Uporabniški avatar
krucymucy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2140
Pridružen: Če Jan 05, 2006 9:27 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: 50.000km od Ribata

Ta tema je zrela ne samo za zaklep, ampak tudi za izbris. Pa ne samo ta, so se druge s praznim nakladanjem.
Zgleda da smo vsi s 145QV "outsiderji".

@dejan: 156 nima cisto nic boljse lege, edino zadnji konec ni tako zivcen. Ravno tako je podkrmarjena kot 145, ce je pa v nosu JTD, sploh 2.4 je pa vse samo se slabse. kar se tice 147 je pa isto. se vec teze v nosu oz. na sprednji osi pomeni samo se vec podkrmarjenja.

Ampak se sekirajte se. Audi A3 1.9TDI je pa ziv obup in to S-line, navaden je kvecjemu se slabsi, samo za tega ne morem trdit.
Moje ime je Niva, Lado Niva. Sem terenski človek!
Uporabniški avatar
zdravc
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 603
Pridružen: Sr Sep 12, 2007 3:30 pm

lizard napisal/-a:zdravc jaz dobivam občutek, da si ti nakup svoje Alfice razlagaš kot nakup superšportnika.
ce me spomin ne vara sem v tej temi nisem napisal od zadnje debate nic, razen dva stavka pred parimi minutami. kako pa dobivas ta obcutek?
iskreno ne vem kaj naj na to recem, ampak to kako si prisel do supersportnika, je izven moje lige.
aja, JTD je supersportnik, mogoce se navezuje na to. mas prav nic ni hitrejse od JTD, pa ceprav te kdo prehiti.

mene je ze nesteto JTDjev prehitelo, pa se vedno mislim da je QV hitrejsa.


moram koncno priznati, JTD supersportniki so izven moje lige.

qv QV qv QV qv je hot hatch iz leta 95, JTD je supersportnik iz leta nula(nula)x, yo.
"Poltoga prema rocks!!11" Vlad Redneckski 2012
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

@zdravc: Ne gre se samo za to temo, in govoril sem v pretiravanju, kar mislim, da ni težko dojet.
"There are a lot of good sports car on the road."
"I know, I pass them all the time."
Alfa Romeo. Engineered to Excite.
opankar
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2067
Pridružen: Če Sep 25, 2003 3:46 pm
Kraj: Lubiana

Kaj je bolj športno, lahko razčistite na Grobniku! Torej 145QV vs. 147TDI.
You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa, until you have experienced that roller-coaster of pain, disappointment and agony for the brief moment, when everything works.
Uporabniški avatar
zdravc
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 603
Pridružen: Sr Sep 12, 2007 3:30 pm

lizard napisal/-a:@zdravc: Ne gre se samo za to temo, in govoril sem v pretiravanju, kar mislim, da ni težko dojet.
o katerem pretiravanju pa to? mi lahko citiras?

edit:
aha, 'v pretiravanju', sem te narobe razumel.
ja govoril si v pretiravanju, ampak se vseeno ne vem kaj si zelel povedat.

ti mislis, da jaz mislim, da je moj avto supersportnik(v pretiravanju), ker?
jaz sem mislil, da je ta tema zakjucena ze dvesto ur nazaj. ampak ocitno ne.
"Poltoga prema rocks!!11" Vlad Redneckski 2012
Uporabniški avatar
alro
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2700
Pridružen: So Feb 11, 2006 1:39 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica/Gorenje pri Divači

opankar napisal/-a:Kaj je bolj športno, lahko razčistite na Grobniku! Torej 145QV vs. 147TDI.
Sedaj pa prosim vzemi zalet po hodniku in trešči z glavo v zid, da se boš spomnil kdaj si napisal tako neumnost #-o .

Sicer pa vidim, da nekateri kar vztrajate in mi ni jasno ali imate tako veliko številko noge ali res tako nizek IQ :roll: . Pa veselo naprej :wink: .
Slika
Uporabniški avatar
zdravc
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 603
Pridružen: Sr Sep 12, 2007 3:30 pm

alro napisal/-a:Sicer pa vidim, da nekateri kar vztrajate in mi ni jasno ali imate tako veliko številko noge ali res tako nizek IQ :roll: . Pa veselo naprej :wink: .
komu je pa to namenjeno?
"Poltoga prema rocks!!11" Vlad Redneckski 2012
opankar
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2067
Pridružen: Če Sep 25, 2003 3:46 pm
Kraj: Lubiana

alro napisal/-a:
opankar napisal/-a:Kaj je bolj športno, lahko razčistite na Grobniku! Torej 145QV vs. 147TDI.
Sedaj pa prosim vzemi zalet po hodniku in trešči z glavo v zid, da se boš spomnil kdaj si napisal tako neumnost #-o .

Sicer pa vidim, da nekateri kar vztrajate in mi ni jasno ali imate tako veliko številko noge ali res tako nizek IQ :roll: . Pa veselo naprej :wink: .
A ni samo "I" rdeč??
You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa, until you have experienced that roller-coaster of pain, disappointment and agony for the brief moment, when everything works.
Uporabniški avatar
alro
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2700
Pridružen: So Feb 11, 2006 1:39 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica/Gorenje pri Divači

opankar napisal/-a:
alro napisal/-a:
opankar napisal/-a:Kaj je bolj športno, lahko razčistite na Grobniku! Torej 145QV vs. 147TDI.
Sedaj pa prosim vzemi zalet po hodniku in trešči z glavo v zid, da se boš spomnil kdaj si napisal tako neumnost #-o .

Sicer pa vidim, da nekateri kar vztrajate in mi ni jasno ali imate tako veliko številko noge ali res tako nizek IQ :roll: . Pa veselo naprej :wink: .
A ni samo "I" rdeč??
To pa ti bolj veš. Se ne spoznam na take vozove :mrgreen: .
Slika
opankar
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2067
Pridružen: Če Sep 25, 2003 3:46 pm
Kraj: Lubiana

alro napisal/-a:
opankar napisal/-a:
alro napisal/-a: Sedaj pa prosim vzemi zalet po hodniku in trešči z glavo v zid, da se boš spomnil kdaj si napisal tako neumnost #-o .

Sicer pa vidim, da nekateri kar vztrajate in mi ni jasno ali imate tako veliko številko noge ali res tako nizek IQ :roll: . Pa veselo naprej :wink: .
A ni samo "I" rdeč??
To pa ti bolj veš. Se ne spoznam na take vozove :mrgreen: .
Pa bi se lahko spoznal, glede na to, da sam voziš traktor.
You can not be a true petrolhead until you have owned an Alfa, until you have experienced that roller-coaster of pain, disappointment and agony for the brief moment, when everything works.
Uporabniški avatar
alro
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2700
Pridružen: So Feb 11, 2006 1:39 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Nova Gorica/Gorenje pri Divači

Moj "traktor" ima oznako jtdm :wink:, na ostale se pa ne spoznam :mrgreen:
Slika
Zaklenjeno
  • Informacija